چهارشنبه 22 مرداد 1399 |

آرشیو اینفوگرافیک
خبر-اولین یادواره شهدای قشقایی در چهارمحال و بختیاری

اولین یادواره شهدای قشقایی در چهارمحال و بختیاری 1392/06/12

فرمانده بسیج عشایری سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام از برگزاری اولین یادواره شهدای عشایر قشقایی استان‌های چهارمحال و بختیاری و فارس در 17 شهریورماه در شهرستان بروجن خبر داد.

خبر-آغاز بکار سه نمایشگاه و جشنواره تخصصی	از امروز

آغاز بکار سه نمایشگاه و جشنواره تخصصی از امروز 1392/06/12

نخستین نمایشگاه و جشنواره بزرگ گیاهان داروئی و داروهای گیاهی ایران امروز با حضور مقامات وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و روسای کمیسیون های بهداشت و اجتماعی مجلس شورای اسلامی ، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران ، گشایش می یابد .

خبر-خاطراتی از سردار شهید محمود کاوه

خاطراتی از سردار شهید محمود کاوه 1392/06/12

تاریخ انقلاب اسلامی همواره شاهد ظهور چهره هایی بوده است که در تمام صفات انسانی برتری داشته و بنا به فرموده ی رهبر معظم انقلاب، افرادی بوده اند که هم آمادگی خودسازی و هم دیگرسازی را داشته اند، به نحوی که با بهره گیری از چهره های صدر اسلام، تبدیل به ستارگان درخشانی گردیدند چنانچه نمونه ی آن، فاتح سرزمین های کردستان، شهید محمود کاوه می باشد.

خبر-نام شهید کاوه تن دشمنان اسلام را می‌لرزاند

نام شهید کاوه تن دشمنان اسلام را می‌لرزاند 1392/06/12

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با بیان این که شهادت شهید پر افتخار محمود کاوه، در دوران جنگ ثلمه‌ای بزرگ بر پیکره انقلاب اسلامی بود، گفت: شهید محمود کاوه به خوبی توانست در تمامی صحنه‌های سخت و دشوار جنگ حضور پیدا کرده و از نظام و انقلاب دفاع کند.

خبر-مسابقات وزنه برداری قهرمانی کشوری ایثارگران برگزار می شود

مسابقات وزنه برداری قهرمانی کشوری ایثارگران برگزار می شود 1392/06/12

مسابقات وزنه برداری قهرمانی کشور جانبازان و آمادگی جسمانی قدرتی فرزندان ذکور شاهد و ایثارگر از بیستم شهریورماه سال جاری لغایت بیست و پنجم شهریور ماه برگزار می شود.