در حال بارگذاری ...
 • همایش پیشکسوتان نیروهای مسلح در قم برگزار می‌شود

  همایش پیشکسوتان نیروهای مسلح و فعالان عرصه ایثار و شهادت در استان قم برگزار می‌شود.

  به گزارش حیات و به نقل از دفاع پرس، همایش پیشکسوتان یگان‌های نیروهای  مسلح استان قم و بانوان فعال در ستادهای پشتیبانی جبهه و جنگ و فعالان عرصه ایثار و شهادت، ساعت 18 روز چهارشنبه 17 خرداد، دوازدهم ماه مبارک رمضان، در مجتمع اردویی، آموزشی ولایت قم برگزار می‌شود.

   

  در این همایش که به همت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم برگزار می‌شود، احمد امیرآبادی عضو هیئت رئیسه مجلس و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی سخنرانی خواهد کرد.

   

  گسترش و ترویج نهضت خاطره‌گویی دفاع مقدس از اهداف این همایش و برپایی میز خاطره با حضور چهار تن از پیشکسوتان یگان‌های نیروهای مسلح، تجلیل از فعالان عرصه ایثار و شهادت در استان قم، اجرای تواشیح و سرود و رونمایی از تازه‌ترین آثار منتشر شده در زمینه دفاع مقدس از بخش‌های این همایش خواهد بود.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  نقش بانک‌های خوزستان در دفاع مقدس جمع‌آوری و تدوین می‌شود

  نقش بانک‌های خوزستان در دفاع مقدس جمع‌آوری و تدوین می‌شود

  براساس تفاهم‌نامه‌ مشترک میان مدیران بانکی استان خوزستان و اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان که در آینده منعقد خواهد شد، نقش بانک‌های خوزستان در دوران دفاع مقدس جمع‌آوری و تدوین می‌شود.

  |

  شهادت برادرم اراده ما را برای جهاد بیشتر می‌کند

  شهادت برادرم اراده ما را برای جهاد بیشتر می‌کند

  خواهر شهید حسین‌زاده گفت: به تکفیری‌ها می‌گویم که خیال باطل به سرتان نزند که با شهید کردن حمید و دیگر جوانان ما، سنگرمان را خالی کردید بلکه اراده ما را برای جهاد و شهادت در راه خدا بیشتر کردید.

  |

  نظرات کاربران