پنجشنبه 23 مرداد 1399 |

آرشیو پاسخ به سوالات
پاسخ به سوالات-رای کمیسیون لازمه مشمول حالت اشتغال شدن

رای کمیسیون لازمه مشمول حالت اشتغال شدن 1399/03/27

من شنیدم اخیرا بنیاد طی بخشنامه ای اعلام کرده است تمام جانبازان بالای بیست وپنج درصد که بیکار می باشند بدون ‌رای از کار افتادگی مشمول دریافت حقوق حالت اشتغال می شوند. من جانباز ٢٥ درصد هستم باید برای این موضوع چه کنم؟

پاسخ به سوالات-ملزومات اخذ وام اشتغال بنیاد

ملزومات اخذ وام اشتغال بنیاد 1399/03/27

من فرزند جانباز ۲۵درصد متوفی و متاهل هستم می خواهم مطب مامایی بزنم، آیا از بنیاد به من وام تعلق می گیرد ؟چقدر و باید کجا مراجعه کنم؟

پاسخ به سوالات-مرخصی استحقاقی جانبازان حالت اشتغال

مرخصی استحقاقی جانبازان حالت اشتغال 1399/03/27

آیا جانبازان و آزادگانی که در حالت اشتغال قرار می گیرند در ایام حالت اشتغال همانند شاغلین از مرخصی استحقاقی سالیانه برخوردار خواهند شد و حقوق و مزایای مرخصی های ذخیره شده آنان به هنگام بازنشستگی قابل پرداخت می باشد؟

پاسخ به سوالات-رسیدگی به درخواست جانبازان با تماس تلفنی

رسیدگی به درخواست جانبازان با تماس تلفنی 1399/03/26

مدیرکل کمیسیون های پزشکی بنیاد: با توجه به فراگیری بیماری کرونا و به‌منظور مقابله با شیوع این بیماری و حفظ سلامتی جانبازان، همکاران مستقر در اداره کل کمیسیون پزشکی بنیاد به‌صورت تمام‌وقت، مستمر و به‌صورت تلفنی، می توانند درخواست ها را ثبت و به استان‌ها و مبادی ذی‌ربط ارجاع دهند.

پاسخ به سوالات-انتقال سوابق بیمه ای

انتقال سوابق بیمه ای 1399/03/26

من جانباز هستم و در حال حاضر ده سال سابقه کار در اموزش و پرورش دارم و بیمه من خدمات هست قبل از ان سه سال در سایپا مشغول به کار بودم که بیمه من تامین اجتماعی بوده است. ایا میتوانم این سه سال را با سابقه اموزش و پرورش تلفیق کنم؟؟؟