چهارشنبه 9 مهر 1399 |

آرشیو وصیت نامه
وصیت نامه ها-شهیدی که همه را به خواندن نماز و فراگیری قران سفارش می کرد

شهیدی که همه را به خواندن نماز و فراگیری قران سفارش می کرد 1398/12/24

شهید سلیمان رهنما فرزند حسین در 4 آبان 1343، در روستای اسکندر آباد از توابع شهرستان ساوه در استان مرکزی چشم به جهان گشود. وی هنگامی که سه ساله بود به همراه خانواده به تهران مهاجرت کرد و پس از گذراندن دوره ابتدائی و راهنمایی وارد دبیرستان شهید کشوری شد.

وصیت نامه ها-باخداپیمان می بندم تمام عاشوراها وتمام کربلاها با حسین همراه باشم

باخدا پیمان می بندم تمام عاشوراها وتمام کربلاها با حسین همراه باشم 1398/12/21

شهید عباس احمدی فرزند قلی در 19 اردیبهشت سال 1346 در شهرستان قیروکازرین یکی از شهرستان های استان فارس متولد شد، وی 16 ساله بود که در منطقه کوشک در استان خوزستان در 21 اسفند سال 1362 به شهادت رسید.

وصیت نامه ها-از مسائلی که باعث جدایی امت اسلام می شود بپرهیزد

از مسائلی که باعث جدایی امت اسلام می شود بپرهیزد 1398/12/20

شهید محمود سرآبادانی فرزند عباس، در 10دی ماه سال 1340در روستای سرآبادان تفرش استان مرکزی به دنیا آمد. وی تحصیلات ابتدایی را در روستای زادگاهش سپری و پس از آن به همراه خانواده به شهر مقدس قم مهاجرت کرد.

وصیت نامه ها-قران بخوانید و به فقرا کمک کنید

قران بخوانید و به فقرا کمک کنید 1398/12/19

با طولانی شدن جنگ پس از آزادی خرمشهر شیوه‌ها و راهکارهای نظامی عراق دچار تغییرات و دگرگونی‌های اساسی شد، قدرت‌های جهانی با ترس از احتمال سقوط رژیم عراق، کمک‌های نظامی، اقتصادی و فنی فراوانی در اختیارش قراردادند. بنابراین، دولت عراق با استفاده از کمک‌های یاد شده به تقویت توانمندی‌هایش اقدام کرد. عملیات خیبر در تاریخ ۳ اسفند ۱۳۶۲ در شرق رودخانه‌ی دجله و داخل هورالهویزه، به منظور تصرف بخش شرقی رودخانه‌ی دجله و جزایر مجنون و جلوگیری از تقویت سپاه سوم عراق توسط ایران با رمز یا رسول الله (ص)، به طور مشترک توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران اجرا شد و در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۳۶۲ با رسیدن به اهداف خود، با موفقیت پایان پذیرفت، شهید محمد رضا بیاتی رزمنده ی 20 ساله ی همدانی نیز در این عملیات حضور داشت و در 19 اسفند سال 1362 به درجه‌ی والای شهادت نائل آمد و پیکرش مفقود الاثر گردید.

وصیت نامه ها-راه پر فضیلت شهیدان که راه حسین است ادامه دهید

راه پر فضیلت شهیدان که راه حسین(ع) است ادامه دهید 1398/12/17

شهید علی اصغر امیری فرزند میرزاآقا در 2 تیر سال 1346 در روستای سیاوشان در شهر آشتیان استان مرکزی متولد شد، وی درحالیکه 16 ساله بود در 17 اسفند سال 1362 بر اثر اصابت ترکش در جزیره مجنون عراق به شهادت رسید. گفتنی است مرتضی امیری برادر شهید علی اصغر امیری نیز در 24 فروردین سال 1362 در فکه به شهادت رسید.