یکشنبه 3 شهریور 1398 |

آرشیو خبر
تک عکس-بیانیه مجمع شاهد ایران اسلامی در حمایت از رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران

بیانیه مجمع شاهد ایران اسلامی در حمایت از رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران 1398/05/03

حیات: مجمع شاهد ایران اسلامی در پی طرح مواردی پیرامون حجت الاسلام و المسلمین شهیدی از سوی برخی از نمایندگان شورای اسلامی، بیانیه ای را بدین منظور منتشر کرد.

تک عکس-واکنش ها به نامه جمعی از نمایندگان مجلس در مورد حجت الاسلام و المسلمین شهیدی

واکنش ها به نامه جمعی از نمایندگان مجلس در مورد حجت الاسلام و المسلمین شهیدی 1398/05/03

حیات: در پی ارسال نامه جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهور در مورد برکناری ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران، واکنش‌ها به این نامه همچنان ادامه دارد.

تک عکس-طرح نصر ایثار افتتاح شد

طرح نصر ایثار افتتاح شد 1398/05/02

حیات: معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به افتتاح طرح نصر ایثار ویژه جانبازان نخاعی گفت: خانواده جانبازان نخاعی در مواقعی ناگزیر به سفرهای درمانی و زیارتی هستند و برای رفاه حال آنها به مرکز خاصی برای مراقبت ویژه و پذیرایی از این عزیزان نیاز بود و در این راستا طرح نصر به بهره‌برداری رسید.

خبر-اهدای جایزه خانواده شهید به نرگس آبیار

اهدای جایزه خانواده شهید به نرگس آبیار 1398/05/02

حیات:در مراسم بزرگداشت عملیات مرصاد که شنبه پنجم مردادماه در پردیس سینمایی رازی برگزار می‌شود خانواده شهید قدمی و شهیدان اعلمی از نرگس آبیار کارگردان سینمای کشور تقدیر خواهند کرد.

خبر-بازنشستگی پیش از موعد ایثارگران بیمه شده

بازنشستگی پیش از موعد ایثارگران بیمه شده 1398/05/02

حیات:مدیر کل امور فنی مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی گفت: یکی از موارد خدمات رسانی به ایثارگران از سوی سازمان تامین اجتماعی در حوزه فنی مستمری ها شامل بازنشستگی پیش از موعد ایثارگران است.