جمعه 9 اسفند 1398 |

آرشیو پاسخ به سوالات
پاسخ به سوالات-پرداخت شهریه ترمهای مرخصی و جریمه انصراف توسط دانشجو

پرداخت شهریه ترمهای مرخصی و جریمه انصراف توسط دانشجو 1398/11/13

من با سهمیه ۲۵ درصد سال ٩٧ پرستاری دانشگاه ازاد قبول شدم، بعد دو ترم مرخصی گرفتم که کنکور بدهم اما قبول نشدم ،حال برای من سنوات نوشته شده باید دومیلیون شهریه زمان مرخصی را بدهم، چون بنیاد شهریه مرخصی را نمی دهد. حال می خواهم دوباره در کنکور ٩٩ از سهمیه استفاده کنم که گفته شده باید انصراف بدهم تا سهمیه شامل من شود. اکنون باید نصف هزینه پرستاری را بدهم یا کل ان را؟

پاسخ به سوالات-جانبازان حالت اشتغال و افزایش حقوق فوقالعاده مناطق جنگی

جانبازان حالت اشتغال و افزایش حقوق فوقالعاده مناطق جنگی 1398/11/13

آیا جانبازان جنگ تحمیلی که حالت اشتغال بنیاد هستند و حقوق از بنیاد میگیرند مشمول افزایش حقوق فوق العاده مناطق جنگی مثل بازنشستگان که حقشان است و تازه استخدامی ها میشوند یا نه؟

پاسخ به سوالات-کسری خدمت ناشی از اضافه شدن ماهه ای ایثارگری پدر

کسری خدمت ناشی از اضافه شدن ماهه ای ایثارگری پدر 1398/11/12

پدر بنده ۱۶ماه ایثارگری جهاد دارد قبلا هشت ماه داشت و برادرم از ان استفاده کرد و حدود دو ماه کسری گرفت الان من می توانم برای این هشت ماهی که اضافه شده کسری بگیرم یا خیر؟؟

پاسخ به سوالات-مرخصی های ذخیره جانبازی تا قبل ازسال٨٨

مرخصی های ذخیره جانبازی تا قبل ازسال٨٨ 1398/11/12

در یکی از پستها، دبیر کمیسیون ماده ۱۶ گفته بود مرخصی های ذخیره جانبازی تا قبل از سال ۸۸ قابل پرداخت می باشد و بایستی از محل کار پیگیری شود. حال محل کار اینجانب بنیاد شهید و امور ایثارگران است و بایستی امور مالی بنیاد مرکز پرداخت کند که اینجانب هم به امور مالی بنیاد مراجعه کردم و گفتند حتما بایستی نامه رسمی از طرف دبیر کمیسیون ماده ۱۶ باشد تا پرداخت شود حال من چه کنم؟

پاسخ به سوالات-تسهیلات بنیاد برای ایثارگران آسیب‌دیده در سیلسیستان و بلوچستان

تسهیلات بنیاد برای ایثارگران آسیب‌دیده در سیلسیستان و بلوچستان 1398/11/12

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد: برای ایثارگرانی که منازل آن‌ها به‌صورت 100 درصد دچار آسیب شده است یک فقره وام مسکن ایثارگری به‌صورت مجدد در اختیار ایثارگران قرار می‌گیرد.