دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 |

آرشیو خبر
تک عکس-خسارت های وارده به ایثارگران سیل زده حمیدیه در دست بررسی است

خسارت های وارده به ایثارگران سیل زده حمیدیه در دست بررسی است 1398/02/23

حیات: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران حمیدیه از آخرین اقدامات کارشناسی بیمه کوثر به منظور تعیین میزان خسارت های وارده به ایثارگران سیل زده خبر داد.

خبر-اعلام جزئیات اعزام کاروان ویژه جانبازان به سفر حج تمتع

اعلام جزئیات اعزام کاروان ویژه جانبازان به سفر حج تمتع 1398/02/22

حیات:مدیرکل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: از میان حدود 120 نفر متقاضی ایثارگر اعزام به حج تمتع، طبق دستورالعمل، 27 جانباز 70 درصد و دو جانباز 60 درصد انتخاب شدند که با همسران و همراهان درمجموع 72 نفر کاروان ویژه جانبازان در سال جاری را تشکیل می‌دهند.

خبر-تفحص عجیب در فکه

تفحص عجیب در فکه 1398/02/22

حیات: نزدیک غروب مرتضی داخل یک گودال پیکر شهیدی را پیدا کرد. با بیل خاک ها را بیرون می ریخت. هر بیل خاک را که بیرون می ریخت مقدار بیشتری خاک به داخل گودال برمى گشت. نزدیک اذان مغرب بود، مرتضی بیل را داخل خاک فرو کرد و گفت: فردا برمی گردیم.

خبر-  قسمت هفتاد وششم: تزریقی های اسارت

قسمت هفتاد وششم: تزریقی های اسارت 1398/02/22

حیات:ایران که بودیم ، شنیده بودیم که معتادای تزریقی از یه آمپول مشترک استفاده می کنن ، ولی باورمون نمیشد شرایطی پیش بیاد که خودمون به این وضعیت گرفتار بشیم.

خبر-دیدار با والدین معظم شهدا و ایثارگران در ماه مبارک رمضان

دیدار با والدین معظم شهدا و ایثارگران در ماه مبارک رمضان 1398/02/22

حیات:مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: دیدار با والدین معظم شهدا، ایثارگران و افراد بستری در منزل، بیمارستان و آسایشگاه‌ها در ماه مبارک رمضان انجام می‌شود.