چهارشنبه 5 آبان 1400 |

آرشیو خبر
اخبار-فیلم/  اعطای مدال شجاعت و حکم شهادت علی لندی

فیلم/ اعطای مدال شجاعت و حکم شهادت علی لندی 1400/07/07

حیات - اعطای مدال شجاعت و حکم شهادت علی لندی به خانواده اش توسط رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در ایذه

اخبار-اهدای ۵ عضو فرزند شهید در مشهد و نجات جان هموطنان بیمار

اهدای ۵ عضو فرزند شهید در مشهد و نجات جان هموطنان بیمار 1400/07/07

حیات - فرزند شهید در مشهد؛ با تأسی به پدر، ایثاری دیگر را در نجات جان هموطنان خود رقم زدفرزند شهید در مشهد؛ با تاسی به پدر، ایثاری دیگر را در نجات جان هموطنان خود رقم زد.

اخبار-فیلم/ روایت شبکه خبر از جانبازان آسایشگاه ثارالله

فیلم/ روایت شبکه خبر از جانبازان آسایشگاه ثارالله 1400/07/07

حیات - گزارش شبکه خبر سیما از مرکز توانبخشی جانبازان ثارالله(ع) در حاشیه بازدید اخیر معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سه شنبه - 6 مهرماه ۱۴۰۰ ساعت 13

خبر- پدر شهیدان موحددانش آسمانی شد

پدر شهیدان موحددانش آسمانی شد 1400/07/06

پدر شهیدان محمدرضا و علیرضا موحددانش به فرزندان شهیدش پیوست. مراسم تشییع و تدفین این پدر شهید پنج‌شنبه در جنب قطعه ۲۵ گلزای شهدای بهشت زهرا (س) برگزار می‌شود.

خبر-تجلیل از کارمندان رزمنده معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران

تجلیل از کارمندان رزمنده معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران 1400/07/06

مراسم تجلیل از کارمندان رزمنده معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت هفته دفاع مقدس در سالن اجتماعات معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

خبر-دفاع مقدس یک نماد ملی و هویتی است

دفاع مقدس یک نماد ملی و هویتی است 1400/07/06

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: دفاع مقدس به عنوان یک نماد ملی و هویتی کشور ارزش‌های ویژه‌ای دارد و وظیفه‌ی ملی و میهنی ما این است که آن را به نسل بعد منتقل کنیم.

خبر-«زنگ ایثار» آگاهی بخشی به جامعه از حضور جوانان بصیر است

«زنگ ایثار» آگاهی بخشی به جامعه از حضور جوانان بصیر است 1400/07/06

حیات - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعلام اینکه از بین ۲۳۰ هزار شهید دفاع مقدس ۳۶ هزار شهید دانش‌آموز هستند گفت:زنگ ایثار و شهادت توجه دادن جامعه به داشته‌های خود یعنی جوانان بصیر است تا انتقال پیام به نسل‌های بعد نیز اتفاق بیفتد.

خبر-روایت خنثی سازی تحریم ها در نمایشگاه "گذرگاه حماسه ها"

روایت خنثی سازی تحریم ها در نمایشگاه "گذرگاه حماسه ها" 1400/07/06

فرمانده مقاومت بسیج ادارات سازمان امور مالیاتی کشور گفت : در برهه ای که کشور با فشارهای اقتصادی و تحریم های بین المللی مواجه است و محوری ترین سیاست اقتصادی "اقتصاد مقاومتی است " ، فرصت سازی تحریم ها در این جنگ اقتصادی و تبدیل آن به دستاوردهای نظام و بهره گیری از ظرفیت های بالقوه مالیاتی و اسیب ناپذیری در جنگ اقتصادی از اهداف سازمان امور مالیاتی است .

خبر-پیام مشترک رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و سرپرست وزارت آموزش و پرورش به آئین نواختن زنگ ایثار در مدارس سراسر کشور

پیام مشترک رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و سرپرست وزارت آموزش و پرورش به آئین نواختن زنگ ایثار در مدارس سراسر کشور 1400/07/06

حیات - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و سرپرست وزارت آموزش و پرورش در پیام مشترکی به آئین نواختن زنگ ایثار در مدارس سراسر کشور تأکید کردند: در آغازین روزهای سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس، زنگ پرطنین ایثار با پیام از خودگذشتگی و ایثار و مقاومت، هم زمان در مدارس سراسر کشور به صدا در می‌آید.

اخبار-حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم بزرگداشت شهید لندی، نوجوان فداکار ایذه‌ای

حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم بزرگداشت شهید لندی، نوجوان فداکار ایذه‌ای 1400/07/06

حیات - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز دوشنبه 5 مهر ماه در ادامه سفر به استان خوزستان در مراسم بزرگداشت شهید «علی لندی» در مسجد امام حسین (ع) شهر ایذه حضور یافت.

اخبار-تفاهم‌نامه همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران و شورای عالی مناطق آزاد به امضا رسید

تفاهم‌نامه همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران و شورای عالی مناطق آزاد به امضا رسید 1400/07/06

حیات - تفاهم‌نامه همکاری بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی با هدف ساماندهی و توسعه طرح‌های خوداشتغالی ایثارگران در منطقه اروند به امضا رسید.

خبر-بازدید رئیس قوه قضائیه از آسایشگاه جانبازان ثارالله / محسنی اژه‌ای: جانبازان منبع روحیه و انرژی در جامعه هستند

بازدید رئیس قوه قضائیه از آسایشگاه جانبازان ثارالله / محسنی اژه‌ای: جانبازان منبع روحیه و انرژی در جامعه هستند 1400/07/05

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای صبح امروز دوشنبه پنجم مهرماه، همزمان با اربعین حسینی (ع) از مرکز توانبخشی جانبازان ثارالله در شمال تهران بازدید کرد.

خبر-«بنیاد شهید و امور ایثارگران» محل بسیج مردم و مسئولین  برای تکریم ایثارگران است

«بنیاد شهید و امور ایثارگران» محل بسیج مردم و مسئولین برای تکریم ایثارگران است 1400/07/05

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران باید محل بسیج مردم و مسئولین برای تکریم ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشد و این کار با خلاقیت، تلاش و اقتدار انجام می‌شود.

خبر-برگزاری مراسم بزرگداشت حاج هاشم امانی در مدرسه عالی شهید مطهری

برگزاری مراسم بزرگداشت حاج هاشم امانی در مدرسه عالی شهید مطهری 1400/07/05

مراسم بزرگداشت حاج هاشم امانی، مبارز دوران ستم‌شاهی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با حضور مقامات کشوری و لشکری در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار شد.

خبر-نشان فداکاری ارتش به شهید «علی لَندی» اعطا شد

نشان فداکاری ارتش به شهید «علی لَندی» اعطا شد 1400/07/05

ایرنا نوشت: برابر تصویب «شورای عالی نشان‌ها» در ارتش جمهوری اسلامی ایران، نشان فداکاری به شکل افتخاری به شهید «علی لَندی» نوجوان ۱۵ ساله فداکار ایذه‌ای تعلق گرفت.

خبر-تجلیل از ۱۰ خانواده شهید محور مقاومت در کربلای معلی

تجلیل از ۱۰ خانواده شهید محور مقاومت در کربلای معلی 1400/07/05

دبیر ستاد فرهنگی اربعین ایران و عراق گفت: وظیفه خودمان می‌دانیم که در کنار برنامه‌های فرهنگی متنوعی که داریم این کار را هم انجام دهیم و امروز در کربلا از خانواده‌های ۱۰ شهید مقاومت تجلیل شد.

خبر-وجه تمایز شهدا، انتخاب آنهاست/اسطوره‌های دفاع مقدس انسان‌های معمولی بودند

وجه تمایز شهدا، انتخاب آنهاست/اسطوره‌های دفاع مقدس انسان‌های معمولی بودند 1400/07/05

معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: شهدا به واسطه‌ی کار خارق‌العاده‌ای که انجام دادند، امروز ما نگاه خاص و ویژه‌ای به آن‌ها داریم.

اخبار-فیلم/ گفتگوی مازیار قاسمی با مهدی ایزدی معاون حقوقی بنیاد شهید و امور ایثارگران

فیلم/ گفتگوی مازیار قاسمی با مهدی ایزدی معاون حقوقی بنیاد شهید و امور ایثارگران 1400/07/05

حیات - گفتگوی دکتر مازیار قاسمی گودرزی کارشناس مجری شبکه جهانی جام جم در برنامه مشاور با مهدی ایزدی معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت هفته دفاع مقدس 📺 شبکه جهانی جام جم - برنامه مشاور 📅 دوشنبه - 4 مهر ماه 1400 ⏰ ساعت 21:45

خبر-هویت مردم خوزستان با حماسه و ایثار پیوند  خورده است

هویت مردم خوزستان با حماسه و ایثار پیوند خورده است 1400/07/05

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دومین سفر استانی خود، به‌منظور دیدار با ایثارگران و پیگیری حل مسائل آنها و همچنین حضور در نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به استان خوزستان سفر کرد.

در حال بارگذاری