در حال بارگذاری ...
 • «حجت اله امانی» در گفتگو با حیات:

  بیست هزار دوره آموزشی جهت استخدام خانواده ایثارگران برگزار می شود

  مدیر کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: با توجه به جامعه آماری متقاضیان استانی، بیش از بیست هزار آموزش جهت ارتقا توانمندی جامعه ایثارگری تدارک دیده شده است.

  حجت اله امانی، مدیرکل اشتغال و کار آفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفتگو با خبرنگار حیات اظهار داشت: با همکاری سازمان فنی و حرفه ای دوره های کارآفرینی را برای خانواده های شاهد و ایثارگر در نظر گرفته ایم.

   

  امانی با بیان اینکه یک دوره کارآفرینی به صورت پایلوت برای حدود 1200 محصل سال آخر دبیرستان از جامعه هدف برگزار کردیم، تصریح کرد: 13 دستگاه که زیر نظر سازمان استخدامی کشور فعالیت می کنند، موظف هستند، بر طبق قانون در آزمون های خود درصدی را برای استخدام جامعه ایثارگری اختصاص دهند که در این زمینه با پیگیری های صورت گرفته خبر های خوبی را برای جامعه ایثارگری در حوزه شرایط استخدامی و آموزش های لازم جهت ارتقائ سطح توانمندی های شغلی در نظر داریم.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  گزارش توصیفی حیات از آسایشگاه شهید بهشتی:

مکانی که مامن قهرمانان یک ملت است
  گزارش توصیفی حیات از آسایشگاه شهید بهشتی:

  مکانی که مامن قهرمانان یک ملت است

  پوریا بهرادکیان_ طبق قرار قبلی، ساعت یازده صبح در یکی از کم نفس ترین روز های زمستان خودم را به آسایشگاه شهید بهشتی رساندم، قدمگاه مردانی که برای ایستادگی امروز ایران قطع نخاع شدند، همان هایی که ویلچر نشین هستند تا فرزندان ایران در کشوری آرام و ایمن به قلل پیشرفت و موفقیت دست ...

  |

  همسران جانبازان نماد بارز استقامت هستند

  همسران جانبازان نماد بارز استقامت هستند

  مدیرکل بنیاد خراسان رضوی گفت: همسران جانبازان نماد بارز استقامت و الگویی برای دختران نسل امروز هستند که در کنار زندگی و تربیت فرزندان از جانبازان با روی خوش و ایثارگری، پرستاری کردند.

  |

  نظرات کاربران