جمعه 9 اسفند 1398 |

آرشیو پاسخ به سوالات
پاسخ به سوالات-حقوق پرداختی جانبازان حالت اشتغال

حقوق پرداختی جانبازان حالت اشتغال 1398/11/20

بنده جانباز هفتاد درصد حالت اشتغال دانشگاه علوم پزشکی هستم در مورد ماده 38و39 نه بنیاد ونه سپاه ونه اداره مربوطه برای اینجانب اعمال نکرده اند سپاه می گوید شما حالت اشتغال هستید ماده38 شامل شما نمی شود بنیاد هم میگوید ماده 39 شامل شما نمی شود ولی حقوقی از بنیاد دریافت نمیکنم حقوق اداره(دانشگاه) را می گیرم لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ به سوالات-کسری ایثارگری منطقه عملیاتی

کسری ایثارگری منطقه عملیاتی 1398/11/20

پدر من سربازی را در زمان جنگ در هنگ ژاندارمری ایرانشهر از تاریخ ۶۵/۲/۱۰ به مدت ۲۸ ماه خدمت کرده که ۳ ماه آموزشی را در زابل بوده است. آیا کسری به من تعلق می گیرد؟

پاسخ به سوالات-عدم تغییر سهمیه ها در کنکور ٩٩

عدم تغییر سهمیه ها در کنکور ٩٩ 1398/11/20

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری

پاسخ به سوالات-لحاظ سهمیه ٢٥درصدی ایثارگران در آزمون جدید استخدامی وزارت  بهداشت

لحاظ سهمیه ٢٥درصدی ایثارگران در آزمون جدید استخدامی وزارت بهداشت 1398/11/20

من فرزند جانباز٤٥ درصد هستم می خواستم بدانم ایا در آزمون استخدام جدید وزارت بهداشت که ثبت نام ان از امروز شروع شده است ما می توانیم از سهمیه ٢٥ درصد استخدامی استفاده کنیم؟

پاسخ به سوالات-کمک معیشت جانبازان معسر

کمک معیشت جانبازان معسر 1398/11/19

جانباز ١٠ درصد بنیاد هستم(بعد از جنگ در منطقه مرزی جانباز شدم)، حدود شش سال پیش پرونده معسرین باز کردم ولی هیچ حقوقی نمیگیرم همه مدارک اعم از تحقیقات سپاه محل، شاغل نبودن خودم و خانواده از بیمه نیروهای مسلح و تامین اجتماعی را دادم ولی میگویند جانبازان معسر ارتش که بعد از جنگ جانباز شدند معسر شناخته نمی شوند و نمی توانند کمک معیشت بگیرند ایا این درست است؟