چهارشنبه 9 مهر 1399 |

آرشیو وصیت نامه
وصیت نامه ها-معلمی که محافظ بیت امام(ره) شد

معلمی که محافظ بیت امام(ره) شد 1399/02/11

شهید رحمت انصاری جوینی فرزند رضا، در 20 فروردین سال 1341 ، در خانواده ای متدین در تهران دیده به جهان گشود. رحمت از دوران کودکی، طفلی مهربان، خوش اخلاق و آرام بود. شهید انصاری از ابتدای تحصیل دانش آموزی با هوش و موفق بود و عشق و دلبستگی به اعتقادات مذهبی وی را بر آن داشت تا به فراگیری قرآن روی آورد و در عنفوان جوانی در جلسات درس و بحث و تفسیر قرآن شرکت کند. وی با علاقه ی فراوانی که به خاندان عصمت و طهارت داشت در ایام ماه محرم در برگزاری مراسم پر شکوه حسینی تلاش می‌کرد و در ماه مبارک رمضان علی رغم نرسیدن به سن بلوغ و تکلیف روزه‌اش را می گرفت. او اهل گناه و سخنان بیهوده نبود و علاوه بر خوش رویی و واقع بینی و خنده رویی از روحی بزرگ و اندیشه والایی برخوردار بود و در بین دوستان و آشنایان جایگاه خاصی داشت.

وصیت نامه ها-در زمانه ای که دشمن قصد سرکوب انقلاب مان را دارد، تکلیف مان چیست؟

در زمانه ای که دشمن قصد سرکوب انقلاب مان را دارد، تکلیف مان چیست؟ 1399/02/08

در این شرایط که ندای هل من ناصراً ینصرنی امام حسین (ع) از صحرای کربلا یاور می طلبد و ندای وارثش خمینی کبیر از جماران بلند است و در این زمانه که دشمن قصد سرکوب انقلاب مان را دارد و اسلام بزرگ در خطر قرار گرفته است، تکلیف مان چیست؟ وظیفه را چه می دانیم؟

وصیت نامه ها-ادامه دهنده اهداف راه شهداء باشید

ادامه دهنده اهداف راه شهداء باشید 1399/02/06

«در پیشبرد انقلاب اسلامی کوشا باشید و تا جان در بدن دارید، مطیع فرمان امام عزیز باشید. روحانیت مبارز را تنها نگذارید، مساجد را خالی نکنید و ادامه دهنده اهداف راه شهداء باشید و بخاطر عمر چند روزه این دنیای فانی، از رفتن به جبهه‌های نور علیه ظلمت نهراسید زیرا که اگر هم در آنجا کشته شوید، خداوند در دنیای بعد از مرگ وعده بهشت داده است، آیا معامله‌ای از این سودمندتر را سراغ دارید.»

وصیت نامه ها-همیشه از ولایت فقیه پشتیبانی کرده و در خط امام باشید که خط پیامبران است

همیشه از ولایت فقیه پشتیبانی کرده و در خط امام باشید که خط پیامبران است 1399/02/02

شهید صمد کرداری یامچی فرزند محمد رضا، در 1 مهرماه سال 42، در شهر مرند در استان آذربایجان شرقی به دنیا آمد. وی 19 ساله بود و یک فزرند دختر داشت که در 2 اردیبهشت سال 61، در فتح خرمشهر به شهادت رسید. پیکر این شهید بزرگوار در گلزار دیزج غریب در استان آذربایجان شرقی به خاک سپرده شد.

وصیت نامه ها-شهیدی که به  "عزت تکبیری" معروف بود

شهیدی که به عزت تکبیری، معروف بود 1399/01/31

شهید عزت الله هاشمی در 10 بهمن سال 1324، در شهر اراک در استان مرکزی متولد شد. وی از سن 12 سالگی با حقوق کم، به عنوان شاگرد در کارگاه های کفاشی سنجان مشغول به کار شد. پس از آن به خدمت سربازی رفت و پس از پایان خدمت ازدواج کرد و صاحب 3 فرزند دختر شد. شهید هاشمی قبل از انقلاب در تمام تظاهرات ها و پس از انقلاب هم مرتب در نماز جمعه و دعای کمیل شرکت می‌کرد و همواره در صحنه حضور داشت.