یکشنبه 3 شهریور 1398 |

آرشیو خبر
خبر-فاجعه قتل عام حج 66 نباید از غبار فراموشی ببیند

فاجعه قتل عام حج 66 نباید غبار فراموشی ببیند 1398/05/09

حیات: نهم مرداد ماه سال 66 فاجعه ای بس بزرگتر از واقعه منای 4 سال پیش رخ داد. در اتفاقی بی سابقه حاکمان سعودی فرمان قتل عام بزرگ مهمانان خانه خدا را در کنار حرم امن الهی صادر کردند. این رخداد، به جمعه خونین نیز معروف شده است.

خبر-اهدای زندگی ، ایثار اجتماعی

اهدای زندگی ، ایثار اجتماعی 1398/05/09

حیات:همه روزه، در سراسر جهان بسیاری از افراد به خون و فرآورده‌های خونی نیاز پیدا می‌کنند، بطوری که از هر ۳نفر مردم دنیا، ۱نفر در طول زندگی احتیاج به تزریق خون و فرآورده‌های خونی پیدا می‌کند. خون سالم نجات دهنده زندگی است این در حالی است که اگر افرادی خیر خون خود را اهدا نکنند هر روزه شاهد مرگ صدها نفربر اثر حوادث و سوانح گوناگون مانند: تصادفات رانندگی، سوختگی‌ها و اعمال جراحی هستیم. ‏

خبر-استقبال مردمی از پویش همشاگردی و کمک به دانش آموزان محروم

استقبال مردمی از پویش همشاگردی و کمک به دانش آموزان محروم 1398/05/09

حیات:مسئول گروه جهادی احسان گفت: بسته‌های لوازم التحریر به دست سر شبکه‌های جهادی می‌رسد تا در مناطقی همچون پیشوا، بشاگرد، رباط کریم، خیرآباد ورامین و...توزیع شود.

خبر-روایت یک مقاومت در کوشک ایوان

روایت یک مقاومت در کوشک ایوان 1398/05/09

حیات:تقویم که هر سال به دوم مرداد می‌رسد، یاد و خاطره حماسه مردم استان ایلام و خاصه مردم شهر ایوان در تنگ کوشک زنده می‌شود. تنگ کوشک در مسیر ایوان - سومار قرار دارد و حماسه ای که در آن اتفاق افتاد یکی از فرازهای بلند دفاع مقدس در استان ایلام است .

خبر-روزشمار شهدای انقلاب اسلامی، چهارشنبه 9 مرداد

روزشمار شهدای انقلاب اسلامی، چهارشنبه 9 مرداد 1398/05/09

حیات:گذر زمان شاید غبار فراموشی را بر بسیاری از رویدادهای تاریخی بنشاند اما بیان روایت هایی از ایثار و از خود گذشتگی رزمندگان مدافع وطن در هر کلام و نوشته ای به استمرار رفتار آنان می انجامد و بدین ترتیب فرهنگ مقاومت را به آرمانی ماندگار بدل خواهد کرد.