شنبه 10 آبان 1399 |

آرشیو پاسخ به سوالات
پاسخ به سوالات-پاداش بازنشستگی جانباز حالت اشتغال

پاداش بازنشستگی جانباز حالت اشتغال 1399/03/31

من جانباز ٢٥ درصد هستم و حقوق از بنیاد دریافت می کنم. درتاریخ 1361/3 و عملیات ازادسازی خرمشهر مجروح شدم البته سرباز وظیفه بودم و حالا بعد از 37 سال، پاداش به من داده نشده است. ایا مثل کسانی که بعد ازسی سال خدمت بازنشسته می شوند ایا به من هم پاداش تعلق می گیرد؟ اگر بله، باید به کدام ارگان مراجعه کنم؟

پاسخ به سوالات-علت مخالفت برخی دستگاه ها با بازنشستگی پیش از موعد جانبازان

علت مخالفت برخی دستگاه ها با بازنشستگی پیش از موعد جانبازان 1399/03/31

قبل از عید، درخواست بازنشستگی پیش از موعد دادم، پیگیری کردم گفتند کمیته بررسی در دانشگاه فنی و حرفه ای با تمام درخواست های پیش از موعد جانبازان مخالفت کردند. از آنجا که در خرداد ماه به ۵۰ سالگی می رسم، ظاهرا بعد این تاریخ حتی اگر پیش از موعد بازنشسته شوم ، به جای آخرین حقوق ، میانگین دو سال آخر را محاسبه می کنند. آیا دستگاه مجاز است با درخواست بنده مخالفت کند.؟

پاسخ به سوالات-عدم پرداخت وام سرمایه گذاری در بورس

عدم پرداخت وام سرمایه گذاری در بورس 1399/03/31

آیا برای سرمایه گذاری در بورس به ایثارگران وام تعلق می‌گیرد؟

پاسخ به سوالات-ضامن برای وام مسکن قرض الحسنه ایثارگران

ضامن برای وام مسکن قرض الحسنه ایثارگران 1399/03/31

آیا وام مسکن قرض الحسنه ای که به جانبازان تعلق می گیرد نیاز به ضامن هم دارد یعنی علاوه بر این که ملک به رهن بانک درمی آید باز هم ضامن می خواهد؟

پاسخ به سوالات-رای کمیسیون لازمه مشمول حالت اشتغال شدن

رای کمیسیون لازمه مشمول حالت اشتغال شدن 1399/03/27

من شنیدم اخیرا بنیاد طی بخشنامه ای اعلام کرده است تمام جانبازان بالای بیست وپنج درصد که بیکار می باشند بدون ‌رای از کار افتادگی مشمول دریافت حقوق حالت اشتغال می شوند. من جانباز ٢٥ درصد هستم باید برای این موضوع چه کنم؟