چهارشنبه 12 آذر 1399 |

آرشیو پاسخ به سوالات
پاسخ به سوالات-تاخیرساعت کاری جانبازان

تاخیرساعت کاری جانبازان 1399/03/19

من جانباز ٢٥ درصد هستم. جانبازانی که از این قانون تاخیر ساعت کاری استفاده نکرده باشند آیا ادارات موقع بازنشستگی پولش پرداخت می کنند.

پاسخ به سوالات-نحوه پیگیری عدم موافقت با بازگشت به کار

نحوه پیگیری عدم موافقت با بازگشت به کار 1399/03/19

اینجانب فرزند شهید و معلم آموزش وپروش هستم که در مهر۹۸ با ۳۰ سال سابقه خدمت وسن ۵۰سال ودارای مدرک لیسانس، بازنشست شده ام ودرحال حاضر تمایل به بازگشت به خدمت دارم. دو ماه پیش درخواست خودرا به کارگزینی منطقه تحویل داده ام وآنها نیز به استان ارسال کردند ولی استان موافقت نکرد خواهشمند است راهنمایی فرمایید.

پاسخ به سوالات-آغاز ثبت نام میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر

آغاز ثبت نام میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر 1399/03/19

زمان ثبت نام متقاضیان میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر (فرزند شهید، فرزند، آزاده و فرزند جانباز ۲۵ درصد و بالاتر) برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از تاریخ ۲۰ خرداد تا ۲۰ تیرماه اعلام شد.

پاسخ به سوالات-اعتراض به رای کمیسیون ماده١٦

اعتراض به رای کمیسیون ماده١٦ 1399/03/19

من جانباز ۴۰ درصد شاغل هستم که قبل از تصویب قانون برنامه ششم از سمت مدیریت تنزل داده شدم با استناد استفساریه مجلس در خصوص بند ۳ ماده ۹ ایین نامه تسهیلات استخدامی مبنی بر شمولیت قانون به کلیه ایثارگران شاغل و حالت اشتغال به کمیسیون ماده ۱۶ شکایت کردم متاسفانه کمیسیون شکایت اینجانب را نپذیرفت، خواهشمند است چنانچه راهی برای استیفاء حقوق اینجانب وجود دارد بگویید، ایا باید به دیوان شکایت کنم؟

پاسخ به سوالات-واریزی کسر ما به التفاوت افزایش حقوق ایثارگران

واریزی کسر ما به التفاوت افزایش حقوق ایثارگران 1399/03/19

من جانباز حقوق بگیر بنیاد هستم در خصوص کسر صندوق قرض الحسنه شاهد مبلغی که از من کسر شده بود به حساب من سه شنبه ١٣ خرداد واریز شد، اصلا چرا صندوق این مبلغ را از حساب ایثارگران برداشت؟