سه شنبه 31 فروردین 1400 |

آرشیو خبر
خبر-13 هزار میلیارد تومان مطالبات معوقه خانواده معظم شهدا در دولت تدبیر و امید پرداخت شده است / آغاز روند استخدام 16 هزار جوان خانواده های  ایثارگران

13 هزار میلیارد تومان مطالبات معوقه خانواده معظم شهدا در دولت تدبیر و امید پرداخت شده است / آغاز روند استخدام 16 هزار جوان خانواده های ایثارگران 1399/12/21

رئیس جمهور با بیان اینکه "ملت ایران امروز حماسه افتخارآفرین جدیدی را در جنگ اقتصادی دشمن آفریده است"، تاکید کرد: ملت ما با استقامت، در جنگ اراده ها پیروز شد و کاری کرده است که حاکمان جدید کاخ سفید اکنون بطور مداوم تکرار می کنند که اقدامات دولت قبلی آنها علیه ملت ایران شکست خورده است.

خبر-مهندس اوحدی از برگزیدگان قرآنی تقدیر  کرد

مهندس اوحدی از برگزیدگان قرآنی تقدیر کرد 1399/12/20

حیات- به مناسبت عید مبعث و به منظور تجلیل از برگزیدگان قرآنی جامعه‌ی ایثارگری، مهندس سعید اوحدی از سه نفر برگزیده‌ی ملی مسابقات قرآنی در موضوع حفظ و قرایت تجلیل کرد.

خبر-ایثار و همدلی ملت ایران رمز عبور از گذرگاه های تاریخی است

ایثار و همدلی ملت ایران رمز عبور از گذرگاه های تاریخی است 1399/12/20

حیات- دهمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان ایران با حضور معاون رئیس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دهمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان ایران با حضور مهندس سعید اوحدی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، دکتر حمید رضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی، حجت الاسلام و المسلمین رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و نمایندگان سازمانهای مشارکت کننده و جمعی از دانشجویان و خانواده شهدای مدافع سلامت و شهدای مدافع حرم روز چهارشنبه 20 اسفند ماه در تالار فردوسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران برگزار شد.

اخبار-نخبگان و برگزیدگان نخستین رویداد ملی شاهد تجلیل شدند

از ظرفیت علمی نخبگان شاهد و ایثارگر حمایت می کنیم 1399/12/20

حیات- آیین تجلیل از نخبگان و برگزیدگان نخستین رویداد استارت‌آپ شاهد با حضور معاون رییس‌جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از فرزندان شاهد و ایثارگر روز چهارشنبه ۲۰ اسفندماه در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.

اخبار-نخستین فروشگاه زنجیره‌ای شاهد افتتاح شد

نخستین فروشگاه زنجیره‌ای شاهد افتتاح شد 1399/12/20

حیات- نخستین فروشگاه زنجیره‌ای شاهد روز چهارشنبه ۲۰ اسفند با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران افتتاح شد.

اخبار-آغاز مرحله اول واکسیناسیون کرونای ایثارگران البرزی

آغاز مرحله اول واکسیناسیون کرونای ایثارگران البرزی 1399/12/20

حیات- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز از آغاز مرحله اول واکسیناسیون کرونای ایثارگران البرزی خبر داد.

خبر-بازدید رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از نمایشگاه عکس شهید «علیرضا افشار» در بهشت زهرا (س)

بازدید رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از نمایشگاه عکس شهید «علیرضا افشار» در بهشت زهرا (س) 1399/12/20

حیات- مهندس سعید اوحدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در ایستگاه صلواتی شهید خبرنگار علیرضا افشار و شهدای اصحاب رسانه از موزه و نمایشگاه عکس شهید علیرضا افشار بازدید نمود.

اخبار-ناظران جامعه‌ی ایثارگری موتور محرک بنیاد شهید و امورایثارگران و دستگاه‌های اجرایی هستند

ناظران جامعه‌ی ایثارگری موتور محرک بنیاد شهید و امورایثارگران و دستگاه‌های اجرایی هستند 1399/12/20

حیات- یاسر شاهی مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران استان اردبیل گفت: یکی از ابتکارات این طرح استفاده از ناظران جامعه‌ی ایثارگری است. چراکه موتور محرک بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر دستگاه‌های اجرایی است.

اخبار-دیدار نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با آزاده و جانباز دفاع مقدس

دیدار نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با آزاده و جانباز دفاع مقدس 1399/12/20

حیات- نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران عصر روز سه‌شنبه 19 اسفند ماه در آستانه روز بزرگداشت شهدا و روز جانباز با «سید عباس پاک نژاد» جانباز و آزاده دوران دفاع مقدس دیدار و گفت‌وگو کرد.

خبر-ایثار و شهادت پایه‌های اصلی نظام اسلامی هستند

ایثار و شهادت پایه‌های اصلی نظام اسلامی هستند 1399/12/19

حیات- سردار یعقوب سلیمانی گفت: ایثار و شهادت از پایه‌های اصلی نظام اسلامی هستند و باید در جامعه حفظ شود و اگر در این مسیر با همدلی، هم‌افزایی و وحدت جلو برویم؛ قطعاً موفق خواهیم بود.

خبر-مزار مطهر شهدا دارالشفای عاشقان و آزادگان است

مزار مطهر شهدا دارالشفای عاشقان و آزادگان است 1399/12/19

حیات- حجت الاسلام و المسلمین شکری ضمن قرائت پیام مقام معظم رهبری گفت: محافل شهدا برای امام راحل و مقام معظم رهبری بزرگ بوده است و به واسطه‌ی این عظمت مزار آن‌ها دارالشفای آزادگان و عاشقان است.

خبر-نقش زنان در ترویج فرهنگ شهادت به اندازه مردان بااهمیت است

نقش زنان در ترویج فرهنگ شهادت به اندازه مردان بااهمیت است 1399/12/19

حیات- معصومه ابتکار معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: هیچ تفاوتی بین زن و مرد در استقامت، ایستادگی، پایداری و ایثار برای تحقق آرمان‌های نظام اسلامی نیست نقش زنان کمتر از نقش مردان در این امر نیست.

اخبار-تجلیل از  بانوان ایثارگر اقدام  ماندگار  بنیاد شهید و امور ایثارگران است

تجلیل از بانوان ایثارگر اقدام ماندگار بنیاد شهید و امور ایثارگران است 1399/12/19

حیات- اسحاق جهانگیری با بیان اینکه برگزاری کنگره لشکر فرشتگان تاریخ‌ساز از اقدامات ارزشمند و ماندگار بنیاد شهید و امورایثارگران است، گفت: امروز رسالت مهمی بر دوش مسئولین و مردم نهاده شده است، آن هم ترویج و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های آینده است.

اخبار-فیلم/ حضور معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما

فیلم/ حضور معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما 1399/12/19

حیات- سردار یعقوب سلیمانی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران روز دوشنبه 18 اسفند در برنامه صبحگاهی «یه روز تازه» شبکه پنج سیما گفت: محوریت بزرگداشت روز شهدا در سال جاری گرامیداشت زنان شهید، جانباز و آزاده است و به این منظور کنگره «لشکر فرشتگان تاریخ‌ساز» برگزار می‌شود.

اخبار-تجلیل از زنان شهید، جانباز و آزاده برنامه‌ محوری‌ روز بزرگداشت شهدا است

تجلیل از زنان شهید، جانباز و آزاده برنامه‌ محوری‌ روز بزرگداشت شهدا است 1399/12/19

حیات- سعید اوحدی گفت: برنامه‌ی شاخص بنیاد شهید و امورایثارگران در هفته بزرگداشت شهید، برنامه‌ای تحت عنوان «زن افتخارساز» بود. امیدواریم بتوانیم با برگزاری کنگره ملی لشکر فرشتگان تاریخ‌ساز قطره‌ای از عظمت زنان ایثارگر کشورمان را نشان دهیم.

اخبار-کنگره ملی لشکر فرشتگان تاریخ‌ساز در حال برگزاری است

کنگره ملی لشکر فرشتگان تاریخ‌ساز در حال برگزاری است 1399/12/19

حیات- کنگره ملی لشکر فرشتگان تاریخ ساز امروز سه شنبه 18 اسفند ماه با حضور سعید اوحدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور، معصومه ابتکار معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده، حجت الاسلام شکری نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امورایثارگران و سردار یعقوب سلیمانی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در باغ موزه دفاع مقدس در حال برگزاری است.

اخبار-فیلم/ حضور رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در برنامه صبح بخیر ایران

فیلم/ حضور رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در برنامه صبح بخیر ایران 1399/12/19

حیات- سعید اوحدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح روز سه شنبه 19 اسفند با حضور در برنامه زنده «صبح بخیر ایران» شبکه یک صدا و سیما ضمن تسلیت شهادت حضرت امام موسی کاظم(ع) تأکید کرد: نگاه به روز بزرگداشت شهدا تنها یک مناسبت تقویمی نیست بلکه نگاهی عمیق به این موضوع بسیار عظیم وجود دارد.

اخبار-زنان شهید، جانباز و آزاده از برترین قله‌های افتخارات انقلاب هستند

زنان شهید، جانباز و آزاده از برترین قله‌های افتخارات انقلاب هستند 1399/12/19

حیات- حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به کنگره ملی «لشکر فرشتگان تاریخ‌ساز» ویژه تجلیل از زنان شهید، جانباز و آزاده، این زنان مجاهد، شجاع و فداکار را از برترین قله‌های افتخارات انقلاب اسلامی خواندند.

اخبار-اگر کار برای خدا باشد شکست ندارد

اگر کار برای خدا باشد شکست ندارد 1399/12/19

حیات- وقتی به تاریخ هشت سالۀ دفاع مقدس نگاه می‌کنیم، بسیاری از عملیات‌های بزرگ در اسفند ماه انجام شده و بسیاری از فرماندهان را در چنین زمانی از دست داده‌ایم. یکی از این عملیات‌ها، «عملیات بدر» است.

اخبار-بازخوانی آن‌چه در نماد مقاومت جامعۀ پزشکی رخ داد

بازخوانی آن‌چه در نماد مقاومت جامعۀ پزشکی رخ داد 1399/12/18

حیات- به پاس گرامی‌داشت مقاومت پزشکان و پرستاران، روز «هشتم اسفندماه» مصادف با سالروز بمباران شیمیایی بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه‌الزهرا(س) به نام روز «بسیج جامعۀ پزشکی» نام گرفته است.

در حال بارگذاری