جمعه 28 تیر 1398 |

آرشیو خبر
خبر-اینجا سرفه‌ها "سمفونی مقاومت" می‌نوازند

اینجا سرفه‌ها "سمفونی مقاومت" می‌نوازند 1398/04/09

حیات: جانباز "حبیب لیاقت" که سال 65 در عملیات‌های کربلای 4 و 5 در منطقه شلمچه مجروح شیمیایی شده است، می‌گوید: "از ما گذشته که چیزی از مسوولین بخواهیم؛ اما می‌گویم به درد مردم برسید. وقتی مردم را در سختی می‌بینیم، عذاب می‎کشیم."

خبر-جوان رشیدم را مثل یک بچه بغل گرفتم

جوان رشیدم را مثل یک بچه بغل گرفتم 1398/04/09

حیات: مادر نمی‌داند باید با فرزندش درد و دل کند یا برای او لالایی بخواند. از او حاجت بخواهد یا به او گله کند از غیبت طولانی‌اش. گاهی او را می‌بوسد و گاه می‌بوید.

خبر-رایزنی با رهبر انقلاب برای انتخاب نام فرزند شهید

رایزنی با رهبر انقلاب برای انتخاب نام فرزند شهید 1398/04/09

حیات: پسر بزرگ شهید محمد است و هنگامی که ما عمره بودیم خانم شهید تماس گرفت و خبر بارداری پسر دوم خود را به ما داد، حاج حمید هم رفت حرم حضرت رسول (ص) و برای بچه‌ها دعا کرد.

خبر-روایت زندگی ۴ زن جانبازی که تمام‌قد ایستادند

روایت زندگی ۴ زن جانبازی که تمام‌قد ایستادند 1398/04/09

حیات: در دل و بر جان‌شان زخم دارند اما اراده‌شان قوی‌تر از عوارض بمب شیمیایی است. زنانی که هم‌چنان در صحنه‌های علمی و بین‌المللی می‌درخشند و امید و اراده‌شان صدها برابر قوی‌تر از زخم کهنه‌شان است. زنانی که دل در گرو عشق به خانه و شهری به‌ نام سردشت دارند.

خبر-پرداخت بیش از ۴۰ میلیارد ریال وام به ایثارگران سیل زده

پرداخت بیش از ۴۰ میلیارد ریال وام به ایثارگران سیل زده 1398/04/09

حیات: اسلام کریمی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد، از ارائه تسهیلات قرض الحسنه به ایثارگران سیل زده در استان لرستان خبر داد و گفت: در پی سفر معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان لرستان، موضوع پرداخت وام به ایثارگران در دستور کار قرار گرفت و پس از تأیید ستاد مدیریت استان و ستاد مدیریت بحران بنیاد شهید این مهم عملیاتی شد.