چهارشنبه 12 آذر 1399 |

آرشیو پاسخ به سوالات
پاسخ به سوالات-تاثیر غیبت بر معافیت ناشی از جانباز

تاثیر غیبت بر معافیت ناشی از جانباز 1399/03/24

فرد درصد جانبازی اش چقدر باید باشد تا معاف شود؟ و کسی که حین گشت بسیج جانباز می شود معافیت شاملش وی شود ؟و اینکه غیبت مانع استفاده از این معافیت می‌شود؟

پاسخ به سوالات-پیگیری نپرداختن دو بار وام مسکن

پیگیری نپرداختن دو بار وام مسکن 1399/03/24

ما ایثارگران شنیده ایم طبق بخشنامه جدیدی وام مسکن در سال ۱۳۹۹، فقط به هر ایثارگری اعطا خواهد شد که تا کنون وام نگرفته است. به عبارتی کسانی که وام مسکن در سال های قبل و حتی مبلغ ده میلیون هم گرفته اند مجدد اعطا نخواهد شد، آیا درست است؟ علت چیست؟

پاسخ به سوالات-اصلاح استفساریه تبدیل وضعیت ایثارگران

اصلاح استفساریه تبدیل وضعیت ایثارگران 1399/03/21

نماینده ایثارگر رباط کریم : در رابطه با قانون تبدیل وضعیت قراردادی ایثارگران  از قراردادی به رسمی قطعی گفت: شورای نگهبان طرح استفساریه تبصره 1 بند (ذ) ماده 87 قانون برنامه پنج‌ساله ششم توسعه در خصوص تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران و فرزندان آنها از شرکتی، قراردادی و پیمانی به رسمی، را رد کرد تا  مجلس مجدداً طرح مذکور را در دستور کار قرار داده است تا بصورت یک قانون تصویب کند. متن اصلاحیه بند (ذ) ماده 87 قانون برنامه پنج‌ساله ششم را آماده کردیم که پس از جمع آوری امضا نمایندگان در مجلس بررسی خواهد شد.

پاسخ به سوالات-کسری رزمندگی پدر برای یک فرزند

کسری رزمندگی پدر برای یک فرزند 1399/03/21

من پدرم 27 ماه منطقه جنگی دارد سال 92 برادرم نه ماه استفاده کرده است آن موقع ماهی ده روز کسری بود الان ماهی دوازده روز است، می خواستم بدانم اگه الان پیگیر بشوم امکانش هست مابه تفاوت را که دو روز هست را بدهند و از بقیه ماهها هم من استفاده کنم؟"

پاسخ به سوالات-امکان حضور پزشک مدافع جانبازدرکمیسیون تعیین درصد

امکان حضور پزشک مدافع جانبازدرکمیسیون تعیین درصد 1399/03/21

من جانباز هستم که کمیسیون پزشکی بنیاد برای من فقط ١٥ درصد از کارافتادگی تعیین کرد درحالی که پزشکی که من را معاینه می کند می گوید باید به من ٤٠ درصد جانبازی می دادند چرا کمیسیون پزشکی اینقدر بی توجهی می کند؟