در حال بارگذاری ...
 • تعلل و کوتاهی در مسیر خدمت به ایثارگران پذیرفتنی نیست

  مدیرکل بنیاد مازندران گفت: خالصانه به ایثارگران خدمت کنیم و در این مسیر ارزشی ، هرگز تعلل و کوتاهی نکنیم و در مقابل عظمت، صبر و متانت ایثارگران تواضع داشته باشیم.

  به گزارش حیات و به نقل از ایثار، ملاقات عمومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان استان امروز (سه شنبه) برگزار شد.


  عباسعلی رضایی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از ملاقات عمومی با خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان استان گفت: خالصانه به ایثارگران خدمت کنیم و در این مسیر ارزشی، هرگز تعلل و کوتاهی نکنیم و در مقابل عظمت، صبر و متانت ایثارگران تواضع داشته باشیم.


  وی اظهار داشت: همه ما وظیفه داریم در سرعت دادن به کار و درخواست های ایثارگران، تلاش بیشتری کنیم و قدر لحظات خدمت در بنیاد را بدانیم.


  رضایی افزود: توفیق خدمتگزاری به خانواده های معظم شاهد و ایثارگر نصیب هرکسی نمی شود لذا اکنون که این توفیق را پیدا کردیم تا در خدمت این عزیزان باشیم این فرصت را از دست ندهیم.


  مدیر کل بنیاد مازندران حل مشکلات ایثارگران را یک ضرورت دانست و گفت: همه دستگاهها باید در جهت خدمت رسانی به ایثارگران همت مضاعف کنند.


  گفتنی است، در ملاقات عمومی امروز  بیش از 70 نفر از ایثارگران استان با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران دیدار کردند.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  مسئول مرکز اسلامی منچستر در گفتگو با حیات (2):

بهرمندی از تجربیات دفاع مقدس گره گشای مشکلات امروز است
  مسئول مرکز اسلامی منچستر در گفتگو با حیات (2):

  بهرمندی از تجربیات دفاع مقدس گره گشای مشکلات امروز است

  حجت الاسلام آوایی گفت: جنگ تحمیلی باعث کنار گذاشتن برخی اختلافات داخلی و بروز همدلی، وحدت، از خودگذشتگی و ایثار شد، سختی های جنگ، باطن افراد را نمایان و استعدادهای ایمانی را شکوفا کرد، در دوران جنگ معلوم شد که چه کسانی پای نظام و انقلاب تا آخر ایستاده اند و چه کسانی فقط به ...

  |

  ماجرای شهادت «علی‌رضا خطیبی» و شناسایی پیکر بی‌سرش

  ماجرای شهادت «علی‌رضا خطیبی» و شناسایی پیکر بی‌سرش

  علیرضا ابویی در کتاب روزگار همدلی می‌گوید: پیکر خیلی از شهدا روی زمین مانده بود؛ احتمال هم داشت که عراقی‌ها پلاکشان را بکنند و علی‌رضا هم گمنام بماند. برای همین خودکارم را برداشتم و چند جای لباسش نوشتم «شهید علی‌رضا خطیبی، اعزامی از یزد، عقدا».

  |

  نظرات کاربران