جمعه 9 آبان 1399 |

آرشیو خبر
خبر-سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی

سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی 1399/03/03

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران

استان ها-ایستادگی جانبازان ادامه ایثارگری دوران دفاع مقدس است

ایستادگی جانبازان ادامه ایثارگری دوران دفاع مقدس است 1399/03/03

مدیرکل بنیاد شهید ایلام با تاکید بر ثبت خاطرات و بیان مشکلات جسمی جانبازان ۷۰ درصد برای نسل جوان و نوجوان، تصریح کرد: این ایستادگی و مقاومت امروز جانبازان و خانواده های آنان، ادامه ایثارگری های دوران دفاع مقدس است.

مقاله-فتح ارزش های اسلامی

فتح ارزش های اسلامی 1399/03/03

پس از 576 روزمقاومت و ایثار سپاهیان اسلام، در چنین روزی،نیرو های مسلح ایران اسلامی در عملیات غرور آفرین بیت المقدس که نشانی از اتحاد عمیق میان نیروهای ارتش و سپاه بود، شهر اشغال شده خرمشهر را از دست غاصبان بعثی بیرون آوردند و مردم سربلند ایران پس از ماه ها دلهره و اضطراب این کلماتِ رهایی بخش را از رادیوی سراسری جمهوری اسلامی ایران شنیدند: «شنوندگان عزیز توجه فرمایید! شنوندگان عزیز توجه فرمایید! خرمشهر، شهر خون، آزاد شد».

استان ها-سوم خرداد یادآور مقاومت در برابر زیادی خواهی متجاوزان است

سوم خرداد یادآور مقاومت در برابر زیادی خواهی متجاوزان است 1399/03/03

مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان رضوی گفت: سوم خرداد یک رویداد تاریخی نیست، بلکه یک جریان تاریخ ساز است که به مردم جهان آموخت باید در برابر زیادی خواهی های متجاوزان مقاومت و مبارزه کرد.

گزارش-روزشمار شهدای انقلاب اسلامی، شنبه 3 خرداد ماه

روزشمار شهدای انقلاب اسلامی، شنبه 3 خرداد ماه 1399/03/03

گذر زمان شاید غبار فراموشی را بر بسیاری از رویدادهای تاریخی بنشاند اما بیان روایت هایی از ایثار و از خود گذشتگی رزمندگان مدافع وطن در هر کلام و نوشته ای به استمرار رفتار آنان می انجامد و بدین ترتیب فرهنگ مقاومت را به آرمانی ماندگار بدل خواهدکرد.

مقاله-روز خروش آزادی خواهان جهان

روز خروش آزادی خواهان جهان 1399/03/02

در16 مرداد سال1358 امام خمینی(ره) در پیامی خطاب به مسلمین ایران و جهان روز آخر ماه مبارک رمضان را روز قدس نامیدند و از مسلمانان جهان و دولت‌های اسلامی خواستند برای کوتاه کردن دست دولت اسرائیل و پشتیبانان آن به هم بپیوندند. روز قدس به واقع نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین، غزه و دیگر کشورهای اسلامی ست که امام (ره) با هوشمندی سیاسی بی نظیر خود، با نام گذاری این روز به عنوان روز قدس، نشان دادند که اگر مسلمین جهان با یکدیگر متحد بوده و همگی علیه نیروی شیطانی زمان به پا خیزند هیچ قدرتی یارای مقابله با آنها را نخواهد داشت، ایشان این واقعیت را در مثالی فراموش نشدنی بیان کردند که برای همیشه بر تن ستمکاران و جباران زمان لرزه خواهد انداخت. 《اگر هر مسلمانی فقط یک سطل آب بریزد، اسرائیل را سیل خواهد بُرد.》

خبر-بیانیه مرکز مقاومت بسیج بنیاد به مناسبت روز جهانی قدس

بیانیه مرکز مقاومت بسیج بنیاد به مناسبت روز جهانی قدس 1399/03/01

مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت روز قدس بیانیه‌ای صادر کرد.

خبر-پیام حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی به مناسبت روز جهانی قدس

پیام حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی به مناسبت روز جهانی قدس 1399/03/01

نماینده ولی‌فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی به مناسبت روز جهانی قدس، بر حق حاکمیت ملت فلسطین بر قدس شریف و مبارزه و مقاومت تا بیرون راندن اشغالگران از سرزمین‌های اشغالی تأکید کرد.

خبر-تقدیر مسئولان بنیاد از فرمانده مدیریت کرونا در تهران

تقدیر مسئولان بنیاد از فرمانده مدیریت کرونا در تهران 1399/03/01

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در دانشگاه شهید بهشتی ضمن تقدیر از تلاش‌ها و زحمات دکتر علیرضا زالی فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان‌شهر تهران، لوح تقدیر صادر شده از سوی حجت الاسلام والمسلمین شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران را به وی تقدیم کرد.

خبر-مراسم معارفه مدیرکل مصدومین شیمیایی بنیاد برگزار شد

مراسم معارفه مدیرکل مصدومین شیمیایی بنیاد برگزار شد 1399/03/01

مراسم معارفه دکتر «سعید عطاری» مدیرکل مصدومین شیمیایی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

-پدرم خواب دیده بود که سرباز امام زمان است

پدرم خواب دیده بود که سرباز امام زمان است 1399/02/31

شهید وهب علیخانی در 10 آذر سال 1315، در بخش خور و بیایانک نائین اصفهان در خانواده ای متدین و زحمتکش متولد شد. پدرش اسماعیل، کشاورز و مادرش کبری علیخانی خانه دار بود. وی تا مقطع ابتدایی درس خواند و پس از آن برای امرار معاش مشغول کشاورزی شد. شهید علیخانی قبل از پیروزی انقلاب در گروه های انقلابی به صورت مخفیانه فعالیت می کرد و اعلامیه ها و رساله های امام (ره)، را بین مردم پخش می کرد که به دنبال فعالیت های انقلابی‌اش 2 بار هم دستگیر شد. او از همان ایام پیروزی انقلاب گوش به فرمان امام بود و سخنرانی های ایشان را که از رادیو پخش می شد، ضبط می کرد و مجددا گوش می داد.

خبر-رونمایی از سیستم استعلام وضعیت اخذ وام صندوق قرض الحسنه شاهد

رونمایی از سیستم استعلام وضعیت اخذ وام صندوق قرض الحسنه شاهد 1399/02/31

مراسم رونمایی از سامانه سیستم وضعیت اخذ وام صندوق قرض الحسنه شاهد،روز سه شنبه، سی ام اردیبهشت ماه، با حضور دکتراسلام کریمی مدیر‎عامل صندوق قرض الحسنه شاهد، هیئت مدیره و جمعی از مدیران و کارکنان ستادی بنیاد شهید وامور ایثارگران و صندوق قرض الحسنه شاهد در محل سالن کنفرانس این مجموعه برگزارشد.

خبر-آغاز ثبت‌نام اینترنتی پایه اول دوره ابتدایی مدارس شاهد

آغاز ثبت‌نام اینترنتی پایه اول دوره ابتدایی مدارس شاهد 1399/02/31

اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران طی اطلاعیه‌ای به نقل از اداره کل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش‌ و پرورش از آغاز ثبت‌نام اینترنتی پایه اول دوره ابتدایی مدارس شاهد در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۹۹ از اول خردادماه خبر داد.

خبر-​افزایش امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری در احکام حقوقی ایثارگران

​افزایش امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری در احکام حقوقی ایثارگران 1399/02/31

مدیرکل دفتر برنامه و بوجه بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد: احکام ایثارگران حالت اشتغال مشمول افزایش امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری همزمان با افزایش ضریب سالانه سال ۱۳۹۹ در اردیبهشت ماه اعمال و معوقه مربوط به فروردین ماه نیز محاسبه و پرداخت شد.

استان ها-افزایش سطح بهره‌وری کارکنان در گرو عملکرد معاونت توسعه است

افزایش سطح بهره‌وری کارکنان در گرو عملکرد معاونت توسعه است 1399/02/31

مدیرکل بنیاد شهید ایلام با تاکید بر اینکه فعالیت‌های معاونت توسعه مدیریت و منابع باید برنامه محور باشد، گفت: فعالیت‌های این معاونت به ویژه در صیانت از حقوق کارکنان، نقش بسزایی در افزایش سطح بهره‌وری و رضایتمندی کارمندان خواهد داشت.

استان ها-دانش آموزان شاهد آینده سازان کشور هستند

دانش آموزان شاهد آینده سازان کشور هستند 1399/02/31

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد تاکید کرد: دانش آموزان شاهد آینده سازان کشور هستند و تربیت صحیح و اصولی آنان، ضامن موفقیت و اقتدار کشور در منطقه و جهان خواهد بود.

خبر-رونمایی از نمایشگاه مجازی عکس سردار دل‌ها

رونمایی از نمایشگاه مجازی عکس سردار دل‌ها 1399/02/31

مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران از رونمایی از نمایشگاه مجازی عکس سردار دل‌ها هم‌زمان با سوم خردادماه سالروز فتح خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی خبر داد.

استان ها-توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در مدارس ضروری است

توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در مدارس ضروری است 1399/02/31

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان بر شیوه‌های نوین آموزش به نسل چهارم انقلاب تأکید کرد و گفت: توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در مدارس جهت ارتقای کیفیت آموزشی و پرورشی نیاز امروز جوانان است.

استان ها-مدیرکل بنیاد شهید هرمزگان از ایثارگران خط مقدم مبارزه با کرونا تجلیل کرد

مدیرکل بنیاد شهید هرمزگان از ایثارگران خط مقدم مبارزه با کرونا تجلیل کرد 1399/02/31

مدیر کل بنیاد شهید هرمزگان با حضور در بیمارستان شهید محمدی شهرستان بندرعباس از ایثارگران خط مقدم مبارزه با کرونا تجلیل کرد.

استان ها-همسر و مادر شهیدان جاویدالاثر حیدری، آسمانی شد

همسر و مادر شهیدان جاویدالاثر حیدری، آسمانی شد 1399/02/31

همسر گرامی شهیدِ جاویدالاثرِ والامقام حاج علی صفر حیدری، و مادر گرانقدر شهیدان معزز جاویدالاثر عبدالحسین و صالح حیدری، از ایلام به خانواده شهیدش پیوست.

در حال بارگذاری