در حال بارگذاری ...
 • معاون بهداشت و درمان بنیاد:

  جانبازان نخاعی در استان گیلان معاینه شدند


  معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران از اعزام تیم تخصصی پزشکی با محوریت جانبازان نخاعی به استان گیلان و معاینه 26 جانباز و خانواده آن ها خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری حیات، عبدالرضا عباسپور، معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن اعلام خبر اعزام تیم تخصصی پزشکان به استان گیلان، گفت: با توجه به سیاست های جدید نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت اعزام تیم های تخصصی به استان ها برای ویزیت و معاینه گروه های در معرض خطر ایثارگران، اعزام تیم تخصصی مرکز ضایعات نخاعی با محوریت گروه جانبازان نخاعی، چهارشنبه 12 شهریور 93 در استان گیلان انجام شد.

  وی ادامه داد: در این برنامه درمانی علاوه بر 26 نفر از جانبازان نخاعی، همسران و فرزندان ایشان نیز در این برنامه حضور داشته و مجموعا 44 نفر معاینه شدند.

  معاون بهداشت و درمان بنیاد خاطرنشان کرد: در راستای این معاینات، اقدامات درمانی و توصیه های لازم انجام شد و موارد خاص و لازم برای پی گیری به مسوولان استان اعلام شد. همچنین ارزیابی شاخص سلامتی مرتبط با عوارض آسیب نخاعی توسط فرم های مخصوص انجام شد.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  درد دل‌های یک جانباز اعصاب و روان
صدامی‌ها مرا تا گردن زیر خاک کردند انگشت مادرم را قطع کردم

  درد دل‌های یک جانباز اعصاب و روان
  صدامی‌ها مرا تا گردن زیر خاک کردند/ انگشت مادرم را قطع کردم

  یک جانباز اعصاب و روان می‌گوید: در طول این سال‌ها زجر زیادی کشیدم؛ بیمارستان‌ها و شهرهای مختلف بستری می‌شدم؛ جانبازی ما متفاوت است، چون معلوم نیست حالت‌های عصبی چه زمانی به سراغمان می‌آید.

  |

  نظرات کاربران