سه شنبه 31 فروردین 1400 |

آرشیو پاسخ به سوالات
اخبار-تاکنون 144 شهید مدافع سلامت در فهرست مصادیق شهدای خدمت قرار گرفته اند

تاکنون 144 شهید مدافع سلامت در فهرست مصادیق شهدای خدمت قرار گرفته اند 1399/12/17

حیات- در هفتمین جلسه کمیته ملی تعیین مصادیق شهید خدمت، بررسی پرونده 44 نفر از شهدای والامقام مدافع سلامت که در دبیرخانه این کمیته بررسی شده بود، نهایی شد و با احتساب این عزیزان، شمار قطعی شهدای مدافع سلامت تاکنون به 144 شهید رسید.

اخبار-راه‌اندازی فرایند ثبت غیرحضوری «درخواست تبدیل وضعیت جانبازان به ماده 38»

راه‌اندازی فرایند ثبت غیرحضوری «درخواست تبدیل وضعیت جانبازان به ماده 38» 1399/12/05

حیات- مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران از راه‌اندازی فرآیند برخط جدید «درخواست تبدیل وضعیت جانبازان به ماده 38» در سامانه خدمات الکترونیک ایثار خبر داد.

اخبار-شاخص‌های ارزیابی پنجمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار اعلام شد

شاخص‌های ارزیابی پنجمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار اعلام شد 1399/12/03

حیات- مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیر پنجمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار از اعلام شاخص‌های ارزیابی دانشجویان، طلاب و دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر برای شرکت در این جشنواره خبر داد.

اخبار-فراخوان پنجمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار منتشر شد

فراخوان پنجمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار منتشر شد 1399/11/18

حیات- مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیر پنجمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار از فراخوان دانشجویان، طلاب و دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر برای شرکت در این جشنواره خبر داد.

اخبار-بیانیه مشترک بنیاد شهید و امور ایثارگران و ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص اجرای ماده 38 قانون خدمات رسانی به ایثارگران

بیانیه مشترک بنیاد شهید و امور ایثارگران و ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص اجرای ماده 38 قانون خدمات رسانی به ایثارگران 1399/11/01

حیات- بنیاد شهید و امور ایثارگران و ستاد کل نیروهای مسلح به منظور تبیین ابعاد مختلف دستورالعمل اجرایی ماده 38 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران بیانیه مشترکی صادر کردند.