پنجشنبه 25 مهر 1398 |

آرشیو خبر
استان ها-رسیدگی به امور خانواده‌های شهدا و ایثارگران فلسفه وجودی بنیاد است

رسیدگی به امور خانواده‌های شهدا و ایثارگران فلسفه وجودی بنیاد است 1398/07/02

حیات: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های تهران گفت: دیدار و رسیدگی به امور خانواده‌های شهدا و ایثارگران فلسفه وجودی بنیاد شهید و امور ایثارگران است و در این مسیر تلاش داریم تا به بهترین وجه پاسخگوی نیازهای آن‌ها باشیم.

خبر-موفق ترین آثار مکتوب دفاع مقدس

موفق ترین آثار مکتوب دفاع مقدس 1398/07/02

حیات: با وجود تولید برخی آثار مکتوب دفاع مقدس که طی سال های اخیر در جذب مخاطب ناموفق بودند، به طور غیر قابل انکاری کتاب های خوبی هم تولید شده اند که تا سال ها ماندگار خواهند بود.

خبر-بازدید حجت الاسلام والمسلمین شهیدی از مرکز حراست بنیاد

بازدید حجت الاسلام والمسلمین شهیدی از مرکز حراست بنیاد 1398/07/02

حیات: نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران بازدید به عمل آورد.

خبر-انتشار چهار جلد روزشمار جنگ ایران و عراق

انتشار چهار جلد روزشمار جنگ ایران و عراق 1398/07/02

حیات: روزشمار جنگ ایران و عراق از مجموعه‌های مرجع و مستند دوران دفاع مقدس است که در آن به‌ تمامی وقایع سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، نظامی و بین‌المللی به‌ صورت روزانه پرداخته‌ شده است. تاکنون از این مجموعه بزرگ هفتادجلدی ۳۶ جلد منتشرشده است.

خبر-هشدار سرلشکر باقری به دشمن: نتیجه تجاوز به کشور ایران انهدام و نابودی شماست

هشدار سرلشکر باقری به دشمن: نتیجه تجاوز به کشور ایران انهدام و نابودی شماست 1398/07/02

حیات: رییس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر این‌که صنعت دفاعی خودکفای جمهوری اسلامی و روحیه فداکاری ملت ایران متعلق به جهان اسلام است، گفت: عربستان سعودی و امارات متحده عربی که در راس کشورهایی هستند که علیه ایران توطئه می‌کنند راه را گم کرده‌اند و بایستی به آغوش اسلام باز گردند. ایران به همراه کشورهای منطقه می‌توانند ثبات و آرامش را در منطقه تامین کنند.