در حال بارگذاری ...
 • تعلل و کوتاهی در مسیر خدمت به ایثارگران پذیرفتنی نیست

  مدیرکل بنیاد مازندران گفت: خالصانه به ایثارگران خدمت کنیم و در این مسیر ارزشی ، هرگز تعلل و کوتاهی نکنیم و در مقابل عظمت، صبر و متانت ایثارگران تواضع داشته باشیم.

  به گزارش حیات و به نقل از ایثار، ملاقات عمومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان استان امروز (سه شنبه) برگزار شد.


  عباسعلی رضایی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از ملاقات عمومی با خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان استان گفت: خالصانه به ایثارگران خدمت کنیم و در این مسیر ارزشی، هرگز تعلل و کوتاهی نکنیم و در مقابل عظمت، صبر و متانت ایثارگران تواضع داشته باشیم.


  وی اظهار داشت: همه ما وظیفه داریم در سرعت دادن به کار و درخواست های ایثارگران، تلاش بیشتری کنیم و قدر لحظات خدمت در بنیاد را بدانیم.


  رضایی افزود: توفیق خدمتگزاری به خانواده های معظم شاهد و ایثارگر نصیب هرکسی نمی شود لذا اکنون که این توفیق را پیدا کردیم تا در خدمت این عزیزان باشیم این فرصت را از دست ندهیم.


  مدیر کل بنیاد مازندران حل مشکلات ایثارگران را یک ضرورت دانست و گفت: همه دستگاهها باید در جهت خدمت رسانی به ایثارگران همت مضاعف کنند.


  گفتنی است، در ملاقات عمومی امروز  بیش از 70 نفر از ایثارگران استان با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران دیدار کردند.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران