پنجشنبه 25 مهر 1398 |

آرشیو خبر
خبر-فارغ‌التحصیلان ارشد دانشگاه دفاع مقدس چه کسانی هستند؟

فارغ‌التحصیلان ارشد دانشگاه دفاع مقدس چه کسانی هستند؟ 1398/07/02

حیات: رهبری جهان عرب، اعمال حاکمیت بر اروندرود و مقابله با صدور انقلاب اسلامی ایران از جمله دهها دلیل خوش‌رقصی رییس رژیم بعث عراق بود تا نشان دهد جانشینی لایق برای «ژاندارم مخلوع منطقه» است، جهانخوارانِ خونخوار نیز با نشان دادن چراغ سبزِ حمله به کیان ایران اسلامی به بلندپروازی‌های عَمله جدید خود دامن زدند و سرانجام جنگی ویرانگر و وحشیانه آغاز شد، جنگی نابرابر که با کشیده شدن به شهرها بوی تعفنش را 96 ماه در چشم، گوش و بینی مردم مظلوم و بی‌پناه ایران و هر زنده دلِ با انصاف فرو برد و جان 214 هزار دلباختهِ لبیک گفته به امامِ خود را گرفت.

استان ها-ماندگاری نام شهدا تصدیق پیام قرآنی شجره طیبه است

ماندگاری نام شهدا تصدیق پیام قرآنی شجره طیبه است 1398/07/02

حیات: مدیرکل بنیاد خراسان شمالی ماندگاری نام شهدای گران‌قدر را نشان از پیام قرآنی شجره طیبه دانست و گفت: پس از هزار و چند صد سال مردم ایران یکرنگ و با یک شعار یا حسین (ع) در دفاع از میهن خود حاضر می‌شوند و پرچم عاشورا را سربلند نگه می‌دارند.

استان ها-بنیاد سیستان و بلوچستان به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی انتخاب شد

بنیاد سیستان و بلوچستان به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی انتخاب شد 1398/07/02

حیات: بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان در ارزیابی عملکرد سال ۹۷ ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان در بیست و دومین جشنواره شهید رجائی، در شاخص‌های عمومی و اختصاصی موفق به اخذ رتبه برتر شد.

استان ها-صنعت‌گران و بازاریان آذربایجان‌شرقی مواکب حسینی را تجهیز می‌کنند

صنعت‌گران و بازاریان آذربایجان‌شرقی مواکب حسینی را تجهیز می‌کنند 1398/07/02

حیات: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی گفت: صنعت‌گران و بازاریان این استان مواکب حسینی مستقر در کربلا و شهرهای زیارتی عراق را تجهیز می‌کنند.

استان ها-شاعران با سروده‌های خود دفاع از انقلاب را زنده نگه می‌دارند

شاعران با سروده‌های خود دفاع از انقلاب را زنده نگه می‌دارند 1398/07/02

حیات: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: شعر و شاعران در وقوع انقلاب اسلامی، تحول و پیشرفت آن نقش چشمگیری داشته و با سروده‌های خود دفاع از انقلاب را زنده نگه می‌دارند.