یکشنبه 3 شهریور 1398 |

آرشیو خبر
تک عکس-یکی از تاثیرگذارترین روش های ترویج ایثار اجتماعی استفاده از سینما است

یکی از تاثیرگذارترین روش های ترویج ایثار اجتماعی استفاده از سینما است 1398/05/05

حیات: داور جشنواره ملی فیلم ایثار با بیان اینکه یکی از بهترین و تاثیرگذارترین روش های ترویج ایثار اجتماعی استفاده از هنر و بخصوص سینما است، گفت: با توجه به شرایط عمومی جامعه و وجود معضلات متفاوت اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی، نقش ایثار اجتماعی ضرورتی مهم‌تر از گذشته برای عبور از مسیر دشوار کنونی است.

تک عکس-شهیدی از تبار نسل بازاریان انقلابی

شهیدی از تبار نسل بازاریان انقلابی 1398/05/05

حیات: کم نبودند بچه های انقلاب و دفاع مقدس که از میان قشر کاسبان دیندار و بازاریان مؤمن برخاسته بودند. کافی است به شمار فرزندان شهید اصناف و بازار نگاه کنیم. آنها نه تنها تأمین نیازهای مالی و پشتیبانی اقتصاد جنگ را بردوش گرفته بودند که با اعتقاد عمیق به مکتب جهاد و شهادت، فرزندان خویش را در صف کاروان مجاهدان قرار داده بودند.

خبر-حضور کاروان ویژه جانبازان در کوه احد و زیارت قبر حضرت حمزه سیدالشهدا

حضور کاروان ویژه جانبازان در کوه احد و زیارت قبر حضرت حمزه سیدالشهدا 1398/05/05

حیات:مدینه النبی ، کاروان ویژه جانبازان امروز پنجم مردادماه 98 ابتدا در پای کوه احد حضور یافتند و ضمن مشاهده محل واقعه جنگ احد ، قبر حضرت حمزه عموی گرامی پیامبر و شهدای این واقعه را زیارت کردند .

خبر-روزشمار شهدای انقلاب اسلامی، شنبه 5 مرداد

روزشمار شهدای انقلاب اسلامی، شنبه 5 مرداد 1398/05/05

حیات:گذر زمان شاید غبار فراموشی را بر بسیاری از رویدادهای تاریخی بنشاند اما بیان روایت هایی از ایثار و از خود گذشتگی رزمندگان مدافع وطن در هر کلام و نوشته ای به استمرار رفتار آنان می انجامد و بدین ترتیب فرهنگ مقاومت را به آرمانی ماندگار بدل خواهد کرد.

خبر-سایپا قهرمان جام شهدا شد

سایپا قهرمان جام شهدا شد 1398/05/05

حیات: سایپا با برتری سه بر یک مقابل شاهین شهرداری بوشهر به عنوان قهرمانی جام شهدا دست یافت.