یکشنبه 6 مهر 1399 |

آرشیو گفتگو
گفتگو-آرزو می کنم تا پایان عمرم به هموطنانم خدمت کنم

آرزو می کنم تا پایان عمرم به هموطنانم خدمت کنم 1399/05/28

سید محمدصادقیان، از خیرین و نیکوکارانی است که در طول50 سال عمر باعزتی که از خداوند متعال گرفته، تمام دوران حیات خود را وقف خدمت رسانی و کمک به هم‌وطنان اش کرده است، از زلزله زنجان و رودبار تا سیل سیستان و بلوچستان، از کمک به محرومان و آسیب دیدگان بلایای طبیعی تا همراهی و همیاری آزادگان سر بلند، همه جا و همه گاه در کنار آنان بوده و با وثیقه قرار دادن آبروی خود و اعتمادی که دیگران به او دارند واسطه‌ای شده برای انجام اعمال خیرخواهانه. پایگاه خبری حیات به مناسبت فرا رسیدن سالروز ورود آزادگان به میهن، گفت و گویی با وی داشته که در زیر می‌خوانید.

خبر-ویژه برنامه «سروهای صبور» به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی برگزار می‌شود

ویژه برنامه «سروهای صبور» به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی برگزار می‌شود 1399/05/27

ویژه برنامه‌ «سروهای صبور» به مناسبت سالگرد ورود آزادگان به میهن اسلامی، با حضور جمعی از آزادگان سرافراز و هنرمندان شاهد و ایثارگر برگزار می‌شود.

خبر- افتخاراتمان نباید فراموش شود

افتخاراتمان نباید فراموش شود 1399/05/26

همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، کنگره ملی الماس‌های درخشان به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران و مشارکت موسسه فرهنگی پیام آزادگان برگزار شد.

خبر- آزادگان دژ نفوذ ناپذیر انقلاب هستند

آزادگان دژ نفوذ ناپذیر انقلاب هستند 1399/05/26

همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی کنگره ملی الماس‌های درخشان به همت بنیاد شهید و مشارکت موسسه فرهنگی پیام آزادگان برگزار شد.

خبر-قطعه  آواز آزادگی رونمایی می شود

قطعه آواز آزادگی رونمایی می شود 1399/05/25

مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران از رونمایی و اجرای قطعه موسیقیایی «آواز آزادگی» به مناسبت سی‌امین سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی خبر داد.

گفتگو-در 10 سال اسارت به زبان های "ایتالیایی"، "فرانسوی" و "عربی" مسلط شدم

در 10 سال اسارت به زبان های ایتالیایی، فرانسوی و عربی مسلط شدم 1399/05/25

کیومرث رضایی پتی آبادی گفت: علیرغم فشارهای شکنجه گران بعثی که حتی اجازه استفاده از قلم و مداد را به اسرا نمی دادند، به صورت مخفیانه در کلاس های آموزشی اردوگاه شرکت می کردم و به زبان های ایتالیایی فرانسوی و عربی مسلط شدم.

گفتگو-از قرائت تا شفاعت قرآن در مسیر شهادت "سید رسول اشرف"

از قرائت تا شفاعت قرآن در مسیر شهادت سید رسول اشرف 1399/05/25

شهید سید رسول اشرف فرزند حسین و سکینه در بیستم آبان ماه سال 1343 در یزد متولد شد و قرائت قرآن را نزد مادرش در دوران کودکی آموخت و با وجود اینکه سن کمی داشت، 8 جز قرآن مجید را به خوبی قرائت می کرد.

خبر-از گرداندن کاروان اسرا در بغداد تا فریاد غریبانه یا حسین (ع) در اسارتگاه

از گرداندن کاروان اسرا در بغداد تا فریاد غریبانه یا حسین (ع) در اسارتگاه 1399/05/22

محمد رجبی گفت: در یکی از شب های محرم سال 61 که در اردوگاه اسرا بودیم، صدای نوحه خوانی خواهران اسیر را شنیدیم که اتاقشان در طبقه بالای اتاق ما قرار داشت و تک بیت «مهدیا مهدیا به مادرت زهرا// امشب امضا کن آزادی ما را» را با صدای بلند می خواندند و سینه می زدند.

خبر-نشست خبری تبیین برنامه های سی امین سالگرد بازگشت آزادگان  برگزار شد

نشست خبری تبیین برنامه های سی امین سالگرد بازگشت آزادگان برگزار شد 1399/05/22

حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن کاویانی راد گفت: شعار سی امین سالروز ورود ۴۶ هزار آزاده سرافراز به میهن اسلامی"همدلی، مقاومت و ایثار اجتماعی" است.