دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 |

آرشیو خبر
خبر-کارکرد رسانه در دوران دفاع مقدس بازخوانی می‌شود

کارکرد رسانه در دوران دفاع مقدس بازخوانی می‌شود 1398/02/23

حیات: مدیرکل بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس خراسان‌جنوبی گفت: کارکرد رسانه در دوران دفاع مقدس به مناسبت سالروز حماسه سوم خرداد بازخوانی می‌شود.

خبر-۲۴۰۰ ایثارگر در سیل اخیر خسارت دیدند

۲۴۰۰ ایثارگر در سیل اخیر خسارت دیدند 1398/02/23

حیات:معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید از آسیب دیدگی مشاغل و مسکن بیش از ۲۴۰۰ تن از ایثارگران در سیل اخیر خبر داد و گفت: حدود ۱۰۰ میلیارد برای احیای این مشاغل آسیب دیده در نظر گرفته شده است.

خبر-جانبازان، مصداق شهید زنده هستند

جانبازان، مصداق شهید زنده هستند 1398/02/23

حیات:مدیرکل بنیاد مرکزی با بیان اینکه باید رشادت و فداکاری جانبازان را قدر بدانیم، تصریح کرد: جانبازان، مصداق شهید زنده هستند و مقام آن‌ها بسیار بالا و رفیع است. جانبازان با این مصائب سخت، زندگی خود را ادامه می‌دهند و اجر و پاداش بسیاری دارند.

خبر-تقویت روحیه نیروی انسانی موجب افزایش رضایتمندی ایثارگران می‌شود

تقویت روحیه نیروی انسانی موجب افزایش رضایتمندی ایثارگران می‌شود 1398/02/23

حیات:معاون توسعه و منابع انسانی اداره کل بنیاد شهید شهرستان‌های استان تهران تصریح کرد: تقویت روحیه نیروی انسانی موجب افزایش راندمان کاری و رضایتمندی ارباب‌رجوع و در نتیجه موجب بهبود هر چه بیشتر خدمت‌رسانی به جامعه هدف می‌شود.

خبر-افزایش ساخت برنامه‌هایی با محور ایثار اجتماعی ضروری است

افزایش ساخت برنامه‌هایی با محور ایثار اجتماعی ضروری است 1398/02/23

حیات:معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: باید در زمینه ترویج ایثار اجتماعی و ازخودگذشتگی در زندگی روزمره کارهای بیشتری صورت پذیرد و در این مسیر نقش رسانه‌ها با تولید برنامه‌هایی با این محور بسیار پررنگ است.