سه شنبه 30 مهر 1398 |

آرشیو خبر
استان ها-برگزاری اردوی نشاط و سلامت ویژه بانوان جانباز قطع نخاع سراسر کشور

برگزاری اردوی نشاط و سلامت ویژه بانوان جانباز قطع نخاع سراسر کشور 1398/07/15

حیات:مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری اردوی نشاط و سلامت ویژه بانوان جانباز قطع نخاع سراسر کشور در شهرستان بندر انزلی خبر داد.

تک عکس-برگزاری کنگره‌ی سراسری و ملی ادبیات پایداری در دانشگاه با هنر کرمان

برگزاری کنگره‌ی سراسری و ملی ادبیات پایداری در دانشگاه با هنر کرمان 1398/07/15

حیات:سردار سرتیپ داود عامری گفت: امسال کنگره‌ی ادبیات پایداری با همکاری دانشگاه شهید باهنر کرمان و اداره‌ی کل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس به میزبانی دانشگاه شهیدباهنر کرمان در تاریخ 17 مهر 98 برگزار‌می شود.

تک عکس- کربلا، هنوز هم منتظر ماست

کربلا، هنوز هم منتظر ماست 1398/07/15

حیات: ابوالقاسم حسینجانی، نویسنده ، شاعر و مترجم نا آشنایی است که تا به حال از او بیش 30 جلد کتاب در حوزه های گوناگون شعر و داستان تا مهندسی به چاپ رسیده است. همگان حسینجانی را با سرود معروف خونخواهی آب که برای رزمندگان جنگ سروده می شناسد، اما در حقیقت او بیش از اینها بر هنر و شعر جنگ و ادبیات دینی ما اثر گذاشته است

نخبگان- آتشی که سیدالشهدا در قلب شیعه روشن کرده خاموش نمی شود / محرمی نبود که ما عزاداری نکنیم

آتشی که سیدالشهدا در قلب شیعه روشن کرده خاموش نمی شود / محرمی نبود که ما عزاداری نکنیم 1398/07/15

حیات: محمود حمزه از آزادگان سرافرازی که پس از یک دهه اسارت به وطن بازگشت با اشاره به عزاداری هایی که با وجود برخورد شدید عراقی ها در ایام محرم انجام می دادند، گفت: محرمی نبود که ما عزاداری انجام ندهیم و بگذاریم به عراقی ها خوش بگذرد. چرا که در دوران اسارت قلب ها همه حسینی و ایمان ها همگی قوی تر بود

گفتگو- اشتغال مستقیم 548 ایثارگر استان آذربایجان شرقی

اشتغال مستقیم 548 ایثارگر استان آذربایجان شرقی 1398/07/15

حیات: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای سال 1397 به متقاضیان ایثارگر مبلغ15 میلیاردو 825 میلیون تومان وام خوداشتغالی تعلق گرفته است.