دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 |

آرشیو خبر
خبر-شناسایی 946 نفر از ایثارگران سیل‌زده لرستان جهت دریافت خسارات

شناسایی 946 نفر از ایثارگران سیل‌زده لرستان جهت دریافت خسارات 1398/02/22

حیات:مدیرکل بیناد لرستان گفت: بنیاد لرستان طی 17 مرحله تعداد 946 نفر از ایثارگران سیل زده را به بیمه کوثر معرفی کرده است و این روند با وجود مشکلات فراوان، همچنان ادامه دارد.

خبر-یاد مردانی که با زبان روزه در هوای داغ جنوب جهاد کردند

یاد مردانی که با زبان روزه در هوای داغ جنوب جهاد کردند 1398/02/22

حیات: مردان و زنان موحد خاطرات بسیار از دوران روزه داری و ضیافت های الهی دارند. پای سخن هر کدام از آنها بنشینی، حکایت های شیرین از روزهای تمرین بردباری و عبودیت خواهی شنید. در این میان خاطره رمضان های 8 سال دوران دفاع مقدس رنگ دیگری دارد. برای آنها که طعم جهاد با زبان روزه در روزهای گرم و سوزان جنوب را چشیده اند رمضان نقطه اوج معنویت و خلوص بود. جنگیدن برای خدا در ماه مهمانی خدا معنا و مفهوم خاص به رمضان جبهه، بخشیده بود.

تک عکس-قران سرلوحه تمام زندگی من است

قران سرلوحه تمام زندگی من است 1398/02/22

حیات: قرآن سرلوحه زندگی من است ، تاثیر حفظ قرآن کریم را در تمامی مسائل زندگی ام احساس می کنم و همیشه تلاش می کنم طبق دستور خداوند در قرآن، زندگی کنم.

مقاله-المان های هویتی شهید شیرودی

المان های هویتی شهید شیرودی 1398/02/22

حیات: آدم ها را به آنچه خود را با ان تعریف می کنند می توان شناخت. یعنی نمادها و نشانه هایی که به صورت ناخودآگاه در کنار خویش دارند و یا به رفتار می آورند، ظرافت هایی است که در عیارشناسی انسان ها باید به ان توجه کرد.

خبر-تیر خلاص به پرونده دیپلمات‌های ایرانی/ حاج‌ احمد شهید شده است!

تیر خلاص به پرونده دیپلمات‌های ایرانی/ حاج‌ احمد شهید شده است! 1398/02/22

حیات:کتاب «سی‌وهفت‌ سال» نوشته حمید داودآبادی که به‌تازگی چاپ شده، ثابت می‌کند حاج احمد متوسلیان در روز اسارتش در لبنان به شهادت رسیده و مسئولان کشور از بیان صریح این مساله شانه خالی می‌کنند.