در حال بارگذاری ...
 • همایش پیشکسوتان نیروهای مسلح در قم برگزار می‌شود

  همایش پیشکسوتان نیروهای مسلح و فعالان عرصه ایثار و شهادت در استان قم برگزار می‌شود.

  به گزارش حیات و به نقل از دفاع پرس، همایش پیشکسوتان یگان‌های نیروهای  مسلح استان قم و بانوان فعال در ستادهای پشتیبانی جبهه و جنگ و فعالان عرصه ایثار و شهادت، ساعت 18 روز چهارشنبه 17 خرداد، دوازدهم ماه مبارک رمضان، در مجتمع اردویی، آموزشی ولایت قم برگزار می‌شود.

   

  در این همایش که به همت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم برگزار می‌شود، احمد امیرآبادی عضو هیئت رئیسه مجلس و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی سخنرانی خواهد کرد.

   

  گسترش و ترویج نهضت خاطره‌گویی دفاع مقدس از اهداف این همایش و برپایی میز خاطره با حضور چهار تن از پیشکسوتان یگان‌های نیروهای مسلح، تجلیل از فعالان عرصه ایثار و شهادت در استان قم، اجرای تواشیح و سرود و رونمایی از تازه‌ترین آثار منتشر شده در زمینه دفاع مقدس از بخش‌های این همایش خواهد بود.

   

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  جزیره‌ای که واقعا مجنون بود

  جزیره‌ای که واقعا مجنون بود

  «...وقتی بچه‌ها از روی خاکریز شمارش کردند، دیدند حدود ۴۵۰ تانک تی۷۲ روبه‌روی خاکریز آرایش گرفته و همه همزمان شلیک می‌کنند. ما هم گلوله آرپی‌جی کم داشتیم و به دشمن دسترسی نداشتیم...»

  |

  یادداشت:

پیچک تحریف و خرافه و نهال دفاع مقدس
  یادداشت:

  پیچک تحریف و خرافه و نهال دفاع مقدس

  محمد رضا شهیدی_ راه شهدا تا همیشه روشن است، این را با همه ایمانم می گویم. آنان در "صراط مستقیم" حق، خود را تعریف کردند. راهی که بن بست هم ندارد. راهی که چون به عاشورا و کربلا می رسد، بن بست شکن است.

  |

  نظرات کاربران