چهارشنبه 5 آبان 1400 |

آرشیو خبر
اخبار-فیلم| قرائت پیام رهبر انقلاب به نخستین اجلاسیه سراسری «پیام آوران ایثار»

فیلم| قرائت پیام رهبر انقلاب به نخستین اجلاسیه سراسری «پیام آوران ایثار» 1400/07/04

حیات - دکتر قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پیام رهبر معظم انقلاب به نخستین اجلاسیه سراسری «سه هزار راوی پیام آوران ایثار» را قرائت کرد.

اخبار-فیلم| گزارش پلاک یک از پویش رهروان خمینی، پیروان حسینی

فیلم/ گزارش شبکه یک سیما از همایش ورزشی «رهروان خمینی، پیروان حسینی» 1400/07/04

حیات - مراسم پویش ویلچررانی و دوچرخه سواری و پیاده‌روی «رهروان خمینی، پیروان حسینی» از حرم عبدالعظیم حسنی(ع) تا حرم مطهر امام خمینی (ره) با شعار «جانبازان ورزشکار در گام دوم انقلاب» در رشته‌های ویلچررانی برای جانبازان ویلچری و دوچرخه‌سواری برای جانبازان بصیر و پیاده‌روی برای جانبازان سالم تن روز پنجشنبه اول مهرماه برگزار شد. گزارش این پویش امروز از برنامه پلاک یک شبکه اول رسانه ملی پخش شد. 📺 شبکه یک سیما 📅سه شنبه - ۴مهرماه ۱۴۰۰ ⏰ برنامه پلاک یک

خبر-عکس/ نخستین اجلاسیه 3 هزار راوی  پیام آوران ایثار

عکس/ نخستین اجلاسیه 3 هزار راوی پیام آوران ایثار 1400/07/04

نخستین اجلاسیه 3 هزار راوی پیام‌آوران ایثار یکشنبه 4 مهر ماه در باغ موزه ملی دفاع مقدس برگزار شد.

خبر-نخستین اجلاسیه 3 هزار راوی پیام‌آوران ایثار برگزار شد/ تأکید رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بر نقش راویان ایثار در رشد فرهنگ ایثار و شهادت

نخستین اجلاسیه 3 هزار راوی پیام‌آوران ایثار برگزار شد/ تأکید رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بر نقش راویان ایثار در رشد فرهنگ ایثار و شهادت 1400/07/04

معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: راویان و پیام‌آوران ایثار روایت خودشان را مطرح نمی‌کنند بلکه این راویان از دیگران که در عرصه ایثار و شهادت درخشیدند نام می‌برند و باعث رشد مکتب فکری و اعتقادات می‌شوند.

اخبار-پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به نخستین اجلاسیه سراسری «سه هزار راوی پیام آوران ایثار»/ایثارگران،یادگاران دورانهای جهاد سخت و آموزگاران عمل مخلصانه‌اند

پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به نخستین اجلاسیه سراسری «سه هزار راوی پیام آوران ایثار»/ایثارگران،یادگاران دورانهای جهاد سخت و آموزگاران عمل مخلصانه‌اند 1400/07/04

پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به اجلاسیه سراسری «سه هزار راوی پیام آوران ایثار» صبح امروز در محل برگزاری این همایش در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس قرائت شد.

اخبار-موافقت رهبر انقلاب با درخواست «در حکم شهید» تلقی شدن نوجوان فداکار ایذه‌ای

موافقت رهبر انقلاب با درخواست «در حکم شهید» تلقی شدن نوجوان فداکار ایذه‌ای 1400/07/03

رهبر معظم انقلاب اسلامی با درخواست رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مبنی بر در حکم شهید تلقی شدن علی لندی نوجوان فداکار ایذه‌ای موافقت کردند.

اخبار-فیلم| گزارش بخش خبری 16 شبکه خبر از چهارمین کنگره لاله های سفید

فیلم| گزارش بخش خبری 16 شبکه خبر از چهارمین کنگره لاله های سفید 1400/07/03

حیات طیبه- در چهارمین همایش لاله های سفید تعدادی از خانواده های شهدای فاجعه منا تجلیل شدند. شبکه خبر سیما شنبه - 3 مهرماه 1400 ساعت 16

اخبار-آلام فاجعه تنها منا با همکاری مشترک کشور‌های قربانی تسکین می‌‌یابد

آلام فاجعه منا با همکاری مشترک کشور‌های قربانی تسکین می‌‌یابد 1400/07/03

با دکتر حسین امیرعبد‌اللهیان، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در سال 1396 و در دومین سالروز رخداد فاجعه منا به گفتگوی اختصاصی پرداختم. امیر عبداللهیان آن دوره دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی بود و در این گفتگو تاکید کرد که؛ باید بتوانیم در چارچوب همکاری اسلامی یا در چارچوب همکاری کشورهایی که در فاجعه منا قربانی داده‌اند، ساز و کاری را تعریف کنیم که پیگیری‌های جمعی احقاق حقوق قربانیان حوادث حج سال 1394 (1436ه. ق) انجام شود.

خبر-4 انتظار رهبر معظم انقلاب درباره فاجعه منا باید محقق شود/  جنایت آل سعود فراتر از یک مصیبت است

4 انتظار رهبر معظم انقلاب درباره فاجعه منا باید محقق شود/ جنایت آل سعود فراتر از یک مصیبت است 1400/07/03

سردارمحسن انصاری روز شنبه ۳ مهر در کنگره ملی لاله‌های سفید گفت: چهار انتظار مقام معظم رهبری اعم از قبول مسئولیت دولت سعودی، تشکیل هیئت حقیقت یاب، عذرخواهی از داغدیده ها و احقاق حقوق خانواده ها باید محقق شود.

اخبار-نماهنگ| عشق رهایی (بخشی از قطعه چهارم سمفونی پیروزی)

نماهنگ| عشق رهایی (بخشی از قطعه چهارم سمفونی پیروزی) 1400/07/03

حیات طیبه- نماهنگ عشق رهایی با صدای سالار عقیلی، شعر عبدالجبار کاکایی و آهنگسازی مجید انتظامی کاری از گروه تلویزیونی شاهد منتشر شد.

خبر-عکس/ گنگره ملی لاله‌های سفید «بزرگداشت شهدای منا»

عکس/ گنگره ملی لاله‌های سفید «بزرگداشت شهدای منا» 1400/07/03

کنگره ملی لاله‌های سفید بزرگداشت شهدای منا با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شنبه 3 مهر ماه در باغ موزه ملی دفاع مقدس برگزار شد.

خبر-فاجعه منا از طریق مجاری بین‌المللی پیگیری شود

فاجعه منا از طریق مجاری بین‌المللی پیگیری شود 1400/07/03

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد: خاطرات و روایات شهود فاجعه منا باید ثبت و از طریق حقوقی در عرصه بین‌الملل پیگیری شوند و بخشی از این کار می‌تواند توسط حوزه حقوقی بنیاد شهید و امور ایثارگران پیگیری شود.

خبر-کنگره ملی لاله‌های سفید بزرگداشت شهدای منا برگزار شد

کنگره ملی لاله‌های سفید بزرگداشت شهدای منا برگزار شد 1400/07/03

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد: خاطرات و روایات شهود فاجعه منا باید ثبت و از طریق حقوقی در عرصه بین‌الملل پیگیری شوند و بخشی از این کار می‌تواند توسط حوزه حقوقی بنیاد شهید و امور ایثارگران پیگیری شود.

وصیت نامه ها-پدر و مادر عزیزم، جبران کردن خوبی‌هایتان برای من کار دشواری است

پدر و مادر عزیزم، جبران کردن خوبی‌هایتان برای من کار دشواری است 1400/07/03

شهید عبدالحسن اسد مسجدی گفت: پدر و مادر عزیزم از زحماتی که برای بزرگ کردن من و پرورش من کرده کمال تشکر را دارم. می‌دانم که من هیچ وقت نمی‌توانستم آن خوبی هایی که برای من کردید را جبران کنم، ان‌شاءالله که من را ببخشید و از خدا طلب مغفرت کنید برای من.

هفته نامه حیات طیبه-چهارصد و هشتاد و سومین شماره هفته‌نامه حیات طیبه منتشر شد

چهارصد و هشتاد و سومین شماره هفته‌نامه حیات طیبه منتشر شد 1400/07/03

چهارصد و هشتاد و سومین هفته‌نامه «حیات طیبه» جمعه 2 مهر ماه 1400 منتشر شد.

خبر-ایثارگر ۱۵ ساله در میان آتش / «علی لندی»  فهمیده دهه هشتادی ها

ایثارگر ۱۵ ساله در میان آتش / «علی لندی» فهمیده دهه هشتادی ها 1400/07/02

حماسه ایثار نوجوان شجاع ایده ای «علی لندی»، که چندی پیش برای نجات ۲ زن به دل آتش زده بود به وصال آسمانی اش با اسوه های ایثار و شهادت همزمان با هفته دفاع مقدس به پایان یافت و او پس از چند روز مداوا در اهواز و اصفهان، جان به جان آفرین تسلیم کرد.

خبر-سفر رییس  بنیاد شهید و امور ایثارگران به شهرستان بهارستان/ تقویت ارتباط مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران و جامعه هدف ضروری است

سفر رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به شهرستان بهارستان/ تقویت ارتباط مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران و جامعه هدف ضروری است 1400/07/02

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز جمعه دوم مهر ماه در سفر یک روزه به شهرستان بهارستان از توابع استان تهران با حضور در منزل تعدادی از شهدا و جانبازان این شهرستان با خانواده آنان دیدار و گفت‌وگو کرد.

خبر-خدمت به ایثارگران ذره‌ای از ایثار آنان را جبران نمی‌کند/اختیارات مدیران استانی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزایش می‌یابد

خدمت به ایثارگران ذره‌ای از ایثار آنان را جبران نمی‌کند/اختیارات مدیران استانی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزایش می‌یابد 1400/07/01

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز پنجشنبه اول مهر ماه در مراسم میهمانی لاله‌ها در گلزار مطهر شهدای امامزاده محمد استان البرز از افزایش اختیارات مدیران استانی بنیاد برای خدمت رسانی به ایثارگران خبر داد.

اخبار-فیلم| گفت‌و‌گوی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با برنامه «رو در رو»

فیلم| گفت‌و‌گوی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با برنامه «رو در رو» 1400/07/01

حیات طیبه - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت‌و‌گوی زنده با برنامه «رو در رو» شبکه چهارم سیما برنامه‌ها و فعالیت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران در خدمت رسانی به جامعه ایثارگری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را تشریح کرد.

در حال بارگذاری