در حال بارگذاری ...
 • تسلیم دشمن نمی شویم

  شهید «حجت‌الله احمدی» در فرازی از وصیت‌نامه خود می‌نویسد: ما یاران راستین امام امت با گلوله‌های اسلام که همان قطره‌قطره‌ی خونی است که از ملت مظلوم ایران بر زمین می‌ریزد، می‌گوییم: «می‌جنگیم، می‌میریم، سازش نمی‌پذیریم».

  به گزارش حیات، شهید والامقام «حجت‌الله احمدی» در سال 1336 در روستای «لیلمانج» از توابع شهرستان «سنقر و کلیایی» در استان کرمانشاه به دنیا آمد.

   

  وی در دوران انقلاب شکوهمند اسلامی، جوانی انقلابی و تحت فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) بود. شهید در سال 1362 به تیپ نبی اکرم (ص) پیوست و توانست نقش ارزنده ای در دفاع از میهن اسلامی به عهده گیرد.

   

  شهید حجت الله احمدی با سمت قائم مقام فرماندهی گردان در عملیات «کربلای پنج» شرکت کرد و در این عملیات رشادت‌های بی‌نظیری از خود نشان داد. وی پس از نبردی دلاورانه در تاریخ 65/10/11 به درجه رفیع شهادت نائل شد.

   

  فرازی از وصیت‌نامه شهید حجت الله احمدی

   

  ... سلام به روان پاک شهیدان که با خون خود درخت تناور اسلام و انقلاب را سرسبز و خرم ساختند. سلام گرم و بی‌پایان به رزمندگان اسلام که چنان سیلی به تمام جهان‌خواران زده‌اند که گوشه نشینی کرده‌اند و چنان آن‌ها را کوبیدند تا ابد نتوانند از جای برخیزند. ما یاران راستین امام امت، با گلوله‌های اسلام که همان قطره‌قطره‌ی خونی است که از ملت مظلوم ایران بر زمین می‌ریزد، می‌گوییم: «می‌جنگیم، می‌میریم، سازش نمی‌پذیریم» و برای انتقام خون این شهیدان سیل مردم حزب‌الله به جبهه‌ها بیشتر خواهد شد.

   

  برادرم! ما را فراری از مرگ نیست و با مردن نیز فراری از حکم خدا نیست. خوشا به حال آنان که زندگی‌شان برای خداست و مرگشان در راه خداست.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  ایثارگران هر روز و هر لحظه در حال جهاد هستند

  ایثارگران هر روز و هر لحظه در حال جهاد هستند

  نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه ایثارگران هر روز و هر لحظه در حال جهاد هستند، خاطرنشان کرد: قدر خودتان را بدانید، زیرا این جهاد به بلندای عمر شما است و هر کسی شما را بیازارد، خدا را آزرده است.

  |

  نظرات کاربران