سه شنبه 8 مهر 1399 |

آرشیو اینفوگرافیک
خبر-در مراسم معارفه صورت گرفت؛
نخستین اظهار نظر سخنگوی زن وزارت خارجه: ایران مخالف ماجراجویی در سوریه است

در مراسم معارفه صورت گرفت؛ نخستین اظهار نظر سخنگوی زن وزارت خارجه: ایران مخالف ماجراجویی در سوریه است 1392/06/11

سخنگوی جدید وزارت خارجه در نخستین اعلام موضع خود در این سمت در خصوص تحولات سوریه گفت:مادر صدد نیستیم که قضاوت زودهنگام بکنیم بارها اعلام کرده ایم که مخالف هرگونه ماجراجویی در منطقه هستیم چرا که تبعات سنگینی را خواهد داشت و منطقه ای را که بسیار متحد است دچار بحران می کند.

خبر-آیت الله علم الهدی:
امام صادق(ع) بنیانگذار انقلاب فرهنگی بود

آیت الله علم الهدی: امام صادق(ع) بنیانگذار انقلاب فرهنگی بود 1392/06/11

امام جمعه مشهد گفت: در صورتی که افراد مسئول هنگامی که با فرد بد حجابی روبرو می شوند بجای لبخند زدن ابرو در هم کشند این خودش می شود امر به معروف و نهی از منکر، لذا توجه به نکات ریز و درشت در امر به معروف ونهی از منکر نباید فراموش شود.

خبر-پناهیان در جمع عزاداران صادق آل محمد(ع):
حکومت دینی وابسته به معرفت حقیقی مردم است/ جواب امام صادق(ع) به دعوتنامه ابومسلم

پناهیان در جمع عزاداران صادق آل محمد(ع): حکومت دینی وابسته به معرفت حقیقی مردم است/ جواب امام صادق(ع) به دعوتنامه ابومسلم 1392/06/11

حجت الاسلام علیرضا پناهیان در جمع عزاداران صادق آل محمد(ع) با اشاره به اینکه حکومت دینی وابسته به معرفت حقیقی مردم است، در جواب نامه ابومسلم، امام صادق(ع) بیان می‌کنند که زمانی حکومت می کند که مردم عمیقاً ما را فهمیده باشند.

خبر-اتحادیه عرب پاسخ به نظام سوریه را خواستار شد

اتحادیه عرب پاسخ به نظام سوریه را خواستار شد 1392/06/11

وزیران خارجه اتحادیه عرب با طرح این ادعا که دولت سوریه مسئول اصلی استفاده از سلاح‌های شیمیایی در غوطه دمشق است از جامعه جهانی و سازمان ملل خواستند به مسئولیت‌هایشان بر اساس منشور سازمان ملل و قوانین بین‌المللی عمل کنند.

خبر-صالحی خبر داد: ازسرگیری مذاکرات ایران و آژانس پنج مهر در وین

صالحی خبر داد: ازسرگیری مذاکرات ایران و آژانس پنج مهر در وین 1392/06/11

‌علی‌اکبر صالحی معاون رییس‌جمهور اعلام کرد که مذاکرات ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در پنجم مهرماه در وین اتریش برگزار می‌شود.