شنبه 26 مرداد 1398 |

آرشیو خبر
خبر-شهیدی که صفحات نوین و زرینی به تاریخ دفاع مقدس نگاشت

شهیدی که صفحات نوین و زرینی به تاریخ دفاع مقدس نگاشت 1398/05/15

حیات:با اوج‌گیری مبارزات علیه نظام ستمشاهی، بابایی به عنوان یکی از پرسنل انقلابی نیروی هوایی، در جمع دیگر افراد متعهد ارتش به میدان مبارزه وارد شد. پس از پیروزی انقلاب اسلامی، وی گذشته از انجام وظایف روزمره، به عنوان سرپرست انجمن اسلامی پایگاه، به پاسداری از دستاوردهای پرشکوه انقلاب اسلامی پرداخت.

خبر-سرداری که نماد مظلومیت و شرافت بود

سردارنماد مظلومیت و شرافت 1398/05/15

حیات:این روزها به حدی گرفتارمسائل روزمره زندگی شده ایم که از یاد عزیزترین دوستان و همرزمانی که در عزت وشرافت ما و سربلندی بلندی کشورآن نقش داشته اند، غفلت کرده ایم کسانی که پرچم داران واقعی اقتدار دین بودند و با خون خود شرافت و انسانیت را زنده نگه داشتند افرادی که هویت و هستی خود و جامعه را مرهون آنها هستیم

خبر-فرمانده موفق در ۲ جبهه جهاد اکبر و جهاد اصغر

فرمانده موفق در ۲ جبهه جهاد اکبر و جهاد اصغر 1398/05/15

حیات:شهید ردانی‌پور نقش موثری در حماسه دارخوئین، عملیات شکسته شدن حصر آبادن (ثامن‌الائمه) و عملیات طریق‌القدس که منجر به آزادسازی بستان و قسمت شمالی آن شد، داشت.وی همچنین یکی از پایه‌گذاران لشکر امام حسین (ع) محسوب می‌شود. او همچنین در تربیت رزمندگان نیز نقش اساسی داشت.

خبر-روزشمار شهدای انقلاب اسلامی، سه شنبه 15مردادماه

روزشمار شهدای انقلاب اسلامی، سه شنبه 15مردادماه 1398/05/15

حیات: گذر زمان شاید غبار فراموشی را بر بسیاری از رویدادهای تاریخی بنشاند اما بیان روایت هایی از ایثار و از خود گذشتگی رزمندگان مدافع وطن در هر کلام و نوشته ای به استمرار رفتار آنان می انجامد و بدین ترتیب فرهنگ مقاومت را به آرمانی ماندگار بدل خواهدکرد.

خبر-تکریم خبرنگاران حوزه ایثار؛ تکریم مفهوم ایثار است

تکریم خبرنگاران حوزه ایثار؛ تکریم مفهوم ایثار است 1398/05/14

حیات:مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران در جلسه هم اندیشی اصحاب رسانه با نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران که به مناسبت روز خبرنگار در روز دوشنبه 14 مردادماه 98، برگزار شد با گرامیداشت شهدای عرصه رسانه و تکریم اهالی رسانه گفت: تکریم خبرنگاران حوزه ایثار؛ تکریم مفهوم ایثار است .