جمعه 3 خرداد 1398 |

آرشیو خبر
خبر- تحصیل 13 هزار دانش آموز کردستانی در مدارس شاهد

تحصیل 13 هزار دانش آموز کردستانی در مدارس شاهد 1398/02/29

حیات: رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش کردستان گفت: پیش بینی می شود در سال تحصیلی جدید، 13 هزار دانش آموز دوره های مختلف تحصیلی در مدارس شاهد استان تحصیل کنند.

خبر-یکی از نام های فراموش نشدنی حماسه خوزستان

یکی از نام های فراموش نشدنی حماسه خوزستان 1398/02/29

حیات: قریب 37 سال پیش در چنین روزهایی فرزندان جوان ایران اسلامی از هر سو به سمت خوزستان می شتافتند؛ یعنی زمانی که اغلب شهرها و نقاط استراتژیک این استان توسط ارتش بعث اشغال شده و صدام بر آن بود که بعد از تثبیت موقعیت خویش در خوزستان، برای اشغال نقاط دیگر کشور گام بردارد.

خبر-ساماندهی موزه شهدا از اولویت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران است

ساماندهی موزه شهدا از اولویت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران است 1398/02/29

حیات:مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت: ساماندهی و توسعه بهره برداری از موزه با استفاده از ظرفیت تشکل ها و گروه های مردم نهاد، افزایش بازدید و برگزاری اردوهای هدفمند با هدف پیوند مردم با موزه های شهدا در سراسر کشور ضروری است.

خبر- رقم زدن خاطره‌ای خوب برای یک افغانستانی

رقم زدن خاطره‌ای خوب برای یک افغانستانی 1398/02/29

حیات: شهید «ابوالفضل رجبی» در جاده کاشان در حال عزیمت به مأموریت بود که با یک دوچرخه سوار افغانستانی تصادف کرد، با اینکه آن فرد جلوی او پیچید و مقصر بود، اما حاجی آن شخص را به بیمارستان برد و با هزینه خودش درمانش کرد و بعد هم یک دوچرخه نو برایش خرید.

خبر-نتوانستیم حریف اشتیاق فرزندانمان برای حضور ‌در جبهه شویم

نتوانستیم حریف اشتیاق فرزندانمان برای حضور ‌در جبهه شویم 1398/02/29

حیات: مادر از قبولی درس زندگی فرزندش می‌گوید: عبدالحسین با درس‌هایش کلنجار می‌رفت هرسال خدا کشام (برایش بمیرم) تجدید می‌شد نمره قبولی به‌سختی کسب می‌کرد اما در درس زندگی نمره قبولی گرفت این هم از زرنگی خودش بود که در درس زندگی قبول شد و پر کشید.