پنجشنبه 28 شهریور 1398 |

آرشیو خبر
استان ها-سامان‌دهی هفت گلزار شهدا در یزد

سامان‌دهی هفت گلزار شهدا در یزد 1398/06/06

حیات: مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد از پایان عملیات سامان‌دهی هفت گلزار شهدا در یزد هم‌زمان با هفته دولت خبر داد.

استان ها-شهید جام‌خور: مرگی انتخاب کند که سعادت باشد

شهید جام‌خور: مرگی انتخاب کند که سعادت باشد 1398/06/06

حیات: شهید جام‌خور، یکی از شهیدان دفاع مقدس استان هرمزگان در وصیت‌نامه‌اش آورده است: از مرگ نهراسید که مرگ حق است و از این قاعده کسی نمی‎تواند خارج شود و چه خوب که انسان مرگی را برای خود انتخاب کند که همای سعادت است.

خبر-کسب رتبه دو رقمی 17 داوطلب شاهد و ایثارگر بدون استفاده از سهمیه

کسب رتبه دو رقمی 17 داوطلب شاهد و ایثارگر بدون استفاده از سهمیه 1398/06/06

حیات: مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بر اساس اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور، 17 نفر از داوطلبان شاهد و ایثارگر بدون استفاده از سهمیه ایثارگری حائز رتبه‌های زیر 100 کشوری در کنکور شدند.

تک عکس-فرمانده ای که هوشمندی ، بصیرت و شجاعت را درخود یک جا داشت

فرمانده ای که هوشمندی، بصیرت و شجاعت را درخود یک جا داشت 1398/06/06

حیات: در خرداد سال 1358 وارد نهاد انقلابی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شدم. با این که یک ارگان جدید و بدون برنامه قبلی بود، بر اثر برخورد با افراد صادق که در این نهاد زیاد می‌باشند، تا حدود زیادی در رفتار، اعمال و کردارم تاثیر مثبت گذاشت. به خصوص در ماموریت زابل که تمام روزه هایم را به غیر از یکی دو رو که در ماموریت بودم، گرفتم و تا حدود زیادی در خود سازیم موثر بود که توانستم به مدت 22 ماه فرماندار پاوه شوم . خدای تبارک و تعالی در این مسوولیت خطیر کمک زیادی به اینجانب که اصلا تجربه چنین کاری را نداشتم، کرد. بعد از این ماموریت که تا حدود زیادی هم موفق بودم،‌ماموریت سخت تری، یعنی فرماندهی سپاه کردستان را تقبل کردم از آنجا که خداوند خود فرموده از کارها و مشکلات هراس نداشته باشید که اگر نیت لله باشد، در همه کارها موفق خواهید شد، در این مسوولیت بزرگ هم به خواست خدا و با یاری تعدادی از برادران، تا این تاریخ (9/3/61)، دوام آورده ام.(بخشی از یادداشت های شهید کاظمی)