پنجشنبه 25 مهر 1398 |

آرشیو خبر
گزارش-روزشمار شهدای انقلاب اسلامی،  سه شنبه 2مهر ماه

روزشمار شهدای انقلاب اسلامی، سه شنبه 2مهر ماه 1398/07/02

حیات: گذر زمان شاید غبار فراموشی را بر بسیاری از رویدادهای تاریخی بنشاند اما بیان روایت هایی از ایثار و از خود گذشتگی رزمندگان مدافع وطن در هر کلام و نوشته ای به استمرار رفتار آنان می انجامد و بدین ترتیب فرهنگ مقاومت را به آرمانی ماندگار بدل خواهدکرد

گزارش-آیین نامه یا قانون،مسئله محوری کمیسیون ماده 16

آیین نامه یا قانون،مسئله محوری کمیسیون رسیدگی به شکایات ایثارگران 1398/07/02

حیات: جلسه کارگروه حقوقی و قضایی کمیسیون ماده 16 با هدف بررسی وضعیت موجود و مطلوب کمیسیون ماده 16 و تبیین راهکارهای تقویت و اثربخشی آن ،روز دوشنبه 25 شهریور 1397 در مرکز دانش پژوهان شاهد و ایثارگر برگزار شد.این در حالی است که پیش از برگزاری این جلسه، نشست های دیگری نیز برای تبیین این عنوا ن برگزار شده بود که در آن کارشناسان حقوقی و قضایی به بحث و تبادل نظر پرداخته بودند و این جلسه بطور مشخص بر یافتن راه کار ها و راه حل های موجود پیرامون رسیدگی به شکایات ایثارگران تمرکز یافته بود.

مقاله-پیروزی از آن ماست

پیروزی از آن ماست 1398/07/01

حیات: روز سی و یکم شهریور ماه 1359 بمب افکن های رژیم بعثی عراق، بیش از 19 نقطه از خاک ایران از جمله فرودگاه مهر آباد در تهران ، فرودگاه های نظامی و بین المللی تبریز، شیراز، همدان، دزفول و اصفهان ، را ناجوانمردانه بمباران کردند. ادعاهای صدام درباره اروند رود و زیر پا گذاشتن معاهده الجزایر که در سال 1375 بهانه ای شد برای حمله تجاوزگرانه بغداد به خاک ایران. تنها یک روز پس از آن بود که ارتش و نیروی هوایی ایران عملیاتی عظیم را که امروز به عملیات کمان99 یا سایه البرز شهرت دارد را برنامه ریزی کرد و با یورشی همه جانبه ضربه سختی را به نیروی نظامی عراق وارد کرد.

استان ها-نظام اسلامی مرهون از خود گذشتگی ایثارگران است

نظام اسلامی مرهون از خود گذشتگی ایثارگران است 1398/07/01

حیات: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: امروز مرهون مجاهدت و از خود گذشتگی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران هستیم و باید قدردان ایثارگران باشیم.

خبر-روشندل: اقتدار نظامی امروز ایران به واسطه جوانان مومن و انقلابی است

روشندل: اقتدار نظامی امروز ایران به واسطه جوانان مومن و انقلابی است 1398/07/01

حیات: رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران در زمینه نظامی، علمی و ... به واسطه حضور جوانان مومن، انقلابی و باانگیزه حاصل شده است.