جمعه 3 خرداد 1398 |

آرشیو خبر
خبر-اشک و بغض رهبر انقلاب در واکنش به شعری درباره شهدای افغانستانی مدافع حرم

اشک و بغض رهبر انقلاب در واکنش به شعری درباره شهدای فاطمیون 1398/02/31

حیات: در شب ولادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام، جمعی از اهالی فرهنگ، شعر و ادب فارسی با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

خبر-۲ مرکز درمانی ویژه جانبازان در اهواز فعال است

۲ مرکز درمانی ویژه جانبازان در اهواز فعال است 1398/02/31

حیات: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان با اشاره به فعالیت دو مرکز درمانی ویژه جانبازان در اهواز گفت: این دو مرکز شامل بیمارستان روانپزشکی بوستان با ۱۲۵ تخت بستری و مرکز توانبخشی امام خمینی(ره) با ظرفیت و ارائه خدمات به ۱۰۰ جانباز است.

خبر-دختر خلبان شهید که الگوی ایثار اجتماعی شد

دختر خلبان شهید که الگوی ایثار اجتماعی شد 1398/02/31

حیات: در میان کسانی که نامشان به عنوان افراد الگوی در خصوص «ایثار اجتماعی» ثبت شده، یک دختر خلبان به چشم می خورد. کسی که تصمیم می گیرد حرفه پدر شهیدش یعنی خلبانی را برگزیند و آرمانهای بزرگ خویش برای انسانها را در آسمان جست و جو کند. صبا کاربر فرزند شهید خلبان حجت ا... کاربر که اهدای عضو خویش نامش در خاطره ها ماند به گونه ای که اغلب رسانه ها تصویر او را در پیشانی صفحات خود نشاندند به تعبیر یکی از خبرنگاران، صبا کاربر، پروانه شد و سوخت تا شمع دیگران شود. صبا – 27 ساله – دختر استاد خلبان شهید حجت ا... کاربر وقتی در آخرین پرواز تهران را به مقصد رشت ترک می کرد، در حوالی فرودگاه پیام، راهی سفر ابدی شد.

خبر-نشست بانوان پیشکسوت دفاع مقدس و رونمایی از کتاب "سفیران ایثار"

نشست بانوان پیشکسوت دفاع مقدس و رونمایی از کتاب "سفیران ایثار" 1398/02/31

حیات: رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس از برگزاری نشست صمیمی جمعی از بانوان پیشکسوت دفاع مقدس با حضور خانواده‌های شهدا و ایثارگران به مناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در روز ۲ خرداد ۹۸ خبر داد.

خبر-قصه زندگی ویژه یک جانباز شیمیایی در شبکه مستند

قصه زندگی ویژه یک جانباز شیمیایی در شبکه مستند 1398/02/31

حیات: مستند «18 درصد» به کارگردانی مصطفی شبان در جدیدترین قسمت از فصل سوم برنامه «به اضافه مستند» ساعت 20 و 30 دقیقه سه‌شنبه 31 اردیبهشت از شبکه مستند پخش خواهد شد.