در حال بارگذاری ...
 • «حجت اله امانی» در گفتگو با حیات:

  بیست هزار دوره آموزشی جهت استخدام خانواده ایثارگران برگزار می شود

  مدیر کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: با توجه به جامعه آماری متقاضیان استانی، بیش از بیست هزار آموزش جهت ارتقا توانمندی جامعه ایثارگری تدارک دیده شده است.

  حجت اله امانی، مدیرکل اشتغال و کار آفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفتگو با خبرنگار حیات اظهار داشت: با همکاری سازمان فنی و حرفه ای دوره های کارآفرینی را برای خانواده های شاهد و ایثارگر در نظر گرفته ایم.

   

  امانی با بیان اینکه یک دوره کارآفرینی به صورت پایلوت برای حدود 1200 محصل سال آخر دبیرستان از جامعه هدف برگزار کردیم، تصریح کرد: 13 دستگاه که زیر نظر سازمان استخدامی کشور فعالیت می کنند، موظف هستند، بر طبق قانون در آزمون های خود درصدی را برای استخدام جامعه ایثارگری اختصاص دهند که در این زمینه با پیگیری های صورت گرفته خبر های خوبی را برای جامعه ایثارگری در حوزه شرایط استخدامی و آموزش های لازم جهت ارتقائ سطح توانمندی های شغلی در نظر داریم.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  وصیتنامه شهید «حسین تاجیک»:

امت حزب‌الله از امام اطاعت و روحانیت مبارز را حمایت کنید
  وصیتنامه شهید «حسین تاجیک»:

  امت حزب‌الله از امام اطاعت و روحانیت مبارز را حمایت کنید

  شهید «حسین تاجیک» در قسمتی از وصیت‌نامه خود نوشته است: توکل بر خدا کنید و از ولی فقیه پشتیبانی نمایید و به دستورات او عمل کنید. وحدت را حفظ کنید تا متفرق نشوید. امت حزب‌الله! از امام عزیز اطاعت کنید. روحانیت مبارز را تقویت کنید.

  |

  نظرات کاربران