دوشنبه 28 آبان 1397 |

آرشیو خبر
خبر-حضرت فاطمه(س) الگوى یک زن مسلمان  و اسوه تمام جهانیان

حضرت فاطمه(س) الگوى یک زن مسلمان و اسوه تمام جهانیان 1397/08/26

در سالروز شهادت دخت نبی¬اکرم(ص) به صورت مختصر اشاره¬ای خواهیم داشت به بخش¬هایی از زندگی و صفات متعالی ایشان، امید آنکه همواره در رفتار و کردار آن حضرت را الگو قرار دهیم. بحث و بررسی پیرامون زندگانی و سیره¬ی معصومین(ع) به ویژه حضرت صدیقه کبری، فاطمه زهرا (س) دارای آثار و برکاتی است که از جمله می¬توان به تفکر و اندیشه، عبرت آموزی، تقویت ایمان، الگو گرفتن، درس وحدت، ریشه یابی و حل مشکلات، احیای دین و ایمان، ارتباط با بزرگان و درس دینداری و تقوا اشاره نمود.

خبر-نگاهی به زندگی و وصیت نامه شهید بسیجی یداله دلفانی

نگاهی به زندگی و وصیت نامه شهید بسیجی یداله دلفانی 1397/08/26

شهید یدا... دلفانی به سال 1344 در شهر کرمانشاه در خانواده ای مذهبی و معتقد پا به عرصه هستی نهاد در دوران طفولیت و نوجوانی با عشق فراوانی در مجالس قرائت قرآن و مجالس روضه و عزاداری سالار شهیدان شرکت می کرد و در این رهگذر بود که عشق به ابا عبدا... الحسین (ع) و شهادت در وجود این بنده خالص خداوند نقش بست.

خبر-تغییر اعتقادی منافقین،برای مذهبی ها سخت بود

تغییر اعتقادی منافقین،برای مذهبی ها سخت بود 1397/08/26

محمدمهدی ربانی شیرازی فرزند مرحوم آیت ا... حاج شیخ عبدالرحیم ربانی شیرازی و از مبارزان دوران انقلاب اسلامی است. وی از دگردیسی ایدئولوژیک در سازمان منافقین و موضع روحانیت در برابر آن، اطلاعاتی خواندنی دارد که شمه ای از آن را در گفت وشنود پیش روی بیان داشته است.

خبر-دیابت و فشار خون عامل اصلی مشکلات کلیوی است

دیابت و فشار خون عامل اصلی مشکلات کلیوی است 1397/08/26

حیات: بسیاری از افرادی که برای پیوند کلیه مراجعه می کنند، مشکل دیابت دارند. کسانی که یا دیر متوجه دیابتشان شدند و یا کسانی پیشروی دیابت آنها به قدری بوده که آسیب جدی به کلیه های آنها وارد کرده است. بخش دیگر این افراد کسانی هستند که با فشار خون بالا دست و پنجه نرم می کنند.

خبر-انقلاب در یزد بدون شهید صدوقی قابل تصورنیست

انقلاب در یزد بدون شهید صدوقی قابل تصورنیست 1397/08/26

مرحوم حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم مناقب(رحمه ا...)داماد شهید آیت ا... صدوقی و یکی از شاهدان ادوارگوناگون زندگی ایشان به شمار می رفت.وی چندی پیش از درگذشت و در گفت وشنودی که پیش روی دارید،به بازگویی شمه ای از خاطرات خویش دراین باره پرداخت.امید آنکه علاقمندان و تاریخ پژوهان انقلاب را مفید افتد.