در حال بارگذاری ...
 • تعلل و کوتاهی در مسیر خدمت به ایثارگران پذیرفتنی نیست

  مدیرکل بنیاد مازندران گفت: خالصانه به ایثارگران خدمت کنیم و در این مسیر ارزشی ، هرگز تعلل و کوتاهی نکنیم و در مقابل عظمت، صبر و متانت ایثارگران تواضع داشته باشیم.

  به گزارش حیات و به نقل از ایثار، ملاقات عمومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان استان امروز (سه شنبه) برگزار شد.


  عباسعلی رضایی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از ملاقات عمومی با خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان استان گفت: خالصانه به ایثارگران خدمت کنیم و در این مسیر ارزشی، هرگز تعلل و کوتاهی نکنیم و در مقابل عظمت، صبر و متانت ایثارگران تواضع داشته باشیم.


  وی اظهار داشت: همه ما وظیفه داریم در سرعت دادن به کار و درخواست های ایثارگران، تلاش بیشتری کنیم و قدر لحظات خدمت در بنیاد را بدانیم.


  رضایی افزود: توفیق خدمتگزاری به خانواده های معظم شاهد و ایثارگر نصیب هرکسی نمی شود لذا اکنون که این توفیق را پیدا کردیم تا در خدمت این عزیزان باشیم این فرصت را از دست ندهیم.


  مدیر کل بنیاد مازندران حل مشکلات ایثارگران را یک ضرورت دانست و گفت: همه دستگاهها باید در جهت خدمت رسانی به ایثارگران همت مضاعف کنند.


  گفتنی است، در ملاقات عمومی امروز  بیش از 70 نفر از ایثارگران استان با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران دیدار کردند.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران