دوشنبه 7 مهر 1399 |

آرشیو مقاله
خبر-یادداشت؛
در جبهه گفتار امام جواد(ع) را زندگی می کردیم

یادداشت؛ در جبهه گفتار امام جواد(ع) را زندگی می کردیم 1396/05/31

غلامرضا بنی اسدی در جبهه، درس امامت بود که به رفتار در می آمد. به هر سو که نگاه می کردی، حدیثی متجلی می شد. هر سنگر، تجسم روایت بود، با جوانانی که ایمان را زندگی می کردند، و دوستی را معنا. در نگاه هم می خندیدند و درد یکدیگر را زخم در دل خویش حس می کردند.

خبر-یاداشت:

مشهد به احترام شهدا برخاست

یاداشت: مشهد به احترام شهدا برخاست 1396/05/28

غلامرضا بنی اسدی_بی قراری همزاد این روز های من است که خبرخوانده ام از یک قرار پر شکوه، از یک دیدار بزرگ، از یک حدیث جان پرداز، اما بیش از همیشه بی تابم یاران، بی تاب، هرکس نداند، شما که می دانید.

خبر-یادداشت؛
آزادگی را معلم شمایید

یادداشت؛ آزادگی را معلم شمایید 1396/05/25

غلامرضا بنی اسدی شهید محسن حججی، در تجلیی تازه هم به تدریس آزادگی پرداخت و هم معلم شهادت شد. او در اسارت ددان آدمی نما، ایستادگی را به همه سرو ها آموخت و با رضا به قضای شهادت، خط عاشورا را در شام، پر شکوه ترجمه کرد.

خبر-دل نوشته ای برای خبرنگارعکاس جاویدالاثرکاظم اخوان؛
نشانی: بهشت خدا، برسد به دست کاظم اخوان

دل نوشته ای برای خبرنگارعکاس جاویدالاثرکاظم اخوان؛ نشانی: بهشت خدا، برسد به دست کاظم اخوان 1396/05/22

در روزهایی که به عظمت یاد شهید محمود صارمی، شهید فرامرزی انقلاب، به نام خبرنگار، بر تقویم نشسته ، ما جماعت رسانه ای به چشم می آییم و از هرسو، اهل فتوت به خدا قوتی ما آمدند و می آیند. ما به روح محمود، صلوات از پی سلام نثار می کنیم اما یک سلام هم به عنوان بدهکاریی بزرگ بر ذمه ما مانده است.

خبر-برای "چشمان معصوم" شهید محسن حججی؛
چشم های محسن پیغامبر عاشورا به همه عصرها و نسل ها است!

برای "چشمان معصوم" شهید محسن حججی؛ چشم های محسن پیغامبر عاشورا به همه عصرها و نسل ها است! 1396/05/21

غلامرضا بنی اسدی تفنگت از صدا افتاد، اما نگاهت همچنان پر صداست محسن! چنان پر صدا که عالم را خبر خواهد کرد از ظلمی که بر انسانیت می رود.

خبر-یادداشت:

سیب هایی با طعم شهادت از باغ امام مهربانی

یادداشت: سیب هایی با طعم شهادت از باغ امام مهربانی 1396/05/09

غلامرضا بنی اسدی _ جان که بهشتی باشد، بوی بهشت را هم متوجه می شود. این رایحه که جان را به شمیم خوش، به درک شهود رساند، سیب ها خود قاصد دوست خواهند شد و این حالت ناب، به برکت عنایت امام مهربانی هاست برای مردمی که خود را با امام رضا (علیه السلام) تعریف می کنند که رفتارشان رنگ و بوی رضوی می گیرد.

خبر-یادداشت:

ضربت مرصاد

یادداشت: ضربت مرصاد 1396/05/07

غلامرضا بنی اسدی_ باید خواند کتابی را که هر صفحه اش، یک تاریخ است، یک شاهنامه مردانگی در دفاع از وطن باید خواندن کتاب دفاع مقدس را که پر است از فرازهای تاریخی و حتی تاریخ ساز.حوادثی که سیر ماجراها را تغییر می داد. عملیات انهدام منافقان که سودای سرود خوانی در میدان آزادی تهران را داشتند، اما در کرمانشاه به پایان مرگبار رویاهایشان رسیدند، از جمله آن، فرازهاست که به خط خون بر صحیفه تاریخ ثبت شد.

خبر-شان شهید در نگاه امام صادق(ع)

شان شهید در نگاه امام صادق(ع) 1396/04/29

غلامرضا بنی اسدی _ ما زندگی در هندسه کلام حضرت صادق(ع) را به عنوان سبک زندگی برگزیده ایم.

خبر-یادداشت:

چادری که سنگر حجاب شد

یادداشت: چادری که سنگر حجاب شد 1396/04/24

غلامرضا بنی اسدی_ این سئوال چند روزی است که در ذهن من و جان قلم، تکرار می شود. تکرار می شود و باز هم تکرار می شود و امروز کلمات را کنار هم می گذارم تا آن پرسش روی کاغذ بنشیند و در ذهن شما هم قد بکشد که چادرت را چند می فروشی؟ همین چادر که به سر کرده ای را چند می فروشی؟ می دانی که مظنه چند است، شاید خیلی ها ندانند.

خبر-یادداشت:

منافقین و شب نشینی در جهنم

یادداشت: منافقین و شب نشینی در جهنم 1396/04/13

غلامرضا بنی اسدی_ هم نشینی شیاطین، این عنوانی است که شایسته همایش منافقین و دیگر خبیثان در پاریس است.