یکشنبه 6 مهر 1399 |

آرشیو گفتگو
خبر-مدارس شاهد در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پیش رو هستند

مدارس شاهد در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پیش رو هستند 1399/06/16

مدیرکل امور شاهد و امور ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در سی‌وچهارمین اجلاس سراسری روسا و مدیران آموزش‌وپرورش سراسر کشور گفت: وجود ۱۳۵۰ مدرسه شاهد کشور، مطلوب‌ترین موقعیت برای اجرای سند تحول بنیادین است.

خبر-شهیدی که در حال قرائت بیانیه تظاهرات 17 شهریور به گلوله بسته شد

شهیدی که در حال قرائت بیانیه تظاهرات 17 شهریور به گلوله بسته شد 1399/06/15

فهیمه دانش آشتیانی گفت: خواهرم در روز هفدهم شهریور سال 57، با وجود اینکه 17 سال بیشتر نداشت، بیانیه تاثیرگذاری در تشویق مردم به ادامه مبارزه را علیه شاه در میدان ژاله (شهدا) خواند و از مردم خواست تا در صحنه بمانند و در همین لحظات قلبش هدف تیر یکی از تک تیرانداز های مستقر در پشت بام ساختمانی مجاور میدان ژاله قرار گرفت و به شهادت رسید.

خبر- اجتماع سالانه همسران شهدای مدافع حرم برگزار شد

اجتماع سالانه همسران شهدای مدافع حرم برگزار شد 1399/06/14

مراسم اجتماع سالانه همسران شهدای مدافع حرم در «مرثیه آب و رباب» با حضور همسران شهدای مدافع حرم در قطعه 40 سرداران بی پلاک گلزار شهدای بهشت زهرای تهران برگزار شد.

خبر-صدور معرفی نامه های عمومی ایثارگران الکترونیکی شد

صدور معرفی نامه های عمومی ایثارگران الکترونیکی شد 1399/06/13

مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران از صدور الکترونیکی معرفی‌نامه‌های عمومی برای ایثارگران خبر داد که تاکنون صرفاً به شکل حضوری و از طریق دفاتر بنیاد و دفاتر پیشخوان دولت ارائه می‌شد.

خبر-نشست مشترک مدیران ارشد سازمان اقتصادی و فرهنگی سیاحتی کوثر برگزار شد

نشست کارگروه مشترک سازمان اقتصادی و فرهنگی سیاحتی کوثر برگزار شد 1399/06/12

نشست کارگروه مشترک مدیران سازمان اقتصادی کوثر و سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر با موضوع استفاده از ظرفیت‌های مشترک و معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری، عصر سه شنبه 11 شهریور 1399 در سالن همایش های هتل هویزه برگزار شد.

خبر-حضور 10 هزار عزادار در جوار مزار شهید سلیمانی در دهه اول محرم

حضور 10 هزار عزادار در جوار مزار شهید سلیمانی در دهه اول محرم 1399/06/11

مسئول گلزار شهدای کرمان گفت: در دهه اول محرم حداقل یک هزار نفر در روز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به عزاداری در گلزار شهدا کرمان و در جوار قبر مطهر حاج قاسم سلیمانی پرداختند.

خبر-شهید نامجو دفاع از ارزش های انقلاب را مهمترین رکن امنیت ملی می دانست

شهید نامجو دفاع از ارزش های انقلاب را مهمترین رکن امنیت ملی می دانست 1399/06/11

سید مهدی نامجو گفت: پدرم، هر زمانی که احساس می کرد، عملی مغایر اهداف انقلاب انجام می شود، اعتراض می کرد، چرا که حفظ و حراست از انقلاب اسلامی را مهمترین رکن امنیت ملی می دانست.

خبر-مراسم بزرگداشت سردار شهید «محمود کاوه» در حرم مطهر رضوی برگزار می شود

مراسم بزرگداشت سردار شهید "محمود کاوه" در حرم مطهر رضوی برگزار می شود 1399/06/10

مراسم بزرگداشت سردار شهید «محمود کاوه» در حرم مطهر رضوی برگزار می شودمراسم گرامیداشت سردار سرلشکر شهید محمود کاوه و شهدای عملیات کربلای 2 امروز در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

خبر-حسینیه شهدا؛ تبلور فرهنگ عاشورایی

حسینیه شهدا؛ تبلور فرهنگ عاشورایی 1399/06/10

حسینه های شهدا این روزها شاهد حال و هوای دیگری هستند، برنامه‌های متعدد و مراسم عزاداری در روزهایی که به واسطه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، نیاز به برگزاری در شکل و شمایل دیگری دارند. خبرنگار پایگاه خبری حیات به یکی از شناخته شده ترین حسینیه‌های تهران _حسینیه شهیدان غلامی_رفته تا با متولی آن در رابطه با فعالیت‌های این حسینیه و برنامه‌های پیش رو گفت و گویی کند، در زیر مشروح این گفت و گو را می‌خوانید.

خبر-خانواده‌  شهدای کارمند بنیاد شهید و امور ایثارگران تجلیل شدند

خانواده‌ شهدای کارمند بنیاد شهید و امور ایثارگران تجلیل شدند 1399/06/05

مراسم تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای کارمند بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه آیین رونمایی از کتاب «همراهی تا بهشت»بعد الظهر امروز چهارشنبه پنجم شهریور ماه در مجتمع فرهنگی شهید رسول‌زاده با حضور مهندس سعید اوحدی معاون رییس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، سردار یعقوب سلیمانی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و قاسم علی‌اکبری مشاور امور ایثارگران در سازمان امور اداری و استخدامی برگزار شد.