دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 |

آرشیو خبر
تک عکس-چگونه منزل مادر شهید پناهگاه نیازمندان شد

چگونه منزل مادر شهید پناهگاه نیازمندان شد 1398/02/22

حیات: مادر شهیدان طهرانی مقدم، چهره آشنا برای بچه های جبهه و جنگ بود. مادری که سه مرد جهادی در دامن خویش پروراند، علی آقا در حالی که فقط 18 سال داشت در آبان 1359 به کاروان شهدا ملحق شد، حسن طهرانی مقدم پدر صنعت موشکی ایران هم در آبان ۱۳۹۰ به آرزوی دیرینش، شهادت رسید و سردار محمد طهرانی مقدم از رزمندگان و جانبازان عزیز است که مسئولیتهای کلیدی را در جبهه های غرب و جنوب کشور عهده دار بوده است. مادری که چنین خانواده تأثیرگذار جهادی شکل داده بود، بعد از جنگ همت خود را صرف ایثار اجتماعی کرد. او خانه خویش را به مرکز خیریه و دستگیری از افراد نیازمند و گرفتار اختصاص داد و می گفت: تمام مخارج خیریه را حسن آقا می دادند و همیشه با لیست جدید از افراد نیازمند وارد می شد.

خبر-شهدا و ایثارگران آبرو و فخر کشور هستند

شهدا و ایثارگران آبرو و فخر کشور هستند 1398/02/22

حیات:نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام‌جمعه تبریز در دیدار با دو خانواده مکرم شهید گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران آبرو و فخر کشور هستند و به گردن همه مردم حق دارند.

خبر-یکصد و شصتمین شماره ماهنامه «شاهد یاران» منتشر شد

یکصد و شصتمین شماره ماهنامه «شاهد یاران» منتشر شد 1398/02/22

حیاتیکصد و شصتمین شماره ماهنامه تاریخی فرهنگی شاهد یاران یادمان «آیت‌الله حائری شیرازی» به همت گروه مجلات شاهد منتشر شد.

خبر-پیام معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد به مناسبت روز اسناد ملی و میراث مکتوب

پیام معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد به مناسبت روز اسناد ملی و میراث مکتوب 1398/02/22

حیات:معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در پیامی 19 اردیبهشت روز اسناد ملی میراث مکتوب را تبریک گفت و خواستار توجه همگانی به گنجینه اسناد ملی ایثارگران در بنیاد شهید و امور ایثارگران شد.

خبر-چهارمین کرسی تلاوت قرآن کریم برگزار شد

چهارمین کرسی تلاوت قرآن کریم برگزار شد 1398/02/22

حیات: به گزارش «روابط عمومی» دانشگاه، چهارمین کرسی تلاوت قرآن کریم ویژه بانوان فرهیخته دانشگاه شاهد در نهم اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات دانشکده کشاورزی برگزار شد.