پنجشنبه 15 خرداد 1399 |

آرشیو پاسخ به سوالات
پاسخ به سوالات-اعلام زمان پیش ثبت نام مدارس شاهد

اعلام زمان پیش ثبت نام مدارس شاهد 1399/02/29

روابط عمومی اداره کل امور شاهد و ایثارگران اموزش و پرورش: طبق زمان بندی اعلام شده؛ زمان ثبت نام ورودی مدارس شاهد در پایه اول ابتدایی از اول تا ۱۷ خرداد، پایه هفتم از یکم تا ۱۴ تیر و پایه دهم از ۵ تا ۲۱ تیر خواهد بود.

پاسخ به سوالات-کسری خدمت در جزیره مجنون

کسری خدمت در جزیره مجنون 1399/02/29

پدر بنده ازسال 62تا 64 به مدت 20ماه و 23روز طبق برگه ای که از ارتش گرفته سابقه حضور درمنطقه عملیاتی دارد.مناطقی مانند جزیره مجنون و بیرجند، کرمانشاه و .... آیا کسری به بنده تعلق میگیرد؟

پاسخ به سوالات-ایثارگران و حکمت کارت بنیاد یا ارتش

ایثارگران و حکمت کارت بنیاد یا ارتش 1399/02/29

من جانباز شصت درصد هستم. از ارتش حقوق میگیرم و از بنیاد حق پرستاری، حکمت کارت ارتش را دارم آیا حکمت کارت بنیاد هم شامل من می شود یا نه؟

پاسخ به سوالات-کد ایثارگری خانواده های تحت پوشش بنیاد برای ثبت نام در کنکور

کد ایثارگری خانواده های تحت پوشش بنیاد برای ثبت نام در کنکور 1399/02/28

من همسر جانباز ٣٥ درصد متوفی هستم. برای ثبت نام (دانشگاه آزاد )کنکور احتیاج به کد ۱۲رقمی دارم که بتوانم از سهمیه دانشگاهم استفاده کنم این کد را از کجا باید بگیرم؟

پاسخ به سوالات-پیگیری مشکل جانباز بازنشسته شده با کاهش گروه حقوقی

پیگیری مشکل جانباز بازنشسته شده با کاهش گروه حقوقی 1399/02/28

من دوسال جبهه بودم در پایان خدمتم مجروح شدم و الان هم جانباز ۶۰ درصد هستم. در آموزش وپرورش ۳۱ سال خدمت کردم و در این بین چند گروه و تشویقی بابت جانبازی هم گرفتم ولی بعد از اینکه به من اعلام کردند که شما یکسال قبل می بایست بازنشست می شدید با زدن حکم بازنشستگیم حقوق یک سالی را که خدمت کرده بودم یک جا از پاداشم کم کردند و حکمم را با تقلیل ۴ گروه پایین تر زدند یعنی بنده ان موقع گروه ۱۷ بودم که در حکم بازنشستگیم ۱۳ را منظور کردند و بعد از اعتراضم گفتند این گروه ها تا زمانی که شما شاغلید ارزش دارد ولا غیر، آیا قانونی است؟