جمعه 28 تیر 1398 |

آرشیو خبر
خبر-آرزوی «ابراهیم» برای شهادت در رکاب حضرت ولی عصر (عج)

آرزوی"ابراهیم" برای شهادت در رکاب حضرت ولی عصر(عج) 1398/04/11

حیات: ساره عیسی‌پور گفت: ابراهیم می‌گفت عاشقانه این راه را انتخاب کردم و پای سختی‌هایش ایستادم، اگر هم شهید شدم، دلم می‌خواهد بعد از ظهور امام زمان (عج) دوباره زنده شوم و در رکاب ایشان بجنگم و به شهادت برسم.

خبر-راهی که فرمانده مدافعان حرم عاشقانه انتخاب کرد

راهی که فرمانده مدافعان حرم عاشقانه انتخاب کرد 1398/04/11

حیات: همسر شهید ابراهیم عشریه می‌گوید: همسرم مربی تاکتیک نظامی بود. برای یک ماموریت ۶۰ روزه و به عنوان مستشار نظامی به سوریه رفته بود. مربی نیروهای مقاومت نجبای عراق بود.

خبر-مروری بر عملیات کربلای

مروری بر عملیات کربلای 1398/04/11

حیات: رژیم بعثی عراق با تبلیغات زیاد سعی داشت که شکست خود در عملیات والفجر ۸ را کم‌رنگ نشان دهد و همچنین روحیه از دست رفته نیروهایش را بازگرداند، اما غافل از این که در مدت‌زمان کوتاهی ضربه مهلک دیگری متحمل و مهران نیز همچون فاو، گورستان متجاوزان خواهد شد.

خبر-منافقین در خانه شهید سید ولی نامه تهدیدآمیز می انداختند

منافقین در خانه شهید سید ولی نامه تهدیدآمیز می انداختند 1398/04/11

حیات: منافقین همیشه نامه تهدیدآمیز داخل خانه ما می‌انداختند. به شوهرم می‌گفتند تو را می‌کشیم و زن و بچه‌ات را هم از بین می‌بریم. خیلی از صبح‌ها داخل حیاط خانه‌مان نامه تهدیدآمیز پیدا می‌کردیم.

خبر-بزرگترین آرزوی حسن چه بود؟

بزرگترین آرزوی شهید حسن چه بود؟ 1398/04/11

حیات: آنچه در یادداشت‌های شهید دشتبانی به چشم می‌خورد، صمیمیت و فضای گرم میان رزمندگان در شرایط سخت جبهه است. آن‌ها با اینکه از خانه و خانواده دور هستند ولی با گرمی در کنار هم زندگی می‌کنند.