چهارشنبه 9 مهر 1399 |

آرشیو وصیت نامه
وصیت نامه ها-  خبر شهادتم را آورند، شکرگزاری و افتخار کنید

خبر شهادتم را آورند، شکرگزاری و افتخار کنید 1399/03/19

شهید محرم حقی آلوچلو فرزند عسگر، در 21 شهریور سال 45، در یک خانواده متدین در شهرستان میاندواب استان آذربایجان غربی متولد شد. وی در دوران انقلاب در راهپیمایی ها و تظاهرات های ضد رژیم شاه شرکت می کرد و با علاقه به فعالیت های انقلابی می پرداخت. شهید حقی طی دوران تحصیلش فردی فعال بود و نسبت به پیشرفت انقلاب و پیشبرد اهداف اسلامی نهایت تلاشش را می کرد. صبح ها درس می خواند وبعد از ظهر ها به کارهای مسجد می پرداخت و در روزهای تعطیل هم کارگری می کرد. وی مقید به نماز شب و در رفتار و کردارش فردی صبور و شکیبا بود. شهید حقی در سال 64، بعلت فعالیت های زیاد در کارهای انجمن اسلامی و بسیج اقتصادی نتوانست در امتحانات نهایی دبیرستان پذیرفته شود و یکسال مردود شد. او که هوای رفتن به جبهه را در سر داشت در 7 فروردین سال 65، به جبهه رفت و در 19 خرداد سال 65 در حالی که 20 ساله بود، در حوادث ناشی از جنگ به شهادت رسید.

وصیت نامه ها-فرزندانم را با راه و هدف شهدا آشنا کنید

فرزندانم را با راه و هدف شهدا آشنا کنید 1399/03/10

شهید صمد حسینی فرزند حسین، در 2 اردیبهشت سال 43، در خانواده ای مذهبی در روستای قنات نو از توابع شهرستان خرم بید به دنیا آمد. وی که در دوران انقلاب دانش آموز دوم راهنمایی بود به همراه سایر هم کلاسی ها و معلمین در راهپیماها شرکت می کرد و از همان دوران نوجوانی علاقه ی وافری به انجام فرائض دینی داشت؛ مستحبات را حدالامکان انجام می داد و در مراسم های مذهبی مداحی و نوحه سرایی می کرد. شهید صمد حسینی در سال 60، عازم جبهه کردستان شد و حدود 4 ماه در تپه های الله اکبر و محمد رسول الله خدمت کرد و در سال 61، به عضویت سپاه در آمد. مدتی در بخش تبلیغات جبهه به کارهای تبلیغاتی پرداخت و در آموزش‌های عمومی و نظامی بسیجیان و دانش آموزان و برپایی اردو های رزمی نقش مهمی داشت. این شهید والامقام نزدیک به 40 ماه در جبهه حضور داشت و سرانجام در 10 خرداد سال 67 مورد اصابت گلوله های بعثیان قرار گرفت و به شهادت رسید.

وصیت نامه ها-دوست دارم مرا با لباس رزمم بخاک بسپارید

دوست دارم مرا با لباس رزمم بخاک بسپارید 1399/02/29

شهید علی اکبر فاطمی زاده، فرزند باقر در 1 فروردین سال 1344، در خانواده ای مومن و انقلابی در شهر اهواز متولد شد. وی دانش آموزی 17 ساله بود، که به جبهه ی حق شتافت و 29 اردیبهشت سال 61، در درگیری مستقیم با دشمن در کوشک به شهادت رسید.

وصیت نامه ها-امروز روز ایثار و از خودگذشتگی است

امروز روز ایثار و از خودگذشتگی است 1399/02/27

شهید محمد تقی کوهستانی، فرزند محمد در 5 مهر 1341، در روستای باغلان ارلان شهرستان مرند در استان آذربایجان شرقی به دنیا آمد، تا پایان سال سوم راهنمایی تحصیلاتش را ادامه داد و پس از آن در کنار پدر به شغل جوشکاری پرداخت. وی در جریانات انقلاب در صف اول راهپیمایی ها و تظاهرات ها قرار گرفت و پس از پیروزی انقلاب با تشکیل انجمن های اسلامی و هسته های مقاومت در هسته مقاومت مسجد رفیع آباد مرند ثبت نام کرد و مشغول فعالیت شد. شهید محمد تقی با شروع جنگ تحمیلی در آذر سال 59، پس از گرفتن دفترچه خدمت، برای گذراندن دوره ی آموزشی نظامی به پادگان ژاندارمری تهران رفت و پس از آن برای ادامه خدمت به بانه اعزام شد. آن زمان در گیری ها در بانه شدت گرفته بود و هر روز ضد انقلاب، مردم بی گناهی را به خاک و خون می کشیدند. شهیدکوهستانی در دوران خدمتش مصمم و با علاقه به مبارزه با ضد انقلاب پرداخت و سرانجام در 27 اردیبهشت سال 62، در منطقه بانه در درگیری شدید با کومله ها و دموکرات ها به شهادت رسید.

وصیت نامه ها-پاسدار خون شهدا باشید

پاسدار خون شهدا باشید 1399/02/23

شهید ابراهیم خلیل عبادی قره کوره، فرزند عبادالله در 20 خرداد سال 1344، در خانواده ای مذهبی در بستان آباد آذربایجان شرقی به دنیا آمد. وی از دوران کودکی در کنار پدربزرگ خود شیخ مهدی اخلاقی، درس های زیادی درباره‌ی دین مبین اسلام آموخت. شهید عبادی فردی مودب، آراسته، مسئولیت پذیر، مهربان، متواضع، شجاع، در کارها منظم و همیشه در کمک به دیگران پیشقدم بود. وی به دلیل علاقه به ورزش کشتی و وزنه برداری در این رشته ها فعالیت می کرد و در هر فرصتی که پیش می‌آمد به مطالعه می پرداخت.