در حال بارگذاری ...
 • شماره 300 هفته نامه حیات طیبه منتشر شد

  سیصدمین شماره هفته‌نامه «حیات طیبه» روز جمعه 5 خرداد ماه 96 منتشر شد.

  به گزارش حیات، سیصدمین شماره نشریه «حیات طیبه» با مطالبی مانند: «می‌توانیم بر همه سختی‌ها و چالش‌ها، مؤمنانه فائق بیاییم»، «آزادسازی خرمشهر معجزه انقلاب، ایمان و انگیزه‌های دینی فرزندان ایران بود»، «فتح خرمشهر نمادی ماندگار از پیروزی فرهنگ ایثار و مقاومت است»، «اصول تغذیه صحیح در ماه مبارک رمضان»، «پایه گذار رسم ایثار و آزادگی در اسارتگاه صدام»، «حال و هوای بچه‌های جبهه و جنگ در ماه مبارک رمضان»، «ایثارگران در جایگاه گروه مرجع عرصه خطیر انتخابات»، «فغان نیزارها»، «نامه ای به یک شهید سرزمینم»، «ماه معنویت و میهمانی خدا از راه رسید»، «تأمین اشتغال مولد و پایدار برای ایثارگران با یک حرکت مجاهدانه و مؤمنانه»، «شهدا و ایثارگران نماد مقاومت در خرمشهر هستند»، «بنیاد از پیشگامان مشاوره و مددکاری در کشور است»، «قهرمانی فرزند جانباز در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی»، «تمدید مهلت ثبت نام خانواده‌های شاهد و ایثارگر در کاروان‌های حج تمتع 96»، «برنامه تمرینات توانبخشی جانبازان ریوی شدید برگزار شد» و «استان هرمزگان - شهرستان میناب - گلزار مطهر شهدای میناب» منتشر شده است

  .

  نشریه حیات طیبه به صاحب امتیازی بنیاد شهید و امور ایثارگران روزهای جمعه منتشر می‌شود.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  جزیره‌ای که واقعا مجنون بود

  جزیره‌ای که واقعا مجنون بود

  «...وقتی بچه‌ها از روی خاکریز شمارش کردند، دیدند حدود ۴۵۰ تانک تی۷۲ روبه‌روی خاکریز آرایش گرفته و همه همزمان شلیک می‌کنند. ما هم گلوله آرپی‌جی کم داشتیم و به دشمن دسترسی نداشتیم...»

  |

  یادداشت:

پیچک تحریف و خرافه و نهال دفاع مقدس
  یادداشت:

  پیچک تحریف و خرافه و نهال دفاع مقدس

  محمد رضا شهیدی_ راه شهدا تا همیشه روشن است، این را با همه ایمانم می گویم. آنان در "صراط مستقیم" حق، خود را تعریف کردند. راهی که بن بست هم ندارد. راهی که چون به عاشورا و کربلا می رسد، بن بست شکن است.

  |

  نظرات کاربران