پنجشنبه 25 مهر 1398 |

آرشیو خبر
ایثار اجتماعی-جوان بجنوردی به هفت نفر زندگی دوباره داد

جوان بجنوردی به هفت نفر زندگی دوباره داد 1398/07/14

حیات:اهدای اعضای بدن جوان ۲۳ ساله بجنوردی به هفت بیمار نیازمند اهدای عضو، جانی دوباره بخشید.

گزارش-زندگی نامه  شهید علی حاتمی

زندگی نامه شهید علی حاتمی 1398/07/14

حیات: یکی از موضوعات با اهمیتی که می توان درباره 8 سال جنگ تحمیلی بیان کرد، حضور یکپارچه ملت در جبهه های نبرد بود. در دوران جنگ تحمیلی تمام اقشارجامعه ،از پزشک ، مهندس ،روحانی و دولت مرد گرفته تا کارمند ، کارگر و دانشجو همه گی با صدایی واحد علیه تجاوز گری بعثیون با آنها وارد رزم شدند، از همین روست که وقتی به فهرست شهدای دوران دفاع می نگریم با نام هایی روبرو می شویم که از گروه های مختلف اجتماعی هستند. یکی از این اقشار ، جامعه دامپزشکی کشور است که هم زمان با شروع جنگ ، دانشجویان و دامپزشکان خود را به جبهه های جنگ فرستاد تا در کنار سایر برادران خود علیه تجاوز دشمن بعثی بایستند ، بعد از پایان جنگ بسیاری از این افراد ، به مقام رفیع شهادت نائل شدند که یکی از این افراد «شهید علی حاتمی» دانشجوی رشته دامپزشکی بود.

خبر-پروفسور «والتر اشتوما» برای درمان ایثارگران به ایران سفر می‌کند

پروفسور «والتر اشتوما» برای درمان ایثارگران به ایران سفر می‌کند 1398/07/14

حیات:مدیرکل درمان و توان‌بخشی بنیاد شهید و امور ایثارگران از انجام ویزیت و درمان جانبازان و ایثارگران توسط پروفسور «والتر اشتوما» فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب از کشور آلمان خبر داد.

خبر-کیفی سازی ارائه خدمات به جامعه ایثارگری در اولویت بنیاد است

کیفی سازی ارائه خدمات به جامعه ایثارگری در اولویت بنیاد است 1398/07/14

حیات: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینکه کیفی سازی ارائه خدمات به جامعه ایثارگری در اولویت بنیاد است، گفت: کارکنان بنیاد برای حل مسائل ایثارگران از توانمندی و ظرفیت بالقوه‌ای برخوردار هستند.

خبر-بازدید مدیرکل بنیاد یزد از ساختمان جدید مرکز توان‌بخشی جانبازان

بازدید مدیرکل بنیاد یزد از ساختمان جدید مرکز توان‌بخشی جانبازان 1398/07/14

حیات: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد به همراه معاونان خود از ساختمان جدید مرکز توان‌بخشی جانبازان نخاعی بازدید کرد.