چهارشنبه 9 مهر 1399 |

آرشیو وصیت نامه
وصیت نامه ها-با انقلاب همراه باشید و امام را تنها نگذارید

با انقلاب همراه باشید و امام را تنها نگذارید 1399/02/21

پاسدار شهید مجید ثابت، فرزند غلامرضا در 25 مهر سال 1339، در خانواده ای ساده و مذهبی در کرمانشاه متولد شد. وی در سن 7 سالگی به تهران آمد و همزمان با اینکه درسش را می خواند در اداره زندگی به پدر هم کمک می‌کرد. شهید ثابت در جریانات انقلاب با برادران دینی خود به مبارزه علیه رژیم منحوس سلطنتی پرداخت و با آغاز جنگ نیز به همراه همرزمانش به غرب کشور برای مبارزه با مزدوران بعثی رفت. وی در مدت مبارزه با عناصر ضد انقلاب داخلی و خارجی همیشه آرزوی شهادت داشت و هربار که از جبهه سالم بر می گشت، می‌گفت من لایق شهادت نبودم. مجید ثابت، فردی شجاع، با تقوا، رازدار، پرهیزکار و فعال بود و سعی می کرد در رفتار شبیه دایی شهیدش آیت الله شعبانی باشد. وی سرانجام در 21 اردیبهشت 1361، در خرمشهر بر اثر اصابت ترکش خمپاره به مقام والای شهادت نائل آمد.

وصیت نامه ها-چه عزت‌ و سعادتی  بالاتر از شهادت در راه خدا و اسلام

چه عزت‌ و سعادتی بالاتر از شهادت در راه خدا و اسلام 1399/02/20

شهید محمود احتشامی فرزند مرتضی، در 22 دی ماه 1339، در منطقه شمیران تهران در خانواده ای مذهبی متولد شد. وی دبیرستان را تا سال چهارم ادامه داد، اما موفق به اخذ مدرک دیپلم نشد و با شروع تظاهرات های مردمی علیه رژیم پهلوی مانند دیگر برادران دینی خود در این تظاهرات و راهپیمائی ها حضوری فعال داشت و همچنین نوارها و رساله های امام را پخش می کرد. وی با پیروزی انقلاب فعالیت های خود را در مساجد ادامه داد و در سال 58 به عضویت سپاه در آمد و با شروع جنگ تحمیلی نیز از طرف سپاه پاسداران به جبهه اعزام شد. شهید احتشامی سرانجام در 20 اردیبهشت سال 61، بر اثر ترکش خمپاره در درگیری مستقیم با دشمن در جبهه شلمچه به مقام والای شهادت نائل آمد.

وصیت نامه ها-آرزوی من نصرت اسلام، پیروزی قران و ثبات نظام جمهوری اسلامی‌است

آرزوی من نصرت اسلام، پیروزی قران و ثبات نظام جمهوری اسلامی‌است 1399/02/17

شهید رضا قلی وفایی اقدم در 5 تیر سال 1335، در شهرستان مراغه استان آذربایجان شرقی در خانواده ای مذهبی به دنیا آمد. وی نقش موثری در راه اندازی تظاهرات و راهپیمایی ها در دوران قبل از انقلاب داشت و بعنوان دبیری فعال و مبارز بارها مورد هجوم مامورین ساواک در شهر تبریز و مراغه قرار گرفت. شهید وفایی پس از پیروزی انقلاب به عضویت هیات شورای فرماندهی تشکیل سپاه پاسداران مراغه درآمد و در سال 59، با شایستگی که داشت فرماندهی عملیات و اطلاعات سپاه مراغه را بر عهده گرفت

وصیت نامه ها-خون شهید برای همیشه دررگ های اجتماع جریان دارد

خون شهید برای همیشه دررگ های اجتماع جریان دارد 1399/02/15

اگر این بدن های ما ساخته شده است که بمیرد پس چه بهتر که در راه خدا باشد پروردگارا به آبروی محمد وآلش قسمت می دهم، که اگرما لیاقت شهید شدن را داریم و می‌توانیم به لقاء الله بپیوندیم پس هر چه سریعتر این آرزوی ما را بر اورده بگردان و خدایا از تو می‌خواهم که مرا به راه راست (الله) هدایت نمایی.

وصیت نامه ها-همیشه سعی کرده‌ام خدمتگزار اسلام عزیــز باشم

همیشه سعی کرده‌ام خدمتگزار اسلام عزیــز باشم 1399/02/13

خدایــا، تو را شکر که به من لیاقت قدم نهادن در راهت را دادی. من از روزی که دریافتم که با تمام وجودم باید انسانی باشم مطیع امر مولا، همیشه سعی کرده‌ام خدمتگزار اسلام عزیــز باشم به همین علت پس از اخذ دیپــلم، عازم حوزه علمیه قم شدم تا بهتر بتوانم به هدفم جامه عمل بپوشـانم.