شنبه 10 آبان 1399 |

آرشیو پاسخ به سوالات
پاسخ به سوالات-عدم برگزاری حج تمتع٩9

عدم برگزاری حج تمتع٩9 1399/04/04

بعثه مقام معظم رهبری در امور حج و زیارت و سازمان حج و زیارت:

پاسخ به سوالات-اعتراض به عدم موافقت دستگاه با اعاده به کار جانباز

اعتراض به عدم موافقت دستگاه با اعاده به کار جانباز 1399/04/04

جانباز ۱۰ درصد با ۳۰ سال خدمت بازنشسته شدم، مشهد امسال بخشنامه آمده بود تا قبل سال ۹۶، کسانی که بازنشست شده اند برای اعاده به خدمت فرم پر کنند دیروز که اداره رفتم گفت کلیه متقاضیان برگشت داده شده است. آیا این خلاف قانون نیست باید چه کنم؟

پاسخ به سوالات-ابلاغ دستورالعمل اجرایی معافیت ایثارگران از پرداخت هزینه تغییر صندوق بازنشستگی

ابلاغ دستورالعمل اجرایی معافیت ایثارگران از پرداخت هزینه تغییر صندوق بازنشستگی 1399/04/03

دستگاههای اجرایی موضوع ماده(5) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده(2) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران ـ سازمانها و صندوقهای بیمه و بازنشستگی فعال در قلمرو نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی با عنایت به تصمیم‌ جلسه مورخ 20/6/1398 هیأت محترم وزیران (ابلاغی به شماره 79173/55606 مورخ 28/6/1398 دبیر هیأت دولت)، دستورالعمل اجرایی بند «خ» ماده 88 قانون برنامه ششم توسعه کشور، موضوع معافیت ایثارگران، فرزندان شهدا، آزادگان، جانبازان و رزمندگان با حداقل 12 ماه سابقه حضور در جبهه برای یک بار از پرداخت مابه‌التفاوت برای 15 سال سنوات بیمه‌ای ناشی از تغییر صندوق بیمه و بازنشستگی، که با همکاری دستگاههای اجرایی ذیربط تهیه و به تأیید این وزارتخانه و سازمان برنامه و بودجه کشور رسیده است، جهت اجرا ابلاغ می‌گردد.

پاسخ به سوالات-حل مشکل سیستم بیمه سلامت

حل مشکل سیستم بیمه سلامت 1399/04/03

من ایثارگر هستم در خراسان رضوی برای تعویض دفترچه بیمه به دفتر پیشخوان مراجعه کردم با پاسخ عدم تمدید قرارداد از سوی بنیاد مواجه شدم و به من گفتند فردا مراجعه کنید. معاون بهداشت و درمان بنیاد خراسان رضوی هم گفت مشکل پیش آمده از سیستم it بیمه سلامت می باشد حال من برای تعویض دفترچه چکار کنم؟

پاسخ به سوالات-مزایای ماده ٣٨ بر اساس حکم ستاد کل

مزایای ماده ٣٨ بر اساس حکم ستاد کل 1399/04/03

حقوق پدرم قبلا حدود ۳/٨٠٠ بود الان با افزایش سالانه ۱۵ درصد و همینطور ۵۰ درصدی که قولش را داده بودند فقط ۹۵۰ تومن اضافه شده است علت چیست!!!