جمعه 9 اسفند 1398 |

آرشیو پاسخ به سوالات
پاسخ به سوالات-عدم احتساب مزایای جنگی برای بازنشستگان شاغل در مناطق جنگی

عدم احتساب مزایای جنگی برای بازنشستگان شاغل در مناطق جنگی 1398/11/19

پدر من کارمند اداره راه قدس مهاباد( آذربایجان غربی) بود( تحت نظر قرارگاه خاتم الانبیا) تا زمانی که اداره منحل شد. ایشان در همان زمان ۴۰ ماه حضور داوطلبانه در جبهه داشت . بعد از انحلال اداره، خودش حق بیمه را پرداخت کرد و بازنشسته شد. ایا این مصوبه جدید استفاده از مزایای منطقه جنگی برای بازنشستگان شامل پدر من هم می شود که بازنشسته تامین اجتماعی است یا فقط شامل بازنشستگان ادارات است؟

پاسخ به سوالات-طی مراحل گرفتن کمک معیشت در بنیاد

طی مراحل گرفتن کمک معیشت در بنیاد 1398/11/19

جانباز ١٠ درصد بنیاد هستم(بعد از جنگ در منطقه مرزی جانباز شدم)، حدود شش سال پیش پرونده معسرین باز کردم ولی هیچ حقوقی نمیگیرم همه مدارک اعم از تحقیقات سپاه محل، شاغل نبودن خودم و خانواده از بیمه نیروهای مسلح و تامین اجتماعی را دادم ولی میگویند جانبازان معسر ارتش که بعد از جنگ جانباز شدند معسر شناخته نمی شوند و نمی توانند کمک معیشت بگیرند ایا این درست است؟

پاسخ به سوالات-استخدام تمامی قبول شدگان قوه قصائیه

استخدام تمامی قبول شدگان قوه قصائیه 1398/11/19

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس

پاسخ به سوالات-شرط بخشودگی اضافه خدمت فرزندان ایثارگران

شرط بخشودگی اضافه خدمت فرزندان ایثارگران 1398/11/14

پدر من ٢٢ ماه ایثارگری دارد. من اضافه خدمت پشت دفترچه ای دارم، البته دفترچه ام را قبل از سال ٩٨ ارسال کردم ایا کسری به من تعلق میگیرد؟ ایا اضافه خدمتم را کامل می بخشند یا ایثارگری من را با سنواتیم محاسبه می کنند.

پاسخ به سوالات-لحاظ سهمیه سوخت ایثارگران دارای پلاک ویژه تا ٢٢بهمن

لحاظ سهمیه سوخت ایثارگران دارای پلاک ویژه تا ٢٢بهمن 1398/11/13

من جانباز و دارای پلاک ویژه هستم. کارت سوخت بنده 28بهمن سوخت و گفتند کارت جدید صادر می شود که به خاطر داشتن پلاک ویژه جانبازی، ماهی 100 لیتر (٦٠+٤٠لیتر) در کارت شارژ می شود 8 بهمن کارت جدید از طریق پست به من تحویل شد بدون لحاظ ٤٠ لیتر سهمیه، یعنی همان 60 لیتر معمول شارژ شده است چرا؟