در حال بارگذاری ...
 • فرازی وصیتنامه شهید «مجتبی یداللهی»

  فرازی از وصیتنامه اولین شهید مدافع حرم ارتش«مجتبی یداللهی» که منتشر شده است.

  به گزارش حیات، یکی از اصول بسیار مهم دین و آیین مسلمانان اصل ولایت فقیه است که زیرمجموعه امامت محسوب می شود و بگفته نبی مکرم اسلام، فقها، امنای ما در واقع جوهره و فطرت توحید، ولایت است. لذا، هرکس که ولایت را مطیع نباشد، توحیدش مورد شک وتردید خواهد بود، چرا که بدون نگاه به ولایت، نگاه به امامت عقیم است.

   

  حقیقتا عشق به ولایت ریشه در تارو پود اسلامی دارد و لذا اگرنیم نگاهی به کشورهای اطراف بیندازیم متوجه خواهیم شد که اگراز حال تا صبح قیامت سجده شکر برای نعمت ولایت بجا آوریم، حق مطلب را ادا نکرده ایم.

   

   امروز هر راهی که به ولایت منتهی نشود بیراهه است، چرا که مردم قطب نمای صراط مستقیمشان را مقام معظم رهبری می دانند و از نظرفقهی هم هیچ تفاوتی بین نبی و ولی فقیه وجود ندارد.

   

  از آنجا که بیان الهی اول کفر ورزیدن به طاغوت و متکبران و بعد ایمان آوردن به خدای متعال است (سوره بقره آیه 256و 257 : فمن یکفر بالطاغوت ویومن با..) و لذا انقلاب اسلامی ایران به نمایندگی از یک مکتب و اعتقاداز طرف هر ملت آزادیخواه  جهان نه فقط یک منطقه جغرافیایی بلکه با تاسی از قیام عاشورای حسینی  شناسنامه اش ممهور به مهر  استکبار ستیزی است.

   

  ما از تهدیدات خارجی و تحریم ها واهمه ای نداریم، اما باید مراقب زخم خوردگان داخل و ترفندهای ایذایی و انهدامی آنان باشیم.

   

  امام (ره ) فرمودند: هرکاری که دشمن را به عصبانیت وادارد یک حسنه و عمل صالح است و همچنین مطابق آیه صریح قرآن (سوره محمدآیه 35 ). لذا جنگ ما باآمریکا همیشگی و تا ابد ادامه دار خواهد بود و همچنین اگربا خدا باشید او با نازلترین  ابزارها ، بزرگترین توطئه ها را  خنثی خواهد نمود، مانند جریان طوفان شن ها وجریان آمریکا و طبس.

   

  در هرقسمت به هرجا ومقام ومرتبه ای که رسیدیم و خواهیم رسید انشالله ، از ادب و احترام به اهل بیت علی الخصوص ، در صدر آنان ام ابیها حضرت فاطمه (س) می باشد. کسی که مقام فاطمه (س) را درک نماید گویی مقام شب قدر را درک نموده است.

   

  اگر درجامعه ای زنان و مردان احساس شخصیت و هویت داشته باشند آن جامعه زنده و پویاست . چرا که کمال و ارزش های زیبا از دامن مادران است و این وصیت زیبای همه مادران به فرزندان خویش که حجاب برای دختران و زنان از هر امری مهمتر و همانند صدف که درون آن مرواریدی زیبا جلوه نمایی می کند.

  امروز دگر روزی نیست که فهم و بصیرت ملت ایران اسلامی آنقدر پایین باشد که ولایت را خانه نشین نماید. باید مصداق شعار" ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند " به واقعیت بپیوندد.

   

  حضرت زینب (س) زبان گویای حماسه عاشورا یست و از نور خورشید ( امام حسین(ع) ) کسب انرژی می نماید.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  منزل شهدا، محل نزول رحمت الهی است

  مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه منزل شهدا محل نزول رحمت الهی است، اظهار داشت: ما در دیدار با خانواده شهدا، از برکت شهدای عزیز حاجات خود را می‌گیریم و امیدواریم در قیامت نیز از شفاعت این عزیزان بهره‌مند شویم.

  |

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  روایت یک فرمانده از آزادسازی خرمشهر

  آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ خورشیدی صورت پذیرفت .

  |

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  آزادی خرمشهر آزمون‌ بزرگ مردم ایران بود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون‌های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر را موهبت الهی اعلام کردند و فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

  |

  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند
  فرمانده تکاوران نبرد خرمشهر در گفت و گو با حیات:

  روز سوم خرداد تکاوران با سجده شکر و اشک ذوق وارد خرمشهر شدند

  ناخدا صمدی گفت: در دهم اردیبهشت سال 61 عملیات بیت المقدس در چهار مرحله آغاز شد، سه قرارگاه، عملیات آزادسازی را انجام می دادند که گردان ما جزو جبهه جنوب بود، از همان روز های اول که عملیات شروع شد، ما در منطقه بودیم و در مرحله چهارم عملیات هر سه قرارگاه در راه آهن و گمرک خرمشهر به ...

  |

  نظرات کاربران