جمعه 9 اسفند 1398 |

آرشیو وصیت نامه
وصیت نامه ها-پنج پیام از دانش آموز شهید دیواندره ای؛ عبدالناصر رشیدیان

اتحادو همبستگى در بین مسلمین که خدا در قرآن سفارش نموده فراموش نکنید 1398/08/21

حیات:شهید عبدالناصر رشیدیان، سی ام بهمن 1351 ،در شهرستان دیواندره به دنیا آمدوهفدهم تیر 1367 ، شهیدشد.

وصیت نامه ها-وصیتنامه شهید محمد مختاران

وصیتنامه شهید محمد مختاران 1398/08/20

حیات:شهید محمد مختاران یکی از شهدای دفاع مقدس از استان همدان در بخشی از وصیت‌نامه خود، اظهار داشته است: دوستان عزیز تنها وصیت این حقیر به شما این است که امام را تنها نگذارید و قدر امام را بدانید و به نماز اهمیت بیشترى بدهید زیرا که امام صادق (ع)فرموده کسانى که نماز را خفیف و سبک بشمارند به شفاعت ما نمى رسد.

وصیت نامه ها-شهید خرمی دمشهری‎زاده: انقلاب اسلامی را با وحدت حفظ کنید

شهید خرمی دمشهری‎زاده: انقلاب اسلامی را با وحدت حفظ کنید 1398/08/11

حیات:شهید ابراهیم خرمی دمشهری‎زاده یکی از شهیدان دفاع‌مقدس استان هرمزگان در وصیت‌نامه‌اش آورده است: انقلاب اسلامی که خون‌بهای صدها هزار شهید است، باید حفظ کنید و حفظ کردن آن فقط با ایثار و وحدت کلمه بین مسلمانان است.

گزارش-زندگی نامه  شهید علی حاتمی

زندگی نامه شهید علی حاتمی 1398/07/17

حیات: یکی از موضوعات با اهمیتی که می توان درباره 8 سال جنگ تحمیلی بیان کرد، حضور یکپارچه ملت در جبهه های نبرد بود. در دوران جنگ تحمیلی تمام اقشارجامعه ،از پزشک ، مهندس ،روحانی و دولت مرد گرفته تا کارمند ، کارگر و دانشجو همه گی با صدایی واحد علیه تجاوز گری بعثیون با آنها وارد رزم شدند، از همین روست که وقتی به فهرست شهدای دوران دفاع می نگریم با نام هایی روبرو می شویم که از گروه های مختلف اجتماعی هستند. یکی از این اقشار ، جامعه دامپزشکی کشور است که هم زمان با شروع جنگ ، دانشجویان و دامپزشکان خود را به جبهه های جنگ فرستاد تا در کنار سایر برادران خود علیه تجاوز دشمن بعثی بایستند ، بعد از پایان جنگ بسیاری از این افراد ، به مقام رفیع شهادت نائل شدند که یکی از این افراد «شهید علی حاتمی» دانشجوی رشته دامپزشکی بود.

وصیت نامه ها-شهید ابوالقاسمی: فرزندان را طبق آرمان شهدا تربیت کنید

شهید ابوالقاسمی: فرزندان را طبق آرمان شهدا تربیت کنید 1398/06/31

حیات:شهید محمد ابوالقاسمی یکی از شهدای دفاع مقدس از استان سمنان در بخشی از وصیت‌نامه خود، اظهار داشته است: تربیت نسل جدید باید در مسیر آرمان‌های شهدا باشد تا راه آنان ادامه یابد.