چهارشنبه 9 مهر 1399 |

آرشیو وصیت نامه
وصیت نامه ها-پیوندتان را با امام محکم تر کنید

پیوندتان را با امام محکم تر کنید 1399/01/30

شهید رضا طاووسی، فرزند هاشم در 1 تیرماه سال 1345، در شهر بشرویه در استان خراسان جنوبی متولد شد. وی بواسطه ی اخلاق خوبی که داشت، همه از او راضی بودند و به نیکی از او یاد می کردند، رضا آزارش به کسی نمی رسید و حتی از خانواده هم می خواست که باعث آزار دیگران نشوند. شهید طاوسی اهل نماز اول وقت بود و از 10 سالگی شروع به نماز خواندن کرد و از 13 سالگی روزه‌‌هایش را گرفت.

وصیت نامه ها-اگر من کشته شدم دیگرى باید پرچم را دست بگیرد و حرکت کند

اگر من کشته شدم دیگرى باید پرچم را دست بگیرد و حرکت کند 1399/01/27

شهید عباس امینی فرزند جوهر، در 1 مهر 1339، در شهر باینگان از توابع شهرستان پاوه در استان کرمانشاه متولد شد. وی سرباز وظیفه ارتش بود که در سن 23 سالگی در خط مقدم جبهه در روستای عین خوش استان ایلام در حوادث ناشی از درگیری مستقیم با دشمن در 27 فروردین سال 62 به شهادت رسید. پیکر این شهید بزرگوار در باغ فردوس استان کرمانشاه واقع می باشد.

وصیت نامه ها-قرآن بخوانید و به آن عمل کنید

قرآن بخوانید و به آن عمل کنید 1399/01/25

شهید ابراهیم سالک غلام علی فرزند اصغر، در 29 خرداد سال 46، در خانواده‌ای مذهبی در تهران چشم به جهان گشود. وی از همان اوایل کودکی به دنبال فراگیری تحصیل علم و قرآن بود و در جلسات قرآن و هیئت‌ها شرکت می‌کرد و پس از فراگیری قرآن با توجه به علاقه ای که در این زمینه داشت، اقدام به تشکیل جلسه قرآن کرد و به بعضی افراد خواندن قرآن و نماز یاد می‌داد.

وصیت نامه ها-تقوا، نظم در امور و غنیمت شمردن فرصت ها در سرنوشت ما موثر است

تقوا، نظم در امور و غنیمت شمردن فرصت ها در سرنوشت ما موثر است 1398/12/28

شهید التفات شرافتی اسبگرانی در 4 تیرماه سال 1342، در منطقه چهاردانگه تهران به دنیا آمد. وی در حالی که 20 سال داشت در 28 اسفند سال 62، در جزیره مجنون به شهادت رسید.

وصیت نامه ها-سخنان امام راهنمای عمل او بود

سخنان امام راهنمای عمل او بود 1398/12/26

شهید الیاس اصغرزاده مرغملکی فرزند حسن علی در 10 فروردین سال 1346 در استان چهارمحال و بختیاری به دنیا آمد، وی در چهارمین سال جنگ ضرورت مبارزه با ابر جنایتکاران شرق و غرب و صدور اسلام را به کشورهای تحت ستم دریافت و هنگامی که برای رفتن به جبهه در پایگاه بسیج سورشجان ثبت نام کرد، با درخواست او موافقت نشد و به اوگفتند، شما باید در اینجا خدمت کنید و مسئولیت شورای بسیج را به عهده بگیرید و روستائیان را برای مبارزه با دشمنان خارجی و داخلی آماده سازید.