دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 |

آرشیو خبر
خبر-عملیات زنجیره ای که به کابوس اشغال ایران پایان داد

عملیات زنجیره ای که به کابوس اشغال ایران پایان داد 1398/02/23

حیات: در چنین روزهایی، یعنی میانه ماه اردیبهشت، سنگ بنای یکی از درخشانترین اتفاقات دوران دفاع مقدس نهاده می شود. طراحی سلسله عملیات های موسوم به بیت‌المقدس که در پایان این ماه و آغاز خرداد سال 61 به هدف نهایی خویش یعنی «فتح خرمشهر» ختم می شود. انجام عملیات بیت‌المقدس در چهار مرحله برنامه‌ریزی شده بود که فراتر از عملیات ثامن الائمه و طریق القدس به حساب می آید. آزادسازی خرمشهر درپی مرحله چهارم انجام گرفت

خبر-همایش "تاب آوری در حوادث" برگزار شد

همایش تاب آوری در حوادث برگزار شد 1398/02/23

حیات: همایش تاب آوری در حوادث به همت مرکز ضایعات نخاعی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

خبر-ضرورت توجه به تولید آثار فرهنگی در کنگره دو هزار شهید استان بوشهر

ضرورت توجه به تولید آثار فرهنگی در کنگره دو هزار شهید استان بوشهر 1398/02/23

حیات:استاندار بوشهر مأموریت‌های کمیته‌های کنگره شهدای استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: تولید آثار و برنامه هنری، فرهنگی از جمله فیلم سینمایی باید در کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر مورد توجه قرار گیرد.

خبر-19 گلزار شهدای استان قزوین مرمت شد

19 گلزار شهدای استان قزوین مرمت شد 1398/02/23

حیات: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قزوین گفت: عملیات مرمت 19 گلزار شهدای استان با تامین اعتبارات مورد نیاز در سال گذشته به پایان رسید.

خبر-مقاومت چهار نفره در خط مقدم با ابتکار عمل شهید «بشکیده»

مقاومت چهار نفره در خط مقدم با ابتکار عمل شهید «بشکیده» 1398/02/23

حیات: از یک گردان یک گروهان مانده بود و خستگی موجب شده بود تا نتوانند چشمان خود را باز نگاه دارند؛ از طرفی نیز ما در یک خطی قرار گرفتیم که هم از پهلو و هم از روبه‌رو با بعثی‌ها درگیر بودیم؛ لذا «علی‌اصغر بشکیده» به‌گونه‌ای خط را سازماندهی کرد که به همراه چهار رزمنده دیگر، در حالی که همه نیرو‌ها از خستگی زمین‌گیر شده بودند، به تنهایی خط را حفظ کردند.