یکشنبه 24 شهریور 1398 |

آرشیو خبر
تک عکس-ایجاد مرکز نوآوری جهت بهره برداری از ظرفیت نخبگان شاهد و ایثارگر

ایجاد مرکز نوآوری جهت بهره برداری از ظرفیت نخبگان شاهد و ایثارگر 1398/05/28

حیات: مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر با اشاره به ایجاد مرکز نوآوری جهت بهره‌برداری از ظرفیت نخبگان شاهد و ایثارگر، گفت:‌ یکی از مهم‌ترین برنامه‌های دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر، تربیت نیروی انسانی متعهد، متخصص و کارآمد در تراز جهانی به وسیله آموزش است.

خبر-مروری بر حماسه خونین پاوه بعد از چهل سال

مروری بر حماسه خونین پاوه بعد از چهل سال 1398/05/28

حیات:مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس از یکی از کتاب های منتشر شده این مرکز، حماسه خونین پاوه را بعد از چهل سال بازخوانی کرده است.

خبر-روزشمار شهدای انقلاب اسلامی، دوشنبه 28 مردادماه

روزشمار شهدای انقلاب اسلامی، دوشنبه 28 مردادماه 1398/05/28

حیات:گذر زمان شاید غبار فراموشی را بر بسیاری از رویدادهای تاریخی بنشاند اما بیان روایت هایی از ایثار و از خود گذشتگی رزمندگان مدافع وطن در هر کلام و نوشته ای به استمرار رفتار آنان می انجامد و بدین ترتیب فرهنگ مقاومت را به آرمانی ماندگار بدل خواهدکرد.

خبر-ستاد اطعام غدیر ۱۱۰ هزار غذا در اصفهان، یزد و مرکزی توزیع می کند

ستاد اطعام غدیر ۱۱۰ هزار غذا در اصفهان، یزد و مرکزی توزیع می کند 1398/05/27

حیات:مسئول روابط عمومی ستاد مردمی اطعام غدیر از توزیع ۱۱۰ هزار پرس غذا به مناسبت عید غدیر در استان‌های اصفهان، یزد و مرکزی خبر داد.

خبر-توصیه شهید جاویدالاثر: دست از مبارزه برندارید

توصیه شهید جاویدالاثر: دست از مبارزه برندارید 1398/05/27

حیات:یکی از شهدای دفاع‌مقدس از استان هرمزگان در بخشی از وصیت‌نامه خود اظهار داشته است: اگر ما رفتیم و کشته شدیم مبادا دلسرد شوید و دست از مبارزه بردارید نه باید چنان در صحنه باشید که دشمنان اسلام آرزوهای ننگین خود را به گور ببرند.