یکشنبه 28 دی 1399 |

آرشیو پاسخ به سوالات
پاسخ به سوالات-آغاز ثبت نام میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر

آغاز ثبت نام میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر 1399/03/19

زمان ثبت نام متقاضیان میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر (فرزند شهید، فرزند، آزاده و فرزند جانباز ۲۵ درصد و بالاتر) برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از تاریخ ۲۰ خرداد تا ۲۰ تیرماه اعلام شد.

پاسخ به سوالات-اعتراض به رای کمیسیون ماده١٦

اعتراض به رای کمیسیون ماده١٦ 1399/03/19

من جانباز ۴۰ درصد شاغل هستم که قبل از تصویب قانون برنامه ششم از سمت مدیریت تنزل داده شدم با استناد استفساریه مجلس در خصوص بند ۳ ماده ۹ ایین نامه تسهیلات استخدامی مبنی بر شمولیت قانون به کلیه ایثارگران شاغل و حالت اشتغال به کمیسیون ماده ۱۶ شکایت کردم متاسفانه کمیسیون شکایت اینجانب را نپذیرفت، خواهشمند است چنانچه راهی برای استیفاء حقوق اینجانب وجود دارد بگویید، ایا باید به دیوان شکایت کنم؟

پاسخ به سوالات-واریزی کسر ما به التفاوت افزایش حقوق ایثارگران

واریزی کسر ما به التفاوت افزایش حقوق ایثارگران 1399/03/19

من جانباز حقوق بگیر بنیاد هستم در خصوص کسر صندوق قرض الحسنه شاهد مبلغی که از من کسر شده بود به حساب من سه شنبه ١٣ خرداد واریز شد، اصلا چرا صندوق این مبلغ را از حساب ایثارگران برداشت؟

پاسخ به سوالات-زمان عودت کسورات صندوق شاهد به حساب ایثارگران

زمان عودت کسورات صندوق شاهد به حساب ایثارگران 1399/03/13

من جانباز ٤٠ درصد حقوق بگیر بنیاد هستم کسورات صندوق شاهد با عنوان مابه التفاوت افزایش حقوق سال جاری کی به حساب من واریز می شود؟

پاسخ به سوالات-توضیحات درباره بیمه تکمیلی ایثارگران

توضیحات درباره بیمه تکمیلی ایثارگران 1399/03/13

سخنگوی معاونت بهداشت و درمان بنیاد: در بیمارستان‌های دولتی 90 درصد هزینه‌ها از طرف دولت با همان بیمه پایه تأمین اجتماعی پرداخت می‌شود و 10 درصد باقیمانده که توسط بیمار پرداخته می‌شود، با ارائه فاکتور و ارائه آن به بیمه تکمیلی، دریافت می‌شود.