در حال بارگذاری ...
 • «حجت اله امانی» در گفتگو با حیات:

  بیست هزار دوره آموزشی جهت استخدام خانواده ایثارگران برگزار می شود

  مدیر کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: با توجه به جامعه آماری متقاضیان استانی، بیش از بیست هزار آموزش جهت ارتقا توانمندی جامعه ایثارگری تدارک دیده شده است.

  حجت اله امانی، مدیرکل اشتغال و کار آفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفتگو با خبرنگار حیات اظهار داشت: با همکاری سازمان فنی و حرفه ای دوره های کارآفرینی را برای خانواده های شاهد و ایثارگر در نظر گرفته ایم.

   

  امانی با بیان اینکه یک دوره کارآفرینی به صورت پایلوت برای حدود 1200 محصل سال آخر دبیرستان از جامعه هدف برگزار کردیم، تصریح کرد: 13 دستگاه که زیر نظر سازمان استخدامی کشور فعالیت می کنند، موظف هستند، بر طبق قانون در آزمون های خود درصدی را برای استخدام جامعه ایثارگری اختصاص دهند که در این زمینه با پیگیری های صورت گرفته خبر های خوبی را برای جامعه ایثارگری در حوزه شرایط استخدامی و آموزش های لازم جهت ارتقائ سطح توانمندی های شغلی در نظر داریم.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران