یکشنبه 24 شهریور 1398 |

آرشیو خبر
خبر-شکست حصر پاوه جلوه‌گاه بصیرت اقوام ایرانی

شکست حصر پاوه جلوه‌گاه بصیرت اقوام ایرانی 1398/05/30

حیات: نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در غائله پاوه بزرگترین هدف دشمن این بود که انقلاب اسلامی را درگیر مسائل و درگیری‌های داخلی کرده و از درون متلاشی کند؛ لذا یکی از ابزارهای مهم در تحقق این هدف بزرگ را در ایجاد اختلاف و تفرقه میان کردها می‌دید.

خبر-پنج دقیقه همراه با مدافعان حرم

پنج دقیقه همراه با مدافعان حرم 1398/05/30

حیات: مدیر انتشارات دارخوین از انتشار مجموعه‌ای با عنوان «پنج دقیقه با مدافعان»، شامل خاطرات کوتاهی از شهدای مدافع حرم خبر داد.

خبر-شهید تاجدینی: پدر همیشه برای امام خمینی-(ره)- دعا کن

شهید تاجدینی: پدر همیشه برای امام خمینی (ره) دعا کن 1398/05/30

حیات:یکی از شهدای جاویدالاثر دفاع‌مقدس از استان هرمزگان در بخشی از وصیت‌نامه خود اظهار داشته است: پدرجان از تو درخواست دعا دارم که اگر ُمردم از من راضی باشی و همیشه برای امام خمینی-(ره)- دعا کن.

تک عکس-بخش عظیمی از آسیب هایی که گرفتار شده ایم برای این است که مسجد را کم دیدیم

بخش عظیمی از آسیب هایی که گرفتار شده ایم برای این است که مسجد را کم دیدیم 1398/05/30

حیات:حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی میرلوحی عضو هیات امناء جامعه امام الصادق(ع)،عضو هیات علمی و مدیر کل روابط عمومی و بین المللی دانشگاه امام صادق علیه السلام با اشاره به 30 مرداد ماه روز جهانی مسجد گفت: یکی از مهمترین پایگاه های اسلامی مسجد است و شکی نیست که نقش اول در فرهنگ اسلام وتعلیم وتربیت اسلامی در جامعه اسلامی همین پایگاه بیت الهی،بیوت الله وخانه خدااست.

خبر-۵۰ عنوان کتاب دفاع مقدس در لرستان چاپ می‌شود

۵۰ عنوان کتاب دفاع مقدس در لرستان چاپ می‌شود 1398/05/30

حیات:معاون هنری سینمایی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت:‏ ‏۵۰ عنوان کتاب دفاع مقدس در لرستان به چاپ می‌رسد.