در حال بارگذاری ...
 • «حجت اله امانی» در گفتگو با حیات:

  بیست هزار دوره آموزشی جهت استخدام خانواده ایثارگران برگزار می شود

  مدیر کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: با توجه به جامعه آماری متقاضیان استانی، بیش از بیست هزار آموزش جهت ارتقا توانمندی جامعه ایثارگری تدارک دیده شده است.

  حجت اله امانی، مدیرکل اشتغال و کار آفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفتگو با خبرنگار حیات اظهار داشت: با همکاری سازمان فنی و حرفه ای دوره های کارآفرینی را برای خانواده های شاهد و ایثارگر در نظر گرفته ایم.

   

  امانی با بیان اینکه یک دوره کارآفرینی به صورت پایلوت برای حدود 1200 محصل سال آخر دبیرستان از جامعه هدف برگزار کردیم، تصریح کرد: 13 دستگاه که زیر نظر سازمان استخدامی کشور فعالیت می کنند، موظف هستند، بر طبق قانون در آزمون های خود درصدی را برای استخدام جامعه ایثارگری اختصاص دهند که در این زمینه با پیگیری های صورت گرفته خبر های خوبی را برای جامعه ایثارگری در حوزه شرایط استخدامی و آموزش های لازم جهت ارتقائ سطح توانمندی های شغلی در نظر داریم.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  دل‌نوشته‌ای خطاب به شهید بی‌سر مدافع حرم؛

خون تو خاک شرم‌زده را سیراب کرد
  دل‌نوشته‌ای خطاب به شهید بی‌سر مدافع حرم؛

  خون تو خاک شرم‌زده را سیراب کرد

  لیلا سلطانی فرزند شهید «منصور سلطانی» در دل‌نوشته‌ای خطاب به شهید حججی نوشت: تکلیف چشم‌های مظلوم و متحیرت چه می‌شود آقا محسن؟ یقین دارم از چشمهایت شقایق جوانه خواهد زد. خون تو خاک شرم‌زده را همانطور سیراب کرد که خون پدر من جزیره مجنون را.

  |

  روایتی از لشکر فاطمیون در نقاشی یک رویا

  روایتی از لشکر فاطمیون در نقاشی یک رویا

  برنامه «پلاک 8» رادیو ایران به مناسبت آیین رونمایی و نقد مستند «نقاشی یک رویا» که فردا ، سه شنبه 31 مرداد در شبکه افق برگزار می‌شود، با تهیه کننده و کارگردان این مستند گفت‌وگو می‌کند.

  |

  نظرات کاربران