در حال بارگذاری ...
 • شماره 303 هفته‌نامه «حیات طیبه» منتشر شد

  شماره 303 هفته‌نامه «حیات طیبه» روز جمعه 26 خرداد 96 منتشر شد.

  به گزارش حیات، سیصد و سومین شماره هفته نامه «حیات طیبه» با مطالبی چون «تأمین منافع ملی باید ملاک تصمیم ‌گیری مسئولان باشد»، «دشمنان با وجود فرهنگ ایثار و شهادت در کشور شکست خواهند خورد»، «ماه فتح ارتفاعات و نفوذ به عمق شهرهای غربی عراق»، «دانشمندی در لباس چریک»، «شاهکاران جهادگران در 8 سال دفاع مقدس»، «عشق امیرالمؤمنین (ع) به شهادت»، «4 چهره ماندگار از شهدای خرداد 1344»، «نامه شماره هفتم»، «قله‌های جبل عامل»، «گفت و شنود با خانواده برخی از شهیدان حوادث تروریستی تهران»، «تقویت روحیه ایثارگری، انسجام ملی و تبعیت از رهبری راهبردهای ادامه پیشرفت کشور هستند»، «جشنواره سرچشمه سرخ در جهت تبیین اندیشه‌های شهید بهشتی برگزار می‌شود»، «خانواده شهدای حادثه تروریستی اخیر تهران تحت پوشش بنیاد قرار می‌گیرند»، «هیئت خیمه کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) در گلزار شهدای گمنام شب‌های قدر را برگزار می‌کند»، «وداع مردم تهران با شهدای تازه تفحص شده در لیالی قدر»، «اجتماع بزرگ مدافعان حرم در میدان امام حسین (ع)»، «مراسم شب‌های احیا در خطوط نبرد با تروریستها» و «استان یزد_شهرستان یزد_گلزار مطهر شهدای نعیم آباد» منتشر شده است.

  نشریه حیات طیبه به صاحب امتیازی بنیاد شهید و امور ایثارگران روزهای جمعه منتشر می‌شود.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  جزیره‌ای که واقعا مجنون بود

  جزیره‌ای که واقعا مجنون بود

  «...وقتی بچه‌ها از روی خاکریز شمارش کردند، دیدند حدود ۴۵۰ تانک تی۷۲ روبه‌روی خاکریز آرایش گرفته و همه همزمان شلیک می‌کنند. ما هم گلوله آرپی‌جی کم داشتیم و به دشمن دسترسی نداشتیم...»

  |

  یادداشت:

پیچک تحریف و خرافه و نهال دفاع مقدس
  یادداشت:

  پیچک تحریف و خرافه و نهال دفاع مقدس

  محمد رضا شهیدی_ راه شهدا تا همیشه روشن است، این را با همه ایمانم می گویم. آنان در "صراط مستقیم" حق، خود را تعریف کردند. راهی که بن بست هم ندارد. راهی که چون به عاشورا و کربلا می رسد، بن بست شکن است.

  |

  نظرات کاربران