چهارشنبه 9 مهر 1399 |

آرشیو وصیت نامه
وصیت نامه ها-مبارزه علیه دشمنان اسلام را تا ظهور برحق امام زمان ادامه خواهیم داد

مبارزه علیه دشمنان اسلام را تا ظهور برحق امام زمان ادامه خواهیم داد 1398/11/12

شهید مسعود آقابابایی فرزند فرج الله در 27 بهمن ماه سال 1341 در اصفهان در خانواده ای متوسط چشم به جهان گشود. وی در سن 7 سالگی برای کسب دانش روانه‌ی‌‌ مدرسه شد، با آغاز جریانات انقلاب اسلامی در سال 58-57، شهید مسعود آقابابایی که شانزده ساله بود، از انقلاب بی بهره نماند و همیشه در تظاهرات شرکت داشت. در شب های سرد زمستانی با دیگر برادران به محافظت از شهر در خیابان‌ها پاسداری می‌داد تا اینکه انقلاب پیروز شد.

وصیت نامه ها-راه شهیدان همان راه حسین (ع) است

راه شهیدان همان راه حسین (ع) است 1398/11/07

شهید قدرت الله کبودوند در 9 دی ماه سال 1345 در روستای قراپالچوق از توابع شهرستان بیجار استان کردستان متولد شد. پدرش عبدالله و مادرش نجیبه نام داشت، وی تا پایان دوره ابتدایی درس خواند و پیشه‌اش کشاورزی بود. شهید کبودوند، در تیپ بیت المقدس، گردان صاحب الزمان،گروهان حسین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خدمت می‌کرد. وی سرانجام در 7 بهمن ماه سال 1365 در شلمچه بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید.

وصیت نامه ها-راه حسین (ع) را انتخاب نموده و جز شاگردان او باشیم

راه حسین (ع) را انتخاب نموده و جز شاگردان او باشیم 1398/11/05

شهید محمد کاظم تقی پور کاظمی، فرزند صادق، در 29 آبان سال 1338، در شهر زنجان تولد شد، وی با عنوان سرباز وظیفه ارتش به جبهه رفت و در تاریخ 5 بهمن سال 1360، در شهر سرپل ذهاب استان کرمانشاه به شهادت رسید.

وصیت نامه ها-وصیت نامه شهید شمس الله میرزا خانی

وصیت نامه شهید شمس الله میرزا خانی 1398/10/30

« و شما ای امت بپا خواسته قهرمان ایران، که روز به روز ایمانتان قویتر و وحدتتان مستحمکتر باد و دشمن نمی‌داند که باریختن خون این عزیزان درخت اسلام سبزتز و ثمرهاش بیشتر می‌شود و برای اسلام این خونها کم است اینها فکر می‌کنند که با این اعمال کثیف و ضد اسلامی می‌توانند روحیه رزمندگان ما را در جبهه‌ها تضعیف کنند و آنها را از جنگ بر علیه کفر و امپریالیسم بازدارند، چنانکه کور خواندند و دیدند و می بینند ، انشالله .»

وصیت نامه ها-شهید فیجان:درسوگ من گریه نکنید

شهید فیجان:درسوگ من گریه نکنید 1398/10/25

شهید علیرضا فیجان پودنک فرزند خداکرم در چهارم اسفند ماه سال 1340 در شهر شیراز در استان فارس متولد شد و در بیست و پنجم دی ماه سال 1360 در منطقه گیلانغرب به شهادت رسید.