شنبه 17 خرداد 1399 |

آرشیو خبر
گزارش-روزشمار شهدای انقلاب اسلامی، شنبه 19 بهمن ماه

روزشمار شهدای انقلاب اسلامی، شنبه 19 بهمن ماه 1398/11/19

گذر زمان شاید غبار فراموشی را بر بسیاری از رویدادهای تاریخی بنشاند اما بیان روایت هایی از ایثار و از خود گذشتگی رزمندگان مدافع وطن در هر کلام و نوشته ای به استمرار رفتار آنان می انجامد و بدین ترتیب فرهنگ مقاومت را به آرمانی ماندگار بدل خواهدکرد.

هفته نامه حیات طیبه-چهارصد و سی و سومین شماره هفته‌نامه حیات طیبه منتشر شد

چهارصد و سی و سومین شماره هفته‌نامه حیات طیبه منتشر شد 1398/11/18

چهارصد و سی و سومین شماره هفته نامه حیات طیبه روز جمعه هجدهم بهمن با تیتر یکی از مقام معظم رهبری منتشر شد، وقتیکه ایشان در دیدار با هزاران نفر از اقشار مردم فرمودند: «هر کس به ایران و امنیت آن علاقه مند است باید در انتخابات شرکت کند».

گزارش-مزار شهدای سراسر کشور در آیین «مهمانی لاله ها» گلباران شد

مزار شهدای سراسر کشور در آیین مهمانی لاله ها، گلباران شد 1398/11/18

همزمان به مناسبت دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، آیین عطرافشانی و گلباران مزار مطهر شهدای سراسر کشور به نام مهمانی لاله ها، با پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی برگزار شد.

خبر-روزانه 200هزار لیتر بنزین برای تخصیص به سهمیه ایثارگران تصویب شد

روزانه 200هزار لیتر بنزین برای تخصیص به سهمیه ایثارگران تصویب شد 1398/11/18

مدیرکل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران از تصویب اختصاص اعتبار سهمیه بنزین به ایثارگران واجد شرایط خبر داد.

خبر-دعوت حجت الاسلام والمسلمین شهیدی از مردم برای حضور در انتخابات

دعوت حجت الاسلام والمسلمین شهیدی از مردم برای حضور در انتخابات 1398/11/17

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران انتخابات را یکی از عرصه‌های مهم برای حضور مردم در تصمیم گیری‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و گفت: از ملت شریف ایران و به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران دعوت می‌نمایم به منظور تداوم راه شهیدان همچون همیشه با حضور شکوهمند خویش در انتخابات پیش‌رو، بار دگر قدرت و عظمت و حمایت خویش را از آرمان‌ها و ارزشهای انقلابی به جهانیان نشان دهند.

گزارش-زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا، وظیفه ای همگانی است

زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا، وظیفه ای همگانی است 1398/11/17

نخستین یادواره شهید حسن مقیمی امروز با حضور جمعی از مدیران کل و معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران و با همت پایگاه مقاومت بسیج شهید مقیمی، روز چهارشنبه، 16 بهمن 1398،در موزه شهدا برگزار شد.

اینفوگرافیک-کرونا ویروس در کمین است

کرونا ویروس در کمین است 1398/11/16

در اینفوگرافیک زیر پنج مرحله شستشوی دست ها برای پیشیگیری از ابتلا به ویروس کرونا آموزش داده شده است.

وصیت نامه ها-این راه را آگاهانه و با شناخت کامل انتخاب کردم

این راه را آگاهانه و با شناخت کامل انتخاب کردم 1398/11/16

شهید اکبر رئیسی، فرزند عنایت الله در 1 شهریور سال 1341، در شهر بابک استان کرمان بدنیا آمد. وی در سن 6سالگی روانه ی مدرسه شد و پس از اتمام دوره‌ی راهنمایی در سال دوم دبیرستان، همگام با امت مسلمان مبارزه را برعلیه رژیم طاغوت آغاز کرد.

استان ها-پدر شهیدان «مشتاقیان ابرقویی» آسمانی شد

پدر شهیدان «مشتاقیان ابرقویی» آسمانی شد 1398/11/16

پدر شهیدان «علی اکبر و مرتضی مشتاقیان ابرقویی» از شهدای استان فارس در دوران دفاع مقدس دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

گزارش-تلاش حداکثری بنیاد شهید جهت افزایش کیفیت خدمات در حوزه‌های معیشتی و سلامت ایثارگران سالمند

تلاش حداکثری بنیاد شهید جهت افزایش کیفیت خدمات در حوزه‌های معیشتی و سلامت ایثارگران سالمند 1398/11/16

نشست مشورتی با عنوان «سالمندی ایثارگران؛ چالش‌ها و فرصت‌ها» با هدف برنامه ریزی جهت ارتقای سلامت ایثارگران سالمند، با همکاری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، پژوهشکده مهندسی و علوم پزشکی جانبازان، روز سه‌شنبه 15 بهمن‌ماه با حضور جمعی از معاونین و مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در مجتمع فرهنگی شهید رسول‌زاده برگزار شد.

گزارش-روزشمار شهدای انقلاب اسلامی، سه شنبه 16 بهمن ماه

روزشمار شهدای انقلاب اسلامی، سه شنبه 16 بهمن ماه 1398/11/16

گذر زمان شاید غبار فراموشی را بر بسیاری از رویدادهای تاریخی بنشاند اما بیان روایت هایی از ایثار و از خود گذشتگی رزمندگان مدافع وطن در هر کلام و نوشته ای به استمرار رفتار آنان می انجامد و بدین ترتیب فرهنگ مقاومت را به آرمانی ماندگار بدل خواهدکرد

گفتگو-خون شهدای امنیت، پاسدار مرزهای کشور است

خون شهدای امنیت، پاسدار مرزهای کشور است 1398/11/15

انجمن پیشکوتان سپاس نهادی غیر سیاسی، غیر دولتی و غیر انتفاعی است که با هدف تکریم و احترام جایگاه شهدا و خانواده آنان؛ تکریم و احترام پیشکسوتان جهاد و شهادت؛ تلاش جهت حفظ و ارتقاء فرهنگ انقلابی- اسلامی و ایثارگری در خانواده پیشکسوتان جهاد و شهادت و تلاش جهت ارتقاء سطح علمی، فرهنگی، هنری، اجتماعی و اقتصادی پیشکسوتان جهاد و شهادت و خانواده آنان درجامعه بوجود آمد. شروع فعالیت های اجرائی این انجمن به سال 1388باز می گردد که با برگزاری اولین نشست همدلی پیشکسوتان جهاد و شهادت آغاز شد. انجمن پیشکسوتان سپاس، برای وصول به اهداف فوق از طریق سیاست گذاری، برنامه ریزی و انجام تحقیقات در ارتباط با شهدا؛ بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و تجلیل از خانواده آنان؛ ایجاداُخُوت و همدلی بیش از پیش بین پیشکوتان جهاد و شهادت؛ انجام امور انتشاراتی و تولید نرم افزار های کامپیوتری در ارتباط با شهدا؛ تولید آثار هنری در ارتباط با شهدا و برگزاری آموزشهای تخصصی و عمومی در راستای اهداف انجمن پیشکسوتان سپاس اقدام می کند .پایگاه خبری حیات گفت و گویی باحاج آقا بهمن پور، معاون اجرایی انجمن داشته که مشروح آن را در زیر می خوانید

خبر-نخستین نمایشگاه ملی آثار هنری شهیدان برگزار می‌شود

نخستین نمایشگاه ملی آثار هنری شهیدان برگزار می‌شود 1398/11/15

مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری نخستین نمایشگاه ملی آثار هنری شهیدان با عنوان هنر مردان خدا، خبر داد.

استان ها-پدر شهیدان شاکر بحرآبادی، به فرزندان شهیدش پیوست

پدر شهیدان شاکر بحرآبادی، به فرزندان شهیدش پیوست 1398/11/15

پدر شهیدان جعفر و صادق شاکر بحرآبادی، از استان خراسان رضوی به فرزندان شهیدش پیوست.

استان ها-والدین شهدا اسوه‌های صبر و مقاومت هستند

والدین شهدا اسوه‌های صبر و مقاومت هستند 1398/11/15

مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی اظهار کرد: والدین معظم شهدا اسوه‌های صبر و استقامت هستند که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تا ابد مدیون این بزرگواران است.

استان ها-سرزندگی انقلاب مدیون خون شهدا است

سرزندگی انقلاب مدیون خون شهدا است 1398/11/15

مدیرکل بنیاد ایلام سرزندگی انقلاب را مدیون خون شهدا دانست و ابراز داشت: امروز به برکت خون شهدای گرانقدر نظام اسلامی است که این سرزمین در قله عزت و افتخار ایستاده و در جهان سربلند است.

استان ها-پیگیری تأمین مسکن ایثارگران توسط مدیرکل بنیاد سیستان و بلوچستان

پیگیری تأمین مسکن ایثارگران توسط مدیرکل بنیاد سیستان و بلوچستان 1398/11/15

مدیرکل بنیاد سیستان و بلوچستان به منظور پیگیری در خصوص وضعیت واگذاری زمین به ایثارگران، با مدیرکل شهر سازی جنوب استان دیدار کرد.

گزارش-روزشمار شهدای انقلاب اسلامی، سه شنبه 15 بهمن ماه

روزشمار شهدای انقلاب اسلامی، سه شنبه 15 بهمن ماه 1398/11/15

گذر زمان شاید غبار فراموشی را بر بسیاری از رویدادهای تاریخی بنشاند اما بیان روایت هایی از ایثار و از خود گذشتگی رزمندگان مدافع وطن در هر کلام و نوشته ای به استمرار رفتار آنان می انجامد و بدین ترتیب فرهنگ مقاومت را به آرمانی ماندگار بدل خواهدکرد

گزارش-برنامه های بنیاد شهید و امور ایثارگران برای چهل یکمین سالگرد پیروزی انقلاب

برنامه های بنیاد شهید و امور ایثارگران برای چهل یکمین سالگرد پیروزی انقلاب 1398/11/14

در نشست خبری که صبح امروز، 14 بهمن 1398 در سالن اجتماعات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد،معاون فرهنگی آموزشی بنیاد شهید و امور ایثار گران،حجت الاسلام محمد حسن کاویانی راد به تشریح برنامه های بنیاد شهید و امور ایثارگران در ارتباط با سالگرد پیروزی انقلاب و دهه مبارک فجر پرداخت و در ادامه فعالیت ها و اقدامات معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید در سال گذشته را تشریح کرد.